Gugxiom 304 кутија за ручек од не'рѓосувачки челик, контејнери со кутии за ручек со лажица од не'рѓосувачки челик и стапчиња за јадење, со чинија со супа од 300 мл, кутија за

Gugxiom 304 кутија за ручек од не'рѓосувачки челик, контејнери со кутии за ручек со лажица од не'рѓосувачки челик и стапчиња

-110 %

DEN 298.56

Свеж

Достапно.

Капацитет на сад за супа : 300 мл. Ви благодариме за разбирањето. 26 x 18,5 x 8cm/10. Bento Box Box Adult Runch Box : Нашата кутија за ручек има основа што може да се наполни со топла вода за да се загрее оброкот. Вкупен капацитет : 1500мл. Со сад за супи : Оваа функционална кутија за ручек има сад со супа од 300 мл, покрај преградите за да го направи ручекот на вашето или вашето дете похранлив. 4 Оддел за голем капацитет Бенто кутија за ручек : Оваа кутија за училишен ручек има 4 оддели за да ја одржува организирана и не неуредна. Без разлика дали станува збор за кинеска храна, западна храна или закуски, лесно можете да ја носите и да уживате во канцеларијата, училиштето или на отворено. Без разлика дали станува збор за кинеска храна, западна храна или закуски, лесно можете да ја носите и да уживате во канцеларијата, училиштето или на отворено. 4 Оддел за голем капацитет Бенто кутија за ручек : Оваа кутија за училишен ручек има 4 оддели за да ја одржува организирана и не неуредна. Оваа сина кутија за ручек е поделена на 4 прегради, што ви го олеснува одделувањето на оброците и да се осигурате дека тие вкусуваат одлично. Забележете : За оваа кутија за ручек, разгледајте ги следниве точки пред да купите : 1. Bento Box Box Adult Runch Box : Нашата кутија за ручек има основа што може да се наполни со топла вода за да се загрее оброкот.Материјал : 304 не'рѓосувачки челик + PP + силикон. Се разбира, можете да го опремите и со вилушка, во зависност од вашиот избор. Големина на производот : приближно. Сепак, препорачуваме да го поставите хоризонтално за лесно чистење. Капакот исто така содржи лажица од не'рѓосувачки челик и стапчиња за јадење. Оваа кутија за ручек за деца Бенто има 4 оддели за да можете да спакувате јадења одделно за да избегнете стринг. 1500ml капацитет може да биде товар за малите деца; 2. Не загревајте вода кога носите за да избегнете истури и изгореници; 3. Покрај тоа, на капакот има лажици од не'рѓосувачки челик и стапчиња за јадење. Погоден за сите сценарија, тој е чист и хигиенски и може да се користи во кафетерии, училници, канцеларии и домашни оброци. За погодност, обидете се да ја носите и поставите кутијата за ручек хоризонтално.

Избор на клиенти

Го Сакам Татко Ми Двослоен Бенто Кутија Кутија За Ручек Контејнер За Оброци За Работа Канцеларија Пикник Свеж
Го Сакам Татко Ми Двослоен Бенто Кутија Кутија За Ручек Контејнер За Оброци За Работа Канцеларија Пикник

Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, кој е лесен и пренослив, цврст и издржлив и може повторно

DEN 0.33
Пејсли Акварел Лале Цветни Двослоен Бенто Кутија Кутија За Ручек Сад За Оброци За Работа Канцеларија Пикник Свеж
Пингвин Смешно Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник Свеж
Пингвин Смешно Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна двослојна бенто кутија е изработена од пп,робу

DEN 1.33
Ѕвезда Знаме Бенто Кутија Двослоен Се-Во-едно Редење Ручек Контејнер Со Лажица За Пикник Работа Патување Свеж
Ѕвезда Знаме Бенто Кутија Двослоен Се-Во-едно Редење Ручек Контејнер Со Лажица За Пикник Работа Патување

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна кутија за ручек бенто е изработена од пп,цврст�

DEN 1.67
ПЛЕВЕЛ САД Знаме Смешно сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник Свеж
ПЛЕВЕЛ САД Знаме Смешно сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна двослојна бенто кутија е изработена од пп,робу

DEN 1.00
Нуби Изолирани Бенто Кутија За Ручек, Девојка Свеж
Нуби Изолирани Бенто Кутија За Ручек, Девојка

Бидејќи сѐ е целосно еднократно, бенто кутиите се одлични за намалување на употребата на расипнички пла

DEN 183.84
Мед пчели со пченица со влакна материјал од бенто за ручек со контејнери за деца и возрасни Свеж
Мед пчели со пченица со влакна материјал од бенто за ручек со контејнери за деца и возрасни

☻ Bento Box користи најмногу еколошки материјал за пченица и е безбеден и сигурен за употреба секој ден...

DEN 3.33
Запален Пламен Оган Двојна Кутија За Ручек Бенто Модерен Контејнер Бенто Со Комплет Прибор Свеж
Запален Пламен Оган Двојна Кутија За Ручек Бенто Модерен Контејнер Бенто Со Комплет Прибор

Бенто кутијата е изработена од еколошки материјал од пченични влакна Големината на кутијата бенто е : 7,1

DEN 3.00
Тарлини со 3 -становите на бенто кутија за возрасни - контејнери за кутии за ручек Бенто - идеални за работа и одење - вклучува Свеж Попустот
Авионите Печатат Сите Во Една Бенто Кутија Контејнер За Ручек За Возрасни Со Лажица За Училиште/Работа /Пикник Свеж
Котобуки 2-Ниво Бенто Храна-Кутија За Складирање, Бургундија Був И Месечината Свеж
Котобуки 2-Ниво Бенто Храна-Кутија За Складирање, Бургундија Був И Месечината

2ниво овална форма бенто кутија нуди едноставен, компактен начин за транспорт на храна Пластична констр

DEN 3.33