Вајоминг лого wallид монтиран дрво лебдечки полици за складирање на wallидови за кујна за перални за перење бања кујна кујна

Вајоминг лого wallид монтиран дрво лебдечки полици за складирање на wallидови за кујна за перални за перење бања кујна кујна

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Направено од композитно дрво. Пакетот содржи : дрвени табли, железни држачи, завртки за експанзија, нокти што не се обележуваат и ниво на дух. Едноставна структура, силни и издржливи дрвени табли и железни држачи, едноставен и модерен начин на живот. Лесно е да се расклопи. Овој карго решетката е инсталиран со не-означен дизајн на нокти, што е многу погодно дури и ако треба да се расклопи во иднина. Ноктите што не се обележуваат може да го направи wallидот беспрекорен, а инсталацијата е многу едноставна. Мулти-функција, можете да ставите мали предмети, како што се : клучеви, слушалки, држачи за пенкало, чадори, мали садови за цвеќиња, итн. Тој е многу практичен и многу лесен за употреба. DIY најразлични обрасци за да изберете, можете да ја изберете шемата што ви се допаѓа. Направено од композитно дрво. Пакетот содржи : дрвени табли, железни држачи, завртки за експанзија, нокти што не се обележуваат и ниво на дух. Едноставна структура, силни и издржливи дрвени табли и железни држачи, едноставен и модерен начин на живот. Лесно е да се расклопи. Овој карго решетката е инсталиран со не-означен дизајн на нокти, што е многу погодно дури и ако треба да се расклопи во иднина. Ноктите што не се обележуваат може да го направи wallидот беспрекорен, а инсталацијата е многу едноставна. Мулти-функција, можете да ставите мали предмети, како што се : клучеви, слушалки, држачи за пенкало, чадори, мали садови за цвеќиња, итн. Тој е многу практичен и многу лесен за употреба. DIY најразлични обрасци за да изберете, можете да ја изберете шемата што ви се допаѓа. Ако наидете на разни проблеми, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти директно преку е -пошта. Ако производот е оштетен за време на производството и транспортот, ве молиме фотографирајте и испратете ни го. Професионална услуга по продажбата Комесарот дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор. Ве молиме Забелешка : Ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете ја услугата за забрзана испорака.

Избор на клиенти

TJLSS 3 Tier Triagular Matte Black Metal Display Display, решетката поставена со wallидови Свеж
TJLSS 3 Tier Triagular Matte Black Metal Display Display, решетката поставена со wallидови

♥ Големина : 80см*70см*18см ♥ Материјал : железна полица за бања ♥ Карактеристики : Метал материјал со пове�

DEN 3048.16
WiFi рутер модем, бела полица за лебдечки, wallид што виси за време Свеж
WiFi рутер модем, бела полица за лебдечки, wallид што виси за време

▶ Материјал од дрвопластична табла ◀ материјал за дрвопластична плоча што е пријателска со животната �

DEN 356.80