ЛЕДЕНО ДОБА: Лудата Авантура На Скрат-Нинтендо Прекинувач

ЛЕДЕНО ДОБА: Лудата Авантура На Скрат-Нинтендо Прекинувач

-80 %

DEN 540.64

Свеж

Достапно.

Скрат повторно е во тоа во сосема нова авантура! Мистериозен механизам во древниот Храм Скратазон, го заклучи неговото ценето поседување-и единствениот начин да се врати е епска потрага да се најдат четири легендарни Кристални Ореви, расфрлани низ земјата. Ваше е да го водите Скрет низ урнебесна 3д акциона авантура, каде што ќе се соочите со жестоки праисториски суштества, ќе преживеете луди несреќи и ќе ги вратите исчезнатите мошти во нивниот вистински дом. Подгответе се да посетите мноштво класични локации На Ледено Доба, каде што ќе скокате од мраз до мраз, ќе возите гејзери што беснеат, ќе скокнете низ запалената лава и ќе достигнете невозможни височини, сето тоа со урнебесните акробации на шлаканица на Скрат. Истражете локации преполни со авантури за да откриете богатства што отклучуваат посебни овластувања и помагаат Да се Изгребат за да скокаат повисоко, да грабнат потешки предмети и да го најдат секое последно богатство. Потребни се храброст за да се добијат Кристалните Ореви! Подгответе се да се справите со жестоките волци, подмолните инсекти, џиновските праисториски газди и-најопасните од сите-бескрајната лоша среќа на Скрат!. Омилената верверица со сабја Од леденото Доба, Нула, повторно е во неа во сосема нова авантура! Мистериозен механизам во древниот Храм Скратазон, го заклучи неговото ценето поседување-и единствениот начин да се врати е епска потрага да се најдат четири легендарни Кристални Ореви, расфрлани низ земјата. Ваше е да го водите Скрет низ урнебесна 3д акциона авантура, каде што ќе се соочите со жестоки праисториски суштества, ќе преживеете луди несреќи и ќе ги вратите исчезнатите мошти во нивниот вистински дом.

Избор на клиенти

Најтемна Зандана: Издание На Предците - Плејстејшн 4 Свеж
Најтемна Зандана: Издание На Предците - Плејстејшн 4

Класичен CRPG и roguelike карактеристики, вклучувајќи карактер permadeath, процедурални зандани, и неверојатна реп

DEN 732.80
Мртви Клетки - Акција Игра На Годината-Нинтендо Прекинувач Свеж
Мртви Клетки - Акција Игра На Годината-Нинтендо Прекинувач

Неверојатни 2д душилајт акција со повеќе од 90 оружја и магии со нелинеарна игра Истражете ја тајната соб

DEN 2.67
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон Свеж Попустот
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон

Патување во Авалонската Шума како Серезамлада Бајонетаи нејзиниот прв демон, Чешир, кој ја стекна моќта

DEN 766.40
Супер Змеј Топката Херои Свеж
Супер Змеј Топката Херои

Длабоко картичка битка игра со повеќе од илјада картички & 350 карактери ОД франшизата ЗМЕЈ ТОПКАТА...

DEN 1.00
Marvel Nemesis: Подигање на несовршените - PlayStation 2 Свеж
Marvel Nemesis: Подигање на несовршените - PlayStation 2

Скокајте во неспоредливата длабока приказна и интензивна игра ненадмината во борбениот жанр Се натпре

DEN 2.00
Снајперски Дух Воин Договори Свеж
Снајперски Дух Воин Договори

Играјте како платен изведувач, атентатор за изнајмување и поразете ги вашите ривали...

DEN 2.00
УБИ Мек Вилман За XBox 360 Свеж
УБИ Мек Вилман За XBox 360

Кинематографска возбуда возењеВилман обезбедува гумени гори, асфалтразгорена возбуда која ќе се гејме

DEN 273.60
Лорд Винклботом Истражува-Плејстејшн 4 Свеж
Лорд Винклботом Истражува-Плејстејшн 4

Класична Британска мистерија за убиство : решете предизвикувачки загатки на оригинален саундтрак инсп�

DEN 0.67
Wwe 2k18 Сезона Помине-Nintendo Прекинувач [Дигитален Код] Свеж
Wwe 2k18 Сезона Помине-Nintendo Прекинувач [Дигитален Код]

Фановите НА WWE, спортски гејмери и фанатици на борбени игринајголемата франшиза за видео игри во истори�

DEN 1.67
4K Конзола за игри 16-битна видео игра за мега погонски игра стап 4K 1900+ Ретро игри за NES Portable Letv Dendy Games Console, Свеж
4K Конзола за игри 16-битна видео игра за мега погонски игра стап 4K 1900+ Ретро игри за NES Portable Letv Dendy Games Console,

⚫ Вградени 10000 игри за PS1 / FC игри Поддршка PS1 / MAME / SFC / FC / GBA / GB / GBC / MD формат на игра Играчите можат сами да �

DEN 0.67
Нечистотија Митинг 2.0-PlayStation 4 Свеж
Нечистотија Митинг 2.0-PlayStation 4

Еднодневно Издание ја вклучува играта + 3 Dlc Автомобили (Porsche 911 Rgt Рели Spec, Fiat 131 Abarth Рели, Алпски Renault A110 1600 S

DEN 719.84
Нба 2К15 - Плејстејшн 3 Свеж Попустот
Нба 2К15 - Плејстејшн 3

Игра : Наградувана игра со многу нови анимации, нов систем за тајминг на удар и подобрен играч АИ, НБА 2К15

DEN 316.64
Адити Фактор Соња и Сребрена - 16 битни МД -игри кертриџ за конзола за генеза со мегадрива Свеж
Адити Фактор Соња и Сребрена - 16 битни МД -игри кертриџ за конзола за генеза со мегадрива

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД / ЕУР или Ј

DEN 1366.40