Гига Механички Игри Окко Хроники: Куќата На Задоволствата Од Жад

Гига Механички Игри Окко Хроники: Куќата На Задоволствата Од Жад

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Оваа експанзија ќе ве пренесе до сулфурни куќи на задоволство и игри, што ги држи застрашувачкиот клан јакуза на обожаватели на бисери. Окко и неговите придружници ќе мора да внимаваат на некои отровни гејши и нивните клиенти. Покрај тоа, предлагаме да отелотвориме нов Херој во лицето На Анко Каори, специјално создаден од ЦЕНТАР за играта. Ова сираче ги има сите причини да го омаловажува опасниот клан На Јакуза и таа го тренираше целиот млад живот за да ја смири својата одмазда. Сега мајстор за уметност на нунџицу, таа е обележана и со чудна тетоважа со змеј што и дава уникатни моќи. - 5 Куноичи фигурини и нивните референтни картички. - Нови чувари профили. - 1 нова хероина : Анко Каори. Оваа експанзија ќе ве пренесе до сулфурни куќи на задоволство и игри, што ги држи застрашувачкиот клан јакуза на обожаватели на бисери. Окко и неговите придружници ќе мора да внимаваат на некои отровни гејши и нивните клиенти. Покрај тоа, предлагаме да отелотвориме нов Херој во лицето На Анко Каори, специјално создаден од ЦЕНТАР за играта. Ова сираче ги има сите причини да го омаловажува опасниот клан На Јакуза и таа го тренираше целиот млад живот за да ја смири својата одмазда. Сега мајстор за уметност на нунџицу, таа е обележана и со чудна тетоважа со змеј што и дава уникатни моќи. Сомневајќи се што се крие зад овој злобен клан, таа наскоро им се придружи На Окко и нејзините придружници .. Оваа екстензија содржи : - 6 нови индекс картички-Домаќин И нивните токени злите знаменитости на кланот обожаватели на жад ги посетуваат типични ликови кои понекогаш можат да се свртат на страната на Они дури и ако се ослободени! - 5 куноичи фигурини И нивните референтни картички Овие патници задоволство салони може да биде страшно атентатори кои оставаат малку можност на несреќниот кој ќе види главата цена. - Нови чувари профили Овие коцкарски сали и куќи на задоволство каде што се одвива новата истрага Ги чуваат Јакузи кои поседуваат свои карактеристики и моќ. Хироџи, срамниот буши успеа да го интегрира ова бескрупулозно семејство. - 3 предни и задни плочки Овие плочки ќе ги градат различните места на пропаст под контрола на кланот Јакуза каде богатите клиенти можат да се препуштат на своите омилени пороци. Една од нив Е мисија плочка која ќе ги развие авантурите на Окко и неговиот бенд На Демонски Ловци. - 5 Картички За Настани Тие ќе го диверзифицираат настанот ќе изберат и ќе донесат повеќе нови изненадувања на овие места каде Окко и неговите придружници немилосрдно го бркаат злото! - 1 нова хероина : Анко Каори откако ги стекна вештините и мајсторството на Нинџутсу, Анко немилосрдно ја лови Јакузата која го истреби неговото семејство. Таа брзо сфати дека сепак биле изманипулирани од темнина.

Избор на клиенти

4K Конзола за игри 16-битна видео игра за мега погонски игра стап 4K 1900+ Ретро игри за NES Portable Letv Dendy Games Console, Свеж
4K Конзола за игри 16-битна видео игра за мега погонски игра стап 4K 1900+ Ретро игри за NES Portable Letv Dendy Games Console,

⚫ Вградени 10000 игри за PS1 / FC игри Поддршка PS1 / MAME / SFC / FC / GBA / GB / GBC / MD формат на игра Играчите можат сами да �

DEN 0.67
Гранични Легендарниот Код Во Кутија-Нинтендо Прекинувач Свеж
Гранични Легендарниот Код Во Кутија-Нинтендо Прекинувач

Гранични : Издание На Играта На ГодинатаОткријте го кооп стрелецотограбувач што го започна сето тоа, пр�

DEN 2.67
Ѓаволски Ловец Јохко: Макаи Кара но Тенкузеи Свеж
Ѓаволски Ловец Јохко: Макаи Кара но Тенкузеи

ЈапонскиСамо Ослободување Врз основа На Хит Аниме Серијата Може да се репродуцира На ТУРБО Дуо Или ТУРБ

DEN 315.20
Хорор Приказни: Виното-Нинтендо Прекинувач Свеж
Хорор Приказни: Виното-Нинтендо Прекинувач

Карактеристики ексклузивни корица уметнички дела достапни само на Истражете ја напуштената престолни

DEN 3.00
Далеку Крик 4 Кират Издание-КОМПЈУТЕР Свеж
Далеку Крик 4 Кират Издание-КОМПЈУТЕР

Далечниот Крик 4 Колекционерско Издание е крајниот пакет Вклучува ексклузивна колекционерска кутија с�

DEN 1599.84
ПС2 ГИТАРА ХЕРОЈ АЕРОСМИТ Свеж
ПС2 ГИТАРА ХЕРОЈ АЕРОСМИТ

Местата од историските моменти за време на славната кариера на бендот нудат искуство на "слатка емоција

DEN 1.00
Деф Џем Борба ЗА ЊУЈОРК Свеж
Деф Џем Борба ЗА ЊУЈОРК

Претворете 40 од најголемите имиња во хип хоп во улични кавгаџии од Буста Рими и Метод Човек На Мраз Т и М�

DEN 3621.60
Ненасловен Гуска Игра-Нинтендо Прекинувач Свеж Попустот
Ненасловен Гуска Игра-Нинтендо Прекинувач

Во соработка Со Паника И Куќа Куќа, iam8bit е горд што ја објави Играта Без Наслов Гуска "во кутија", преполна

DEN 423.84
Електропланктон - Нинтендо ДС Свеж
Електропланктон - Нинтендо ДС

Интеракцијата со секој електропланктон е малку поинаков, иако секогаш ќе го користите екранот на допир,

DEN 1.33
Мала Вештерка Нобета За Нинтендо Прекинувач Свеж
Мала Вештерка Нобета За Нинтендо Прекинувач

Подобро Побрзо Посилно Вештерка Замокот е полн со моќни чудовишта, па дури и помоќни шефови – Како што �

DEN 3.33