IUAQDP 60 парчиња шарени маргаритки железо на закрпи, везена цветна апликација, декоративно цветно шиење крпа за шиење, поправка за поправка на облека за облека, јакна ?

IUAQDP 60 парчиња шарени маргаритки железо на закрпи, везена цветна апликација, декоративно цветно шиење крпа за шиење, поправка

DEN 1347.20

Свеж

Достапно.

[Премиум материјал] Нашата разнобојна значка за шиење Дејзи е изработена од висококвалитетна полиестер и заптивната смеса. Добро изработка, деликатни детали за вез. Дебела, не е лесно да се скрши. Светла боја, не е лесно да се изгуби бојата. Лесно е да се пеглате или да шијат. Перење, издржлив. [Симпатична појава] Постојат различни бои на нашата ткаенина за цвеќиња со цвеќиња, живописна боја, изгледаат повеќе привлечни. Тие можат да ја направат вашата обична облека или торба да изгледа уникатна и да ве направи повеќе персонализирани и привлечни во секојдневниот живот. [Лесен за употреба] Постои слој на заптивната смеса на задниот дел на секоја лепенка за цветна шема. Beе стане лепливо ако користите електрично железо за да го загреете, што е лесно да се прикачи. Можете исто така да ја шиете лепенката на облеката со иста нишка во боја директно. [Широка апликација] Овие разнобојно цветно железо на закрпи се користат за поправка или украсување на Jeanан, јакна, кошула, качулка, фустан, џемпер, пантоло, чевли, елек, капа, шамија, престилка, торба, ранец, облека за миленичиња , постелнина, завеса, ќебе, крпа, перница, лента за глава или други занаети. [Вклучи пакет] getе добиете 60 парчиња закрпи за вез на маргаритка во 15 бои. 4 парчиња секоја боја. Секој е 4см/1,57inches. Можете да ги користите за да ги поправите скршените дамки, лузни или дамки што не можат да се мијат на облеката. Можете исто така да ги користите за да ја украсите облеката.

Избор на клиенти

Феи функционална манжетна тежина во собата Свеж
Феи функционална манжетна тежина во собата

Продавачот обично го испраќа овој производ во рок од 12 работни дена.?Во согласност со нивната политика н

DEN 630.40
Костим за капење на женски породилно костим за пливање со BBRA PAD и без прикривање на челичен градник за капење Свеж
Костим за капење на женски породилно костим за пливање со BBRA PAD и без прикривање на челичен градник за капење

83 "" ★ Хип : 111116cm / 43 Погодно за повеќето прилики, како што се плажа, приморска, базен, топла пролет, летна з�

DEN 0.67
Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220 Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt

65% памук / 35% поли Затворање на патент Врати на Твил 2x2 ребра плете манжетни и лента за половината...

DEN 3.00
CRZ Јога Беспрекорен резервоар за тренингот на врвови за жени Атлетик Камизол Спортски кошули со вграден градник Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај Лунарн�

DEN 0.33