D110551, Приклучок Додатоци Заклучување Блок Директно Нерѓосувачки Челик Пасивирани

D110551, Приклучок Додатоци Заклучување Блок Директно Нерѓосувачки Челик Пасивирани

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN( САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 7318.19.00.00 Тип : Заклучување Блок Конектор Тип : Конектор D-Подминијатурни Тело Ориентација : Директно Материјал : Нерѓосувачки Челик Позлата : Пасивирани.

Избор на клиенти

Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00