Shypj чадорот стои решетки за решетки полици за дожд, ходник Европски стил креативен подот за складирање на подови

Shypj чадорот стои решетки за решетки полици за дожд, ходник Европски стил креативен подот за складирање на подови

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Сигурен квалитет : Трајната конструкција на метали и фино изработка ви нуди подобро искуство за употреба за складирање или сушење чадори. Внимателни додатоци : Отстранлив пластичен сад за одвод за да се заштити секаков вид на подот од вода. Добра вентилација : Нејзиниот дизајн ја држи влагата додека дозволува вашите чадори да се исушат брзо природно, одржувајќи ги областите на вратите чисти, безбедни и тотално организирани. Мултифункционален дизајн : Може да се користи и како организатор за складирање за да го организира вашиот влез и работен како декорација во вашата дневна соба и канцеларија. Разновидна примена : Се користи како декор за организирање на вашите чадори, трска, стапчиња за прошетки, хартија за завиткување, мечеви, играчки за бебиња, итн. Влегување или врата од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму. Разноврсниот дизајн на овој штанд за чадори за чадор му овозможува да држи и да чува повеќе чадори со трска со долги одење и е идеален за ставање во влез во сала. Останете суви кога се впуштате во одличното отворено со тоа што вашиот чадор е погодно складиран во оваа прекрасна метална решетка за чадори. Без разлика дали се упатувате однадвор или се упатувате одвнатре, да ја имате оваа решетка до вашата врата, ќе ве задржи подготвени и организирани. Стил : Европски стил на мерење : Структуриран материјал : Металметал Материјал : Технологија на анонструктура : МеталКонтаинс само штанд за чадор, нема други украси.

Избор на клиенти

Wxxgy чадор стојат светло креативно метално метално железо во облик на чадор за чадор стабилна мермерна база/бела22 Свеж
Yamashita Kogei 788409852 Stand Stand, лесен проток на вода Tsukuba, приближно. 13,2 x 18,5 инчи Свеж
Yamashita Kogei 788409852 Stand Stand, лесен проток на вода Tsukuba, приближно. 13,2 x 18,5 инчи

Големина : приближно 13.2 x 18,5 инчи (33,5 Земја на производство : Јапонија Материјал : Керамика Големина : приб

DEN 0.33
Lxdzxy чадор стои, штанд со чадор, мултифункционален држач за одвод на чадори, водоотпорен и искривен, б, стил2 Свеж
Lxdzxy чадор стои, штанд со чадор, мултифункционален држач за одвод на чадори, водоотпорен и искривен, б, стил2

☆ Големина : 30,5x15x40cm, овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадори и доволно тежина за да го задр

DEN 1.00
Мултифункционална мултифункционална врата за внатрешно железо во затворен простор за ходникот Свеж
Stand Stand Stand, Stand Stand Stand Stand, држач за чадор со посебен мијалник и 3 куки, бел чадор Свеж
Stand Stand Stand, Stand Stand Stand Stand, држач за чадор со посебен мијалник и 3 куки, бел чадор

? Кофа за складирање на чадори, дождливи денови за да се спречи дождот и да се навлажни подот, удобен и пр�

DEN 2.33
Paifa чадор стои, држач за чадор за влез, плоштад шупнат, слоевит дизајн, стабилна рамка, штанд за чадор/бело Свеж
Paifa чадор стои, држач за чадор за влез, плоштад шупнат, слоевит дизајн, стабилна рамка, штанд за чадор/бело

Компактен и здрав чадор се залага за чадори со целосна големина и за преклопување Шуплив дизајн, не само

DEN 3.33
Застанува чадорот Razzum, решетката за чадори поставени со wallидови, со кука, отстранлива корпа за капење, ng beacapacity, Свеж