Ленвен Мечка Балони Централни Делови Вклучуваат 2 Мечка Кадифен Играчка 36 Латекс Балони 2 Ролни Виткање Лента и 2 Балони Стојат Држач За Прв Роденден Бебе Туш Украси

Ленвен Мечка Балони Централни Делови Вклучуваат 2 Мечка Кадифен Играчка 36 Латекс Балони 2 Ролни Виткање Лента и 2 Балони Стојат

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Идеална Комбинација : ќе добиете 2 држачи за балони за повеќекратна употреба за маса, вклучувајќи 2 стапчиња, 2 чаши и 2 основи, 36 парчиња латекс балони во златна, сина и бела боја (12 за секоја боја), 2 ролни лента и 2 плишани животни од мечка; Доволно количество и комплетен комплет може да бидат добро украсени за вашата забава. Информации за големината : висината на држачот за централно парче балон за маса е околу 15,7 инчи, а дијаметарот на основата е околу 3,1 инчи, компактен и не зазема премногу простор на масата; има 2 големини на балони со цврста боја, вклучувајќи 5 инчи и 10 инчи, кои можат да се нанесат и да се совпаѓаат по желба; плишана играчка за мечка со машна има димензии околу 12 инчи/ 30 см, погодна за гушкање и украсување на просторијата; Секоја ролна балонска лента е долга околу 32,8 стапки/ 10 метри за да ги задоволи вашите потреби. Брзо И Лесно Склопување : откако ќе се надуе балонот, држачот за маса со балон може целосно да се состави во рок од 3 минути според упатствата, што е погодно и брзо и погодно за повеќето луѓе; Ставете кадифени мечки до држачот за балони за да ја зголемите прекрасната и радосна атмосфера на забава. Идеална Декорација За Забави : држач за централен балон и полнета мечка ќе работат на вашиот роденден, свадба, туш за бебиња, забава За Денот на Вљубените, класна активност, забава со тематска мечка, фотосесија и многу повеќе, доволно симпатична за да привлече повеќе внимание. Избор на подарок : кафеавата мечка може да биде внимателен подарок за вашиот син, ќерка, пријател, соученик и кој било друг за кој се грижите; Повеќето луѓе со задоволство ќе ја добијат симпатичната животинска кукла. Карактеристики : комплет за држач За Балони со основа може да се нанесе со букети, кадифни мечки, чаршафи, итн., за подобро украсување на вашата маса и забава и оставете длабок впечаток кај луѓето. Овие балони имаат 3 бои, имено сина, златна и бела, класична и елегантна, популарна кај повеќето луѓе. Спецификации : Материјал : латекс, пластика, боја на лента : како што е прикажано на сликата големина : Балон : околу 5 инчи, 10 инчи балон стап : околу 15,7 инчи дијаметар на основата : околу 3,1 инчи мечка : околу 12 инчи/ 30 чмрибон : околу 32,8 стапки/ 10 метар пакет вклучува : 2 х комплет Балон со база2 х Полнети играчки за мечки36 х Латекс балони2 ролни ленти : рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки Во Големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Избор на клиенти

Фондер Молс Кутре Шепа Балон Венец Комплет За Девојче Бебе Туш Родот Открие Партија Украси Свеж
Фондер Молс Кутре Шепа Балон Венец Комплет За Девојче Бебе Туш Родот Открие Партија Украси

Шепа Партија Балон Венец Комплет тоа е супер симпатична и лесно да asseble, апсолутно совршен приказ за ваш

DEN 271.84
TUF TEX 5 LACE LATER LATEX BALOONS 50 по торба Свеж
TUF TEX 5 LACE LATER LATEX BALOONS 50 по торба

5 метални балони со чипка Туфтекс Самото запечатување на балон со милар, продаден непакуван...

DEN 1.00
Забава Експрес Наутички Печатење Латекс Балони - 24 Парчиња Свеж
Забава Експрес Наутички Печатење Латекс Балони - 24 Парчиња

24 парчиња по единица Надуена големина 11" Дизајниран со сидра и бродски волани 24 парчиња...

DEN 1.33
40 Инчен Црн 20 Ти Роденден Број Балони 20 Фолија Миларен Балон За Декорација На Роденденска Годишнина Свеж
40 Инчен Црн 20 Ти Роденден Број Балони 20 Фолија Миларен Балон За Декорација На Роденденска Годишнина

Број балони.Убава декорација за роденденски и годишнински забави Тие ќе додадат забавна и празнична ат�

DEN 1.33
Јиигуод 16 ПАРЧИЊА Возрасни Цинични Навредливи Роденденски Балони Смешни Груби Урнебесни Латекс Балони Навредливи Украси За Свеж Попустот
Партиву Ретро Топла Розова Балони 100 парчиња И Розова Розова Ѕвезда Балони 6 парчиња Свеж
Партиву Ретро Топла Розова Балони 100 парчиња И Розова Розова Ѕвезда Балони 6 парчиња

100 ЕЕЗ ТОПЛО РОЗОВИ БАЛОНИ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : пакетот доаѓа со 18 инчни топло розови балони (8 еез), 12 инчн�

DEN 1.00
Балон за скејт, радио и диско топка се врати во 80 -тите/90 -тите Свеж
Балон за скејт, радио и диско топка се врати во 80 -тите/90 -тите

Еден 24 "Roller Skate Foil Mylar Party Balloon, една 23" Boom Box Radio Foil Balloon Balloon и 3 балони во боја на виножито во боја 22 "Секој ког

DEN 287.84
Анаграм Меѓународниот 10079179 Меѓународниот Балон, 25, Разнобојни Свеж
Анаграм Меѓународниот 10079179 Меѓународниот Балон, 25, Разнобојни

Фолија со врвен квалитет ќе лебди една недела со хелиум Самозапечатувачки вентил се запечатува за врем�

DEN 1.33
Анаграм Меѓународен 3018201 Шепа Патрола Продавница Балон Пакет, 27 Свеж
Анаграм Меѓународен 3018201 Шепа Патрола Продавница Балон Пакет, 27

Фолија со врвен квалитет ќе лебди една недела со хелиум Одличен декоративен додаток на секоја забава ил

DEN 3.33
Воен Хеликоптер 26 Фолија Балон Свеж
Воен Хеликоптер 26 Фолија Балон

Испорачано рамно,, Непакувано И Без Лента Или Тежина, Вентил за Самозапечатување погоден за хелиум или в

DEN 163.20