Фаќање на вратата од магнетниот кабинет, мебел од 1,2 мм брава од 15 килограми бронза

Фаќање на вратата од магнетниот кабинет, мебел од 1,2 мм брава од 15 килограми бронза

DEN 324.80

Свеж

Достапно.

Сите метални магнетни улоги, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Силните магнети можат да работат за спални соби, бањи, кујна, РВ и плакари. Идеално за врата од кабинетот, врата од мебел, врата од оставата, чајната кујна, француските врати и вратата на плакарот. Вклучени се завртки за монтирање од не'рѓосувачки челик. Не треба да се грижите за завртката лесно да се пробие на процесот на инсталација, супер лесен за инсталирање. Штрајчните плочи се дебели 3/62 инчи (1,2 мм) и може да се вдлабнат за да се намали јазот помеѓу кабинетот и вратата. 【100% гаранција за враќање на парите】 Ако има проблеми, одете со нашите магнетни улоги, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме целосна услуга за наплата или замена. Вие не ризикувате ако нарачате сега со кликнување на копчето „Купи сега“ портокалово на оваа страница!. Големина : Кратка (4 PACK) Боја : Бронзена големина : 1,8 x 0,6 x 0,5 инчи Повеќе информации : · Бренд : klyxgs · Материјал : не'рѓосувачки челик · Магнет : 15 lbs · Инсталација : Зашрафено во пакетот Вклучен · Магнетна врата x 4 · не'рѓосувачки челик Завртки x 16.

Избор на клиенти

Една станица DIY 100 x ролери шкаф врата прилагодлива запрскана брава од месинг позлатен нов Свеж
Една станица DIY 100 x ролери шкаф врата прилагодлива запрскана брава од месинг позлатен нов

Ние складираме низа врата, кутија, кутија, брави и прозорци Фати и брави за високи и ниски безбедносни на

DEN 3.00
24 x ролери шкаф врата прилагодливи шипки брави и месинг од месинг Свеж
24 x ролери шкаф врата прилагодливи шипки брави и месинг од месинг

Големина : 35мм Со завртки за фиксирање Количина на пакувања : 24 Големина : 35мм Со завртки за фиксирање Кол

DEN 1.33
X-Dree 17mm Dia Metal Bales Catch Ball Mortice Work Door Spring Spring Roller Latch 4PCS (17мм Дија метални бали за фаќање топка Свеж
X-Dree 17mm Dia Metal Bales Catch Ball Mortice Work Door Spring Spring Roller Latch 4PCS (17мм Дија метални бали за фаќање топка

Име на производот : брава на топка; Нето тежина : 387g; Содржина на пакетот : 4 x заклучување на топката, некол

DEN 740.80
Прилагодливи двојни извалкани топка за фаќање месинг 50мм + завртки Свеж
Прилагодливи двојни извалкани топка за фаќање месинг 50мм + завртки

Врска на вратата на топката Фаќање на топката од шкаф улов на топката на вратите Врска на вратата на топ�

DEN 771.20
Метални мебели од ринил 4 парчиња метални брави гроздобер магнетски улоги шкаф врата врата на вратата на вратата Свеж
Врата од шкаф со х-гата 1.8i_n должина бел единечен магнетски улов 2 парчиња (Порта дел Армарио 1,8 '' Londitud Blanc-O único Свеж
1 парчиња кабинет магнетски улов шкаф гардероба мебел за стоп поблиску тампон хардвер со завртки 54 * 24мм Свеж
1 парчиња кабинет магнетски улов шкаф гардероба мебел за стоп поблиску тампон хардвер со завртки 54 * 24мм

100% Совршено за спречување на вратите од кабинетот или шкафовите да го погодат wallидот додека се отвораа�

DEN 0.33
Мода 10 парчиња мала магнетна врата фаќа кујнски шкаф гардероба кабинет за заклучување - фаќање - Свеж
Мода 10 парчиња мала магнетна врата фаќа кујнски шкаф гардероба кабинет за заклучување - фаќање -

Боја : Бн Пакетот вклучува : 10 парчиња X магнетски комплети за улов Број на модел : Сетови за магнетни улог

DEN 2.33
Ives By Schlage 325A92 Schlage Double Pole Magnet Catch, алуминиум, природно Свеж
Ives By Schlage 325A92 Schlage Double Pole Magnet Catch, алуминиум, природно

Двоен пол Само усогласувањето на магнет осигурува максимално влечење Дизајнот на случајот овозможува �

DEN 53.44
120 x единечен караван шкаф врата на вратата фати bzp Свеж
120 x единечен караван шкаф врата на вратата фати bzp

BZP светла цинк позлатена челик Металик За овие брави се наоѓаат многу намени Количина на пакувања : 120...

DEN 1293.28
Прецизно заклучување PLS-24 PRO скриен магнетски улов Свеж
Прецизно заклучување PLS-24 PRO скриен магнетски улов

Може да се користи каде било, валјакот / топката ќе се вклопи нормално Магнетите не допираат по инстала�

DEN 242.56
X-Ree 9mm x 14 mm златен тон хардвер плакарот врата топката за улов на заклучување (9 mm x 14 mm Тоно Дорадо Хераје Порта де Свеж
Магнетна брава на донинг, 40lb магнет -кабинет врата 4 пакет и 6 пакет ултра тенок кабинет магнетски улов со силен Свеж
KLHHG 2 пар Свеж
KLHHG 2 пар

Заштитете ги вратите од трескање Може да се користи и за повеќето кабинети за самозатворање на фиоки...

DEN 409.60
Jiayi 2 пакет ултра тенки магнети на фиоки + 4 пакет 46мм кујнски кабинет магнетни улоги Свеж
Jiayi 2 пакет ултра тенки магнети на фиоки + 4 пакет 46мм кујнски кабинет магнетни улоги

Оваа магнетна брава на фиоката е доволно тенка за да не се забележи Лентите ја прават инсталацијата тол�

DEN 1.00
One Stop DIY 100 x двојна топка фаќање шкаф кабинет затегнувачки брави месинг 70мм нови Свеж
One Stop DIY 100 x двојна топка фаќање шкаф кабинет затегнувачки брави месинг 70мм нови

Ние складираме низа врата, кутија, кутија, брави и прозорци Фати и брави за високи и ниски безбедносни на

DEN 430.40
E-Z Catch 24 x 12 x 12 четвртина со големина PVC црна рак сад w/два прстени со убод Свеж
E-Z Catch 24 x 12 x 12 четвртина со големина PVC црна рак сад w/два прстени со убод

Рак Ова е модел # P300 комерцијална оценка во текот на ноќта во стилот на кварта со големина на рак Плитка в

DEN 304.00
Hztyyier Ultra Think силна магнетна врата со заклучување со завртки за кабинет за мебел шкаф за лизгање на вратата Свеж
Hztyyier Ultra Think силна магнетна врата со заклучување со завртки за кабинет за мебел шкаф за лизгање на вратата

Високо издржлива : Овие хардверски алатки се изработени од високо квалитетни материјали што е цврсто, и�

DEN 742.40