Halалери чадор решетката штанд, држач за чадори, чадор стои чадор стојат едноставно и креативно железо, домашен влезен агол чадор корпа, може да складира долги и крат

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадори, чадор стои чадор стојат едноставно и креативно железо, домашен влезен агол

DEN 4479.84

Свеж

Достапно.

● Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на боја на печење со висока температура, по марината, не е лесно да се 'рѓа, не е лесно да се сликате и може да се користи долго време. ● Холоп дизајн : Стабилот на чадорот има целосен дизајн на дупки, кој може брзо да исцеди дождовница, да го олесни фрлањето дождовница и да го заштити ● подот. ● Мултифункционален штанд за чадори : Дизајн на складирање со двојно слој, може да складира долги чадори и да преклопува чадори, мазни линии, мазна текстура и нежна текстура. ● Применливи сценарија : штандот за чадор не се користи само дома, туку може да се постави насекаде во канцеларијата, уметничка галерија, хотел, ресторан, стабилен и издржлив. ● Големина : 53x20x20cm, материјал : метал. Стабирот на чадорот е стилски и убав, со метално тело, цврсто и издржливо, и вградена лента за капење за да се спречи прелевање на дождот. Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Дизајнот за дишење со голема јачина му овозможува на чадорот брзо да се исуши. Штандот за чадор може да се користи не само дома, туку и во ресторани, канцеларии, училишта, уметнички галерии, итн. ● Едноставен модерен моден графички чадор. ● Не е само едноставен и модерен, туку и добро вентилиран за да се олесни сушењето на сувото чадорот. ● Може да чува долги чадори и преклопни чадори ● Големина : 53x20x20cm ● Материјал : Metal Reminder : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви служиме на време, благодарам за разбирањето. Ако ви требаат повеќе стилови, ве молиме Кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Избор на клиенти

Stand Stand Stand, Stand Stand Stand Stand, држач за чадор со посебен мијалник и 3 куки, бел чадор Свеж
Stand Stand Stand, Stand Stand Stand Stand, држач за чадор со посебен мијалник и 3 куки, бел чадор

? Кофа за складирање на чадори, дождливи денови за да се спречи дождот и да се навлажни подот, удобен и пр�

DEN 2.33
Застанува чадорот Razzum, решетката за чадори поставени со wallидови, со кука, отстранлива корпа за капење, ng beacapacity, Свеж
Paifa чадор стои, држач за чадор за влез, плоштад шупнат, слоевит дизајн, стабилна рамка, штанд за чадор/бело Свеж
Paifa чадор стои, држач за чадор за влез, плоштад шупнат, слоевит дизајн, стабилна рамка, штанд за чадор/бело

Компактен и здрав чадор се залага за чадори со целосна големина и за преклопување Шуплив дизајн, не само

DEN 3.33
Shypj чадорот стои решетки за решетки полици за дожд, ходник Европски стил креативен подот за складирање на подови Свеж
Wxxgy чадор стојат геометриски водоотпорни и антирусна шуплива чадор корпа што содржи долги и кратки чадори Свеж
Wxxgy чадор стојат геометриски водоотпорни и антирусна шуплива чадор корпа што содржи долги и кратки чадори

Големина : 24x58cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, ако имате ка�

DEN 1155.20
Задолжител на чадор за челик Neochy Stainlss со држач за капење долг/краток држач за чадор со куки/J12 Свеж
Задолжител на чадор за челик Neochy Stainlss со држач за капење долг/краток држач за чадор со куки/J12

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

DEN 598.40
Wxxgy чадор стојат светло креативно метално метално железо во облик на чадор за чадор стабилна мермерна база/бела22 Свеж
Чадори за чадори Дмуниз стојат затворени фоаје, креативно железо подлога, едноставно преклопување/а Свеж
Чадори за чадори Дмуниз стојат затворени фоаје, креативно железо подлога, едноставно преклопување/а

Материјал : Тоа е со занает од ковано железо, убава и издржлива, без деформација, без гравитација на 'рѓа �

DEN 2.33