FVQQIO 12pack Clear Acrylic Book Stand Sharder Holder прикажување на албуми за слики, книги, музички чаршафи, тетратки, уметнички дела, итн.…

FVQQIO 12pack Clear Acrylic Book Stand Sharder Holder прикажување на албуми за слики, книги, музички чаршафи, тетратки, уметнички

DEN 399.84

Свеж

Достапно.

Лесна продавница и носење - мала тежина, лесна за движење и носење, и може да се постави и складира заедно кога не е потребно. Рамната основа е доволно широка за лесно да ги смести предметите што ги сакате. Забележете : За да се осигурате дека акрилниот држач не е изгребан и загадување на прашина, овие акрилни штандови за приказ се покриени со заштитен филм од обете страни, ве молиме запомнете да го раскинете заштитниот филм пред употреба, во Нарачајте да добиете целосно групно транспарентен дисплеј. Големина на држачот : Вкупната големина на полицата е 4x4. Во исто време, тежината е многу лесна, удобна за да носите и да се движите.18/(l*w*h), аголот на навалување на жлебот е 90 °, а ширината е 1,18 инчи. Големина на држачот : Вкупната големина на полицата е 4x4. -затоа што треба двострано млечно бело заштитен филм што ќе спречи да се изгребат штандот за време на испораката. Повеќенаменски : акрилниот дисплеј штанд е совршен за прикажување на стрипови, фотографии, таблети, тастатури, реклами за маркетинг или некои ваши уметнички дела, колекционери, ЦД -а, итн. Јасен и издржлив - транспарентен изглед, расипнички материјал, силна структура, долготрајна употреба без пожолтување. Дното на штандот на дисплејот е дизајнирано со слот за навалување од 90 ° за да се осигура дека вашиот дисплеј не паѓа лесно од штандот. Во исто време, тежината е многу лесна, удобна за да носите и да се движите.Премиум материјали : акрилен штанд направен од акрилен материјал отпорен на разниот, силен и транспарентен, удобен за да користите и прикажете без пречки. Функција за складирање Свртете го нередот на вашата работна маса или студијата, поддржувајте ги вашите канцелариски документи и книги и други предмети. и може да се рангира заедно, погодно за да ги чувате. Функција за прикажување - прикажете ја вашата лична колекција, уметнички дела, книги, книги со слики, флаери за настани, итн. Можете да го користите во многу наврати, како што се дома, канцеларија, библиотека, стрип Продавница, продавница, итн. и може да се рангира заедно, погодно за да ги чувате. Забележете : За да се осигурате дека акрилниот држач не е изгребан и загадување на прашина, овие акрилни штандови за приказ се покриени со заштитен филм од обете страни, ве молиме запомнете да го раскинете заштитниот филм пред употреба, во Нарачајте да добиете целосно групно транспарентен дисплеј. Предности на полиците со акрилен приказ : . Акрилниот штанд е изработен од висококвалитетен акрилен материјал, полицата за приказ е погодна за поставување телефони, таблети, ЦД -а, разни книги, вклучувајќи учебници, планови за лекции, книги за студии, книги со слики, итн. Можете да го користите во многу наврати, како што се дома, канцеларија, библиотека, стрип Продавница, продавница, итн. Потребно е само рамно место и може да се користи Совршено на различни места. Рамната основа е доволно широка за лесно да ги смести предметите што ги сакате. Повеќенаменски : акрилниот дисплеј штанд е совршен за прикажување на стрипови, фотографии, таблети, тастатури, реклами за маркетинг или некои ваши уметнички дела, колекционери, ЦД -а, итн.

Избор на клиенти

Затегната жица со жица од златниот тон на Бард, 3 H x 3 W x 4 D, пакет од 12 Свеж
Затегната жица со жица од златниот тон на Бард, 3 H x 3 W x 4 D, пакет од 12

Севкупна големина : 3 "H x 3" W x 4 "D измерено до најблискиот .25" Големина на екранот : 3 "H x 2,5" W x 1.5 "D мерења на ме�

DEN 764.64
Месинг за месинг, декоративни екрани за екранот Свеж
Месинг за месинг, декоративни екрани за екранот

6,75 "H x 4" w x 5 "d.75" длабочина на колче Висина на штипки .5 "x ширина кај штипки 3,75" Цврста конструкција на месин

DEN 1.00
2 реда предизвик монета казино чипс екранот држач за држачи -блак Свеж
2 реда предизвик монета казино чипс екранот држач за држачи -блак

Рачно изработено во цврст мебел од бука тврдо дрво со елегантен финиш на мебел Одличен начин да ги прика

DEN 1328.00
Uxcell уметнички мебел и уметници за складирање-есејли, злато 3 Свеж
Uxcell уметнички мебел и уметници за складирање-есејли, злато 3

Вкупна големина : 90 x 77 x 80mm / 3.54 "x 3.03" x 3,15 "(l*w*h) Содржина на пакет : 3 парчиња x плоча Овој штанд на плочата е �

DEN 287.04
Petutu 6 пакет 4 инчи дрвен приказ на плочата за плочки Свеж
Petutu 6 пакет 4 инчи дрвен приказ на плочата за плочки

Пакетот вклучува 6 парчиња црни дрвени дрвени плочи на плочата за екранот, држач, висок 4 инчи...

DEN 175.84
Хомил тешка дрвена преклопна приказ на сад за сад за сад за сад за сад за медал за медал за медал - 11инч Свеж
Хомил тешка дрвена преклопна приказ на сад за сад за сад за сад за сад за медал за медал за медал - 11инч

Мутинамена Користете дома, канцеларија, ресторан, забави, свадба, продавници, трговско шоу и изложбен са

DEN 159.84
Трипар 6 црна искривена плоштад жица за приказ на плочи за плочи, уметнички дела, штанд со плоча со слики Свеж Попустот
Трипар 6 црна искривена плоштад жица за приказ на плочи за плочи, уметнички дела, штанд со плоча со слики

Повеќекратни намени : Eastills за прикажување се совршени за плочи, уметнички дела, плочки и врамени фотогра

DEN 191.20
Cabilock Book Display Stand Stand Dand 2pcs Плоча приказ Stand Metal Iron Easel Display Photosharthand Stand За прикажување Свеж
Cabilock Book Display Stand Stand Dand 2pcs Плоча приказ Stand Metal Iron Easel Display Photosharthand Stand За прикажување

Погодно за секоја пригода, вклучително и родендени, свадби, годишнини, прослави за домаќинство...

DEN 1.00
24 пакувајте мали штандови за штанд за мини декоративни плочи, јасни држачи за приказ за знаци, честитки, картички за место, Свеж Попустот
Камдијски држач за држачи на плочата за прикажување на држачот на рамката на сликата Стенд Декоративен држач за железни плочи Свеж Попустот