BDS Сет на центрични прстени со алуминиумски центар 60.1x71.12mm

BDS Сет на центрични прстени со алуминиумски центар 60.1x71.12mm

DEN 1088.00

Свеж

Достапно.

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Големина на центар (страна на возилото) : 60,1мм до (страна на тркалото) : 71,12мм. Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Големина на центар (страна на возилото) : 60,1мм до (страна на тркалото) : 71,12мм. Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Големина на центар (страна на возилото) : 60,1мм до (страна на тркалото) : 71,12мм.

Избор на клиенти

Acropix 57.1mm до 66,6 mm Универзален центар за центрични прстени со црна боја - пакет од 2 Свеж
Acropix 57.1mm до 66,6 mm Универзален центар за центрични прстени со црна боја - пакет од 2

2 компјутери Универзална гума центрични прстени Inner Diameter : (Vehicle Hub Size) 57.1mm / 2.25", Outer Diameter : (Wheel Bore Size) 66.6mm / 2

DEN 828.80
Комплет од 4 тркала Hubrings Aluminum Hub Centric Rings 60.1x74.1mm Свеж
Комплет од 4 тркала Hubrings Aluminum Hub Centric Rings 60.1x74.1mm

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 2.33
4 парчиња алуминиумски тркала за алуминиумски центар за центрични прстени 70,3х76мм Свеж
4 парчиња алуминиумски тркала за алуминиумски центар за центрични прстени 70,3х76мм

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 1145.60
DPAccessories H73-5910-PC Црна поликарбонат центар Центар Центрички прстени од 73мм до 59,1мм-4 пакет Свеж
DPAccessories H73-5910-PC Црна поликарбонат центар Центар Центрички прстени од 73мм до 59,1мм-4 пакет

Внатрешен дијаметар : 59,1мм одговара на оваа спецификација на вашиот центар за возила Надворешен дијаме

DEN 1433.60
DPAccessoies H726-6390-PC Црна поликарбонат центар Центар Центрички прстени 72,6мм до 63,9мм-4 пакет Свеж
DPAccessoies H726-6390-PC Црна поликарбонат центар Центар Центрички прстени 72,6мм до 63,9мм-4 пакет

Внатрешен дијаметар : 63,9мм одговара на оваа спецификација на вашиот центар за возила Надворешен дијаме

DEN 2.67
NB-AERO 4PC Црна поликарбон Хубрис 71.12мм до 63,4мм | Hubcentric Center Ring 63,4 mm до 71,12мм за многу Форд Јагуар Линколн Свеж
NB-AERO 4PC Црна поликарбон Хубрис 71.12мм до 63,4мм | Hubcentric Center Ring 63,4 mm до 71,12мм за многу Форд Јагуар Линколн

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 71,12мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 63,4м

DEN 606.40
NB-Aero 4PC Црна поликарбон Хубрис 74мм до 57,1мм | Hubcentric Center Ring 57.1mm до 74мм за многу Audi Chevrolet Dodge Chrysler Свеж
NB-Aero 4PC Црна поликарбон Хубрис 74мм до 57,1мм | Hubcentric Center Ring 57.1mm до 74мм за многу Audi Chevrolet Dodge Chrysler

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 74мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 57.1мм.

DEN 1.67
Ekomis Hub Centric Rings 4pieces/Set 73.1-64.1、73.1-67.1、73.1-60.1、73.1-65.1、73.1-63.4 73.1-57.1 73.1-65.1 ХУБ Алуминиумски Свеж
Ekomis Hub Centric Rings 4pieces/Set 73.1-64.1、73.1-67.1、73.1-60.1、73.1-65.1、73.1-63.4 73.1-57.1 73.1-65.1 ХУБ Алуминиумски

Отпорен на топлина, така што нема да се стопи дури и под најекстремните услови за возење...

DEN 3.33
NB-AERO 4PC Црна поликарбон Хубрис 70,4мм до 66,56мм | Hubcentric Center Ring 66,56mm до 70,4 mm за многу Volkswagen Audi Свеж
NB-AERO 4PC Црна поликарбон Хубрис 70,4мм до 66,56мм | Hubcentric Center Ring 66,56mm до 70,4 mm за многу Volkswagen Audi

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 70,4мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 66,56м

DEN 1.00
Комплет од 4 тркала Hubrings Aluminum Hub Centric Rings 56.1x70.4 mm Свеж
Комплет од 4 тркала Hubrings Aluminum Hub Centric Rings 56.1x70.4 mm

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 479.84
NB-Aero PoliCarbon Hub Centric Rings 66,56mm до 60,1 mm | Hubcentric Center Ring 60,1 mm до 66,56мм Свеж
NB-Aero PoliCarbon Hub Centric Rings 66,56mm до 60,1 mm | Hubcentric Center Ring 60,1 mm до 66,56мм

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 66,56мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 60.1м

DEN 0.33
Западниот брег на додатоци на тркалото Центар за ринг од 122 до 117 Свеж
Западниот брег на додатоци на тркалото Центар за ринг од 122 до 117

Дизајнирано да испорача без проблеми, конзистентни перформанси Право за вашето возило и начин на живот.

DEN 937.60
DPAccessories H726-6660-PC црн поликарбонат центар за центрични прстени 72,6 mm до 66,6 mm-4 пакет Свеж
DPAccessories H726-6660-PC црн поликарбонат центар за центрични прстени 72,6 mm до 66,6 mm-4 пакет

Внатрешен дијаметар : 66,6мм одговара на оваа спецификација на вашиот центар за возила...

DEN 422.40
NB-Aero 4PC Silver Aluminum Hubrings 74.1mm до 63,4 mm | Hubcentric Center Ring 63,4 mm до 74,1 mm за многу Форд Јагуар Линколн Свеж
NB-Aero 4PC Silver Aluminum Hubrings 74.1mm до 63,4 mm | Hubcentric Center Ring 63,4 mm до 74,1 mm за многу Форд Јагуар Линколн

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 74,1мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 63,4м�

DEN 1584.00
BDS 4 парчиња - Hubcentric Rings Aluminum Hub Centric Rings 54.1x106mm Свеж
BDS 4 парчиња - Hubcentric Rings Aluminum Hub Centric Rings 54.1x106mm

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 959.84
GoldensUnny 72,6 до 60,1 центрични прстени во центарот, алуминиумски хубцентрични прстени за Lexus GS300 GS350 GS400 IS250 IS300, Свеж
GoldensUnny 72,6 до 60,1 центрични прстени во центарот, алуминиумски хубцентрични прстени за Lexus GS300 GS350 GS400 IS250 IS300,

Работете само за тркала со 72,6мм центар што се носат и возила со 60,1мм центар Дебелината на овие прстени е

DEN 3.00
X Autohaux 2pcs OD 73.1mm до ID 67.1mm алуминиум легура Центар Центар за центрични прстени тркала Боре центар за вселената Свеж
X Autohaux 2pcs OD 73.1mm до ID 67.1mm алуминиум легура Центар Центар за центрични прстени тркала Боре центар за вселената

Овој уред е инсталиран помеѓу центарот на возилото и тркалото Прстенот на центарот се пополнува во јазо

DEN 1.33
NB-Aero Policarbon Hub Centric Rings 76mm до 70,1 mm | Hubcentric Center Ring 70,1 mm до 76мм Свеж
NB-Aero Policarbon Hub Centric Rings 76mm до 70,1 mm | Hubcentric Center Ring 70,1 mm до 76мм

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 76мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 70,1мм.

DEN 347.20
NB-Aero 4PC Сребрена алуминиумски гуми 76мм до 56,1мм | Hubcentric Center Ring 56.1mm до 76мм за многу Хонда/Киа/мини Свеж
NB-Aero 4PC Сребрена алуминиумски гуми 76мм до 56,1мм | Hubcentric Center Ring 56.1mm до 76мм за многу Хонда/Киа/мини

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 76мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 56.1мм

DEN 598.40
4 парчиња - Hubcentric Rings Hub Centric Rings 64.10x67mm Свеж
4 парчиња - Hubcentric Rings Hub Centric Rings 64.10x67mm

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

DEN 367.84
Делови за додатоци на тркала сет од 4 центричен ринг 72,56мм ОД до 60,1мм центар за метал, метал Свеж
Делови за додатоци на тркала сет од 4 центричен ринг 72,56мм ОД до 60,1мм центар за метал, метал

Елиминирајте ги вибрациите, прекумерната абење на лежиштата и можната структурна неуспех на капаците п

DEN 266.72
NB-Aero Aluminum Hub Centric Rings 72,62mm OD до 59,6 mm ID | Hubcentric Center Ring се вклопува во центарот на возилото од Свеж
NB-Aero Aluminum Hub Centric Rings 72,62mm OD до 59,6 mm ID | Hubcentric Center Ring се вклопува во центарот на возилото од

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 72,62мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 59,6м

DEN 1.33
4 парчиња Поликарбонат Hubcentric Rings Hub Centric Rings 66.56x70.4 mm Свеж
4 парчиња Поликарбонат Hubcentric Rings Hub Centric Rings 66.56x70.4 mm

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

DEN 1.00
Изведба на колото 72,56мм ОД до 64,1мм ID Сребрен алуминиумски центар Центар за центрични прстени Свеж
4 парчиња Поликарбонат Hubcentric Rings Hub Centric Rings 66.56x78.1mm Свеж
4 парчиња Поликарбонат Hubcentric Rings Hub Centric Rings 66.56x78.1mm

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

DEN 371.20
Ekomis Hub Centric Rings 4pieces/Set 67.1To66.6、71.6To67.1、73.1To67.1、73.1To70.3、73.1To56.1mm центар Центрични прстени Алуминиумски Свеж
Ekomis Hub Centric Rings 4pieces/Set 67.1To66.6、71.6To67.1、73.1To67.1、73.1To70.3、73.1To56.1mm центар Центрични прстени Алуминиумски

Отпорен на топлина, така што нема да се стопи дури и под најекстремните услови за возење Центарите за це�

DEN 2.33