2 парчиња капакот на отворот за воздухот, црна алуминиумска легура за вентилација на легура, правоаголник метал лував капакот на скара за гардероба шпорет чевли, ми

2 парчиња капакот на отворот за воздухот, црна алуминиумска легура за вентилација на легура, правоаголник метал лував капакот

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Материјал за квалитет на висина - Премиум Квалитет на алуминиумска легура, оваа покривка на отворот за воздух е отпорен на корозија и издржлив. Може да се користи долго време. Бесплатна вентилација и издувни гасови во текот на денот. Широки апликации - Поправање на задните или страничните панели на кабинетот за намена за вентилација на воздухот. Како што се кабинет за мијалник, кабинет за кујнски шпорети, бања, кабинети за дистрибуција на енергија, страничен wallиден таван и отвор за издувни гасови. Овој отвор е најдобро одговара за мали проекти и локална вентилација. Податоци за мерење - Пакетот вклучува капаци на отворот за воздух од 2 парчиња, завртки за монтирање не се вклучени, треба да изберете соодветна должина на завртки за инсталација. Изберете го вистинскиот капак на отворот за воздух за вашиот проект, видете ја втората слика за специфична големина. Лесни за инсталирање - дупките за завртки се резервирани на страна, може да се користат одделно секоја, или може да се користи во комбинација со две. Инсталација за монтирање и дупчење на лицето. Едностраното монтирање се навртува директно во задната лента, а двостраната монтажа бара дупчење на површината на решетката. Ширина 80мм/3.2 ''. Ширина 100мм/4 ''. Ширина 150мм/6 ''. Ширина 200мм/8 ''. Овие регистри на црно воздух се изработени од алуминиумски легури, антикорозија. Дизајн на форма на правоаголник. Вентилаторот е погодна за различни апликации за снабдување или издувни гасови. Оваа решетка за проветрување нема амортизер да го контролира протокот на воздух, така што воздухот останува да тече слободно. Поправање на задните или страничните панели на кабинетот за цел на вентилација на воздухот. Како што се кабинетот за чевли, изложба со осветлувања, компјутерски кабинет, гардероба и така натаму. Црна алуминиумска легура вентилација на решетката Правоаголник метал лував капакот на скара за гардероба шпорет чевли кабинет мијалник кујнски бања страничен wallид таванот и подни издувни отвор.

Избор на клиенти

10 парчиња/торба HDMI 1.4 Предвремени-Во Женски На Женски F/F Клучен Камен Приклучок Спојка Адаптер За Ѕид Плоча Бела Свеж
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор Свеж
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор

10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT транзистор 10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT

DEN 1.67
Али Индустри 7266 Грит алуминиум оксид за пескарење, 9 x 11 Свеж
Али Индустри 7266 Грит алуминиум оксид за пескарење, 9 x 11

3 пакувања 9 "x 11" 220 лим за шкурка Идеално за фино мазнење и за измама и деплескање на буквари и заптивки...

DEN 1353.60
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена Свеж
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена

Нови OEM фабрички исечени и печат COMPX Timberline 103 TA / 103 T копчиња (2) Само Easy Keys нуди оригинални делови за произ�

DEN 2.00
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt

65% памук / 35% поли Затворање на патент Врати на Твил 2x2 ребра плете манжетни и лента за половината Поставе

DEN 3.00
Појавувања за температура на температурата на сопирачката на моторспортот на сопирачот 370-450 ° F пакет од 16 етикети Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100 Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100

Содржина на пакетот : 4пакет компатибилен CLI42 CLI42 CARTRIDGE ORLTRIDGE ORTIRGE Боја : жолта Компатибилни печатачи : Pixma PR

DEN 3.00
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело Свеж
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 518.40
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок Свеж
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

80% најлон, 20% спандекс.进口 Еластично затворање Само миење на рацете Асистент за согорување на маснотии о

DEN 207.84
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи Свеж
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �

DEN 182.24
Tuphell Industries Pet Dogs Yellow Convertible Surfboard Beach Car Black Framed Wallидна уметност, 20 x 16 Свеж
Tuphell Industries Pet Dogs Yellow Convertible Surfboard Beach Car Black Framed Wallидна уметност, 20 x 16

Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

DEN 2.00
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ Свеж
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ

Дизајниран за употреба со апликации за глас и ниски податоци со блокови за удирање, панели за лепенки и �

DEN 796.80
1968 Топс 416 Бил Ригни Лос Анџелес Ангели Пса пса 8.00 Ангели Свеж
1968 Топс 416 Бил Ригни Лос Анџелес Ангели Пса пса 8.00 Ангели

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1563.20
Феи функционална манжетна тежина во собата Свеж
Феи функционална манжетна тежина во собата

Продавачот обично го испраќа овој производ во рок од 12 работни дена.?Во согласност со нивната политика н

DEN 630.40
Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220 Свеж