ZyHHDP миленичиња мачки кои протекуваат диспензерот за храна пластично тркалање за обука на топка Интерактивни играчки бавно фидер Интерактивна обука Забава за мачк

ZyHHDP миленичиња мачки кои протекуваат диспензерот за храна пластично тркалање за обука на топка Интерактивни играчки бавно

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Вкусни и интересни, отпорни на абразија и отпорни на залак, едноставен и забавен за игра. Дизајнот на двојни патеки го олеснува фокусирањето на вниманието на мачката и да му се олесни на сопственикот да се грижи подобро за домашното милениче. Прилагодлив дизајн на дупки, големината на хранење 1‑2 дупки може да се прилагоди според потребите на ПЕТ. Бавното истекување на храна е поинтересно, затоа што дизајнираното истекување на дупка за добиточна храна може да се прилагоди, храната на маче е доволна за да се игра цел ден. Внатрешната колона им овозможува на секоја закуска да помине низ повеќе пречки за конечно да се појави на устата на миленичето, во голема мерка ја проширува тешкотијата и времето на ловот на миленичето. Вкусни и интересни, отпорни на абразија и отпорни на залак, едноставен и забавен за игра. Дизајнот на двојни патеки го олеснува фокусирањето на вниманието на мачката и да му се олесни на сопственикот да се грижи подобро за домашното милениче. Прилагодлив дизајн на дупки, големината на хранење 1‑2 дупки може да се прилагоди според потребите на ПЕТ. Бавното истекување на храна е поинтересно, затоа што дизајнираното истекување на дупка за добиточна храна може да се прилагоди, храната на маче е доволна за да се игра цел ден. Внатрешната колона им овозможува на секоја закуска да помине низ повеќе пречки за конечно да се појави на устата на миленичето, во голема мерка ја проширува тешкотијата и времето на ловот на миленичето. Функција : 1. Подвижната метеж може да се прилагоди така што играчката може да се прилагоди на повеќе димензии на закуски и храна за миленичиња и може да ја контролира тешкотијата за добивање храна. 2. Отворете го горниот капак за да вчитате закуски, што може да се додаде во секое време за време на интеракцијата помеѓу вас и вашето домашно милениче, што е многу погодно. 3. Огромната и тркалезна горната покривка го прави поудобно кога се отвора и избегнува играчката да биде оштетена поради навиките за гризење на миленичето или оштетување на домашните миленици. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за протекување на храна за мачки : Пластична боја : сина, жолта, зелена, црвена големина на производот : приближно. 13.5x10x10cm/5.3x3.9x3.9in Како да се користи : 1. Отворете го капакот и ставете во закуски за миленичиња 2. Наместете го бирање, можете да изберете 1 дупка или 2 дупка за да протекува храна, или да ја затворите функцијата на протекување храна 3. Играчката започнува да протекува кога се врти 4. Играчката за мачки содржи 2 мали топки внатре и 1 мала топка надвор. Список на пакети : 1 x мачки протекување на храна топка 1 x мачка за тизер стап 1 x топка за закач за мачки.

Избор на клиенти

Остин Кубица Детроит Тигри М. л. Потпишан Бејзбол Со автограм Бејзбол Свеж
Остин Кубица Детроит Тигри М. л. Потпишан Бејзбол Со автограм Бејзбол

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол...

DEN 2.67
Hall of Famers and Stars Multi потпишан бејзбол 21 JSA Autos Musial Mize ++ - автограмирани бејзбол Свеж
Hall of Famers and Stars Multi потпишан бејзбол 21 JSA Autos Musial Mize ++ - автограмирани бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 2.67
Џорџ Кел Со Автограм На Официјалната Бејзбол Лига Од Големата Лига - Бејзбол Со Автограм Свеж
Џорџ Кел Со Автограм На Официјалната Бејзбол Лига Од Големата Лига - Бејзбол Со Автограм

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол Ако е

DEN 1439.84
МАЈКЛ ХАРИС АТЛАНТА БРАВС РОЈ ПОТПИША АВТОГРАМ М. Л. БЕЈЗБОЛ ЈСА АФ50484 Свеж
МАЈКЛ ХАРИС АТЛАНТА БРАВС РОЈ ПОТПИША АВТОГРАМ М. Л. БЕЈЗБОЛ ЈСА АФ50484

Купувајте ја Нашата Продавница со над 32.000 спортски и забавни автограми, сувенири и многу повеќе...

DEN 0.33
Тони Кубек 1957 Дебитант На Годината Њујорк Јенкис Потпиша Авто Омл Бејзбол Јса Нане-Автограм Бејзбол Свеж
Тони Кубек 1957 Дебитант На Годината Њујорк Јенкис Потпиша Авто Омл Бејзбол Јса Нане-Автограм Бејзбол

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол Ако е

DEN 2.00
Фудбалски топки JSport големо големо - големина 5 со пумпи за раце Свеж
Фудбалски топки JSport големо големо - големина 5 со пумпи за раце

Вклучува : 50 големина 5 фудбалски топки, (2) премиум рачна пумпа и игли за инфлација Издржлива кожна перни

DEN 2.33
Иан Кинслер Го Автограмираше Официјалниот Млб Бејзбол Во Големата Лига - Бејзбол Со Автограм Свеж
Иан Кинслер Го Автограмираше Официјалниот Млб Бејзбол Во Големата Лига - Бејзбол Со Автограм

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол...

DEN 2.33
Фудбал за обука на Адидас Танго Росарио - Големина 5 - Бело/црно - Свеж
Фудбал за обука на Адидас Танго Росарио - Големина 5 - Бело/црно -

Рачно зашиени за голема издржливост и добар допир Проверено од ФИФА за нејзината големина, тежина, враќ�

DEN 651.20
Хуан Гузман потпиша автоматски автограм Бејзбол Б121 - автограмирани бејзбол Свеж
Хуан Гузман потпиша автоматски автограм Бејзбол Б121 - автограмирани бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 1425.60
Тони Дорсет автограмираше потпишан Вилсон НФЛ игра модел Фудбал испишан Хоф ЈСА - Автограмски фудбали Свеж
Тони Дорсет автограмираше потпишан Вилсон НФЛ игра модел Фудбал испишан Хоф ЈСА - Автограмски фудбали

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмски фудбал

DEN 0.33
1980 Синсинати Црвените ПОТПИША САМО Вм Белата Бејзбол, Роуз, Клупа, Морган, Перез+ - Автограм Бејзбол Свеж
1980 Синсинати Црвените ПОТПИША САМО Вм Белата Бејзбол, Роуз, Клупа, Морган, Перез+ - Автограм Бејзбол

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол...

DEN 10239.84
Клиф Џонсон Астрос Јенкис Потпиша Автограм Официјален Млб Бејзбол ПСА Днк-Автограм Бејзбол Свеж
Клиф Џонсон Астрос Јенкис Потпиша Автограм Официјален Млб Бејзбол ПСА Днк-Автограм Бејзбол

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол Клиф �

DEN 1.67
Тед Вилијамс детето потпиша бејзбол ЈСА Лоа Хоф - автограмирани бејзбол Свеж
Тед Вилијамс детето потпиша бејзбол ЈСА Лоа Хоф - автограмирани бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 2.00
Дејвид Велс потпиша автограмиран официјален бејзбол на Американската лига - Бекет Бас автентициран Свеж
Дејвид Велс потпиша автограмиран официјален бејзбол на Американската лига - Бекет Бас автентициран

Автограмиран од Дејвид Велс Бекет Коа Доживотно гаранција за COA на автентичност Официјална голема лига

DEN 1.67
ФРАНЦИСКО МЕЏИЈА потпиша ФЈУЧЕРСИ ОМЛ бејзбол ЈСА АХ95622 - Автограм Бејзбол Свеж
ФРАНЦИСКО МЕЏИЈА потпиша ФЈУЧЕРСИ ОМЛ бејзбол ЈСА АХ95622 - Автограм Бејзбол

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол ФРАНЦ

DEN 2.00
Рики Хендерсон 81 водечки бомби потпишан Бејзбол ЈСА - Автограм Бејзбол Свеж
Рики Хендерсон 81 водечки бомби потпишан Бејзбол ЈСА - Автограм Бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 0.67
Мајк Пастрмка потпиша игра на дебитантска ера користена ОМЛ Бејзбол ЈСА - МЛБ игра користеше бејзбол Свеж
Мајк Пастрмка потпиша игра на дебитантска ера користена ОМЛ Бејзбол ЈСА - МЛБ игра користеше бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; МЛБ игра користеше

DEN 3.33
Вили Мејс Хенк Арон Стен Музиал 3.000 Хит Клуб потпиша Бејзбол 13 Сиг ЈСА Коа - Автограм Бејзбол Свеж
Вили Мејс Хенк Арон Стен Музиал 3.000 Хит Клуб потпиша Бејзбол 13 Сиг ЈСА Коа - Автограм Бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 1300.80