Колумбија, корална точка III шорцеви

Колумбија, корална точка III шорцеви

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

88% најлон, 12% еластан. Увезени. Затворање на патент. 7 "Стандарден инсејм; 5" краток инсејм. Омни-сенка : Бидете безбедни и заштитени. Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Направени за вода : Нашата PFG линија на шорцеви се направени за оние кои сакаат да рибаат, истражуваат и авантура околу водата. Овие шорцеви што сакаат сонце се дизајнирани да ве одржуваат заштитени и удобни. Удобно истегнување / редовно вклопување : Овие шорцеви се направени за редовно вклопување користејќи ја нашата најлон и еластанска ткаенина за мешавина од истегнување за лесно носење и целодневна удобност. Корисни карактеристики : Вклучува два предни џебови, патент за безбедност на патент за да ги задржите вашите помали предмети безбедни додека сте во движење. Тоа е делумно еластично половината вклучува јамки за појас за опции за носење. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е долготраен пар шорцеви што ќе ги уживате за следните сезони. Без разлика дали риболов или ги одржувате работите лесни и обични, Shortsенските PFG Coral PFG Coral III се клупи за потопло денови на отворено. PFG линијата на Колумбија е сакана од сите, но специјално дизајнирана со ентузијасти на вода во умот. Висококвалитетните материјали што се користат за занаетчиство на овие женски шорцеви се она што го прави толку посакувано, додека неговите модерни класични избори и избори за бои обезбедуваат стил и удобност. Технологијата прикажана во овие шорцеви е она што ги прави толку посебни. Заштитата на сонцето UPF 50 ја штити вашата кожа од штетни зраци на UVA и UVB за да спречите долгорочно оштетување на сонцето-интегрирано во најлон/еластански мешавина материјал, таа дава навестување за давање и удобно истегнување. Овие шорцеви имаат два предни џебови, џеб со патент и делумна еластична половината - суштинско значење за активност на отворено. Колумбија ги нуди нашите шорцеви Колумбија PFG Coral III во повеќе бои и големини. Продолжена големина на располагање. Редовно вклопување. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е правилна, ве молиме погледнете ја нашата табела за големина. За да го пронајдете мерењето на половината, измерете ја вашата природна линија на половината. И за вашето мерење на инсем, измерете од горниот дел на внатрешната нога до дното на коленото.

Избор на клиенти

Направено од есенцијална активна активна активна памучна памучна памук со средно средство за велосипедисти Свеж
Аваланска женска брза сушење истегната ткаена рипстоп пешачење кратко со џебови Свеж
Аваланска женска брза сушење истегната ткаена рипстоп пешачење кратко со џебови

96% полиестер, 4% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење Лесна, брза ткаенина ткаенина за су�

DEN 446.40
Женски обични шорцеви со голема големина удобна еластична мода на половината, печатени џебни шорцеви за жени Свеж
Womenените облечени памучни постелнини летни лабави опремени копче за летање со високи половини со цврста боја Свеж
Кратко време на женски велосипедисти на Томи Хилфигер Свеж
Кратко време на женски велосипедисти на Томи Хилфигер

90% памук, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Логото на Томи што ги спушта стран�

DEN 145.76
Cowasto женски памучни пот -шорцеви случајни летни лабави атлетски кратки влезови на половината Свеж
Cowasto женски памучни пот -шорцеви случајни летни лабави атлетски кратки влезови на половината

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс Увезени Мека и удобна ткаенина : Удобните салони шорцеви ia изработени о

DEN 830.40
DC Comics Чудо од жена со високи шорцеви со високи половини Свеж
DC Comics Чудо од жена со високи шорцеви со високи половини

Машинско миење Топло тука овие шорцеви се совршени за топли клими Носење на вентилатори Покажете им на

DEN 239.84