FVRITO 4.80/4,00-8 480/400-8 Внатрешни цевки со директно замена на јазот на матични вентили за косилки, камиони за раце, колички, генератори на коли, приколки за двор, кукли, коли

FVRITO 4.80/4,00-8 480/400-8 Внатрешни цевки со директно замена на јазот на матични вентили за косилки, камиони за раце, колички,

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Replacement tubes for 4.80/4.00-8" tires. Replacement for wheelbarrows,lawn mowers/tractors,hand trucks,garden/utility/flat carts,yard trailers, dollies,trolleys,wagons,generators,snow blowers,perssure washers,air compressors, дрво чиперс и повеќе. 30 psi максимална инфлација. Само надувувајте се со рачна пумпа за да се избегне преполнување. Не за употреба на патишта/автопат. Направено од премиум гума и изградено до последно : Направено со врвен квалитет, гума со тешки работи, овие внатрешни цевки се Високо издржлив и идеален за дома, професионална и комерцијална / индустриска употреба. Пакет вклучуваат : 2 x внатрешна цевка, 2 х црвени матични вентили, капачиња од црна матична матична вентил, клуч од јадро на вентилот 1x, 5 х месинг -вентил матични јадра. Цевки за замена За гуми од 4,80/4,00-8 ". Замена за колички, трева за трева/трактори, камиони за раце, градина/алатка/рамни колички, приколки за двор, кукли, колички, вагони, генератори, снежни вентилатори, мијалници за перспектива, воздушни компресори, дрвени чипови и многу повеќе. 30 psi максимална инфлација. Само надувувајте се со рачна пумпа за да избегнете преполнување. Не за употреба на пат/автопат. Направено од премиум гума и изградена до последно : Направено со врвен квалитет, тешка гума, овие внатрешни цевки се многу издржливи и идеални за домашна, професионална и комерцијална / индустриска употреба. Пакет вклучуваат : 2 x внатрешна цевка, 2 x црвени матични вентили, 2 x капачиња од црна матична вентил, клуч од јадрото на вентилот 1x, јадра на матични јадра од 5 x месинг. Замена за колички, трева за трева/трактори, камиони за раце, градина/алатка/рамни колички, приколки за двор, кукли, колички, вагони, генератори, снежни вентилатори, мијалници за перспектива, воздушни компресори, дрвени чипови и многу повеќе.

Избор на клиенти

FVRITO 4.80/4,00-8 480/400-8 Замена на внатрешната цевка за гуми за косилки за ракави за ракави, генератор на колички, мини Свеж
IRC стандардна цевка за мотоцикл 2.25/2.50-16 Свеж
IRC стандардна цевка за мотоцикл 2.25/2.50-16

Јапонските цевки со висок квалитет ги исполнуваат или ги надминуваат стандардите за квалитет на OEM...

DEN 237.28
Goofit 8 x 1 1/4 криви свиткано стебло за внатрешна цевка за скутер за велосипеди со велосипед Свеж
Goofit 8 x 1 1/4 криви свиткано стебло за внатрешна цевка за скутер за велосипеди со велосипед

Висок квалитет 8 "x1 1 / 4 криви свиткани стебла за внатрешна цевка Замена за велосипед за преклопување на в

DEN 193.28
2,75/2,50-10 Внатрешна цевка за замена со TR87 аголен вентил стебло за CRF50 XR50 Razor MX650 MX500 Suzuki DRZ70 JR50 PW50 Свеж
2,75/2,50-10 Внатрешна цевка за замена со TR87 аголен вентил стебло за CRF50 XR50 Razor MX650 MX500 Suzuki DRZ70 JR50 PW50

Fitment : Внатрешни цевки што одговараат на големини 2,75 / 2,5010, вклопуваат возила со 8 ”бандажи што најчесто с

DEN 2.00
GREHUA 2.50-14 60/100-14 Inch Front Tire Inner Tube for 90cc 110cc 125cc SSR CRF70 CRF110 CR60R XR70 KLX110 KX60 KX65 KX110 Свеж
GREHUA 2.50-14 60/100-14 Inch Front Tire Inner Tube for 90cc 110cc 125cc SSR CRF70 CRF110 CR60R XR70 KLX110 KX60 KX65 KX110

Hond* CRF70 CRF70 F CRF110 CR60 R XR70 XR70 R Kawasak KLX110 KLX110 L KX60 KX65 KX110 Suzuk JR80 DS80 RM60 RM65 Yamah Ttr90 Ttr90e TTR110 E YZ50 YZ60 YZ65 PW80 Baja Motorsports DR70 , TAOT

DEN 879.84
KLWZH 2.25/2,50-16 Внатрешни цевки надвор од патот со мотоцикли со мотоцикли со мотоцикли TR4 70/90-16 Замена на мотоцикли за Свеж