Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025

Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025

-80 %

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Кабел за адаптер со високи перформанси од 15 стапки ги поврзува Mini Display Port Овозможени работна површина и лаптопи за да се прикаже монитор или уред поддржан одпорт. До 2x побрзо од Display Port 1.1. Максималните видео перформанси ги поддржуваат сите резолуции на HDTV, вклучително и 1080p и 4 K Ultra HD резолуција на 60 Hz и беспрекорна аудио премин за некомпресирана дигитална аудио и продолжени длабочини на боја. VESA Сертифициран Display Port 1.2 во согласност, до 5,4 Gbps на лента, за вкупна моќност од 21,6 Gbps. Назад компатибилен со верзијата 1.1а. Карактеристики на приклучокот за приклучување на екранот за да се обезбеди безбедна врска. Еден кабел за директна врска, не се потребни дополнителни адаптери. И не е потребна инсталација на возач или софтвер. Кабел за адаптер со високи перформанси од 15 стапки ги поврзува Mini Display Port Овозможени работна површина и лаптопи за да се прикаже монитор или уред поддржан одпорт. До 2x побрзо од Display Port 1.1. Максималните видео перформанси ги поддржуваат сите резолуции на HDTV, вклучително и 1080p и 4 K Ultra HD резолуција на 60 Hz и беспрекорна аудио премин за некомпресирана дигитална аудио и продолжени длабочини на боја. VESA Сертифициран Display Port 1.2 во согласност, до 5,4 Gbps на лента, за вкупна моќност од 21,6 Gbps. Назад компатибилен со верзијата 1.1а. Карактеристики на приклучокот за приклучување на екранот за да се обезбеди безбедна врска. Еден кабел за директна врска, не се потребни дополнителни адаптери. И не е потребна инсталација на возач или софтвер. Сребрениот позлатен Mini Displayport 1.2 To Display Port 1.2 кабел е суштински придружник за вашиот лаптоп или работна површина опремена со Display Port. Уживајте во филмовите на HDTV на големиот екран, проширете ја работната површина на втор монитор до 3840x2160 за проширена работна станица или прикажете презентации на проектор на училиште или работете со овој кабел.

Избор на клиенти

Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100 Свеж
Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100

Референца OE Број : 52933C1100 (Ве молиме, потврдете го бројот на делот пред да го купите) Инсталација : Извадет�

DEN 3.00
ПАТАТ Мало Бебе Девојчиња Туту Фустани Летни Фустани Без Ракави Без Грб Принцеза Роденденски Фустани 1дрес+ 1хат Свеж
Еџ Потпишан 2002 Стрип Слики WWF Суровини Договор SummerSlam Картичка 28 WWE Ние Го Зграби Микрофон-Автограм Борење Картички Свеж
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку Свеж
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку

Погоден за употреба како градина, отворено, внатрешен двор, тревник, двор и многу области од вашиот дом, �

DEN 1312.16
Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220 Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt

65% памук / 35% поли Затворање на патент Врати на Твил 2x2 ребра плете манжетни и лента за половината Поставе

DEN 3.00
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист Свеж
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 2.33
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка

Ѕвезда На Давидс & Снегулки 6 во Коска Куче Играчка Суперсофт Кадифен Ткаенина Одлична играчка во форма �

DEN 862.40
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи Свеж
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �

DEN 182.24
10 парчиња/торба HDMI 1.4 Предвремени-Во Женски На Женски F/F Клучен Камен Приклучок Спојка Адаптер За Ѕид Плоча Бела Свеж