Воден бокал 1100мл модерен -прооден универзален ладен сок од вода со вода со слама зелена боја со слама зелена

Воден бокал 1100мл модерен -прооден универзален ладен сок од вода со вода со слама зелена боја со слама зелена

DEN 1107.20

Свеж

Достапно.

Она што може да го понуди шишето со вода е дека има прецизна скала, така што може да ви помогне да управувате со внесот на вода секој ден лесно. Транспарентното шише со вода со лента има слама и херметички капак, што спречува прскање и протекување. Конструиран е од пластичен материјал. Долниот дијаметар на шишето со вода е 12 см, а висината е 20 см. Погоден е за на отворено, спорт, пешачење, кампување, домаќинство, училиште, итн. Она што шише со вода може да го понуди е дека има прецизна скала, така што може да ви помогне да управувате со внесот на вода секој ден лесно. Транспарентното шише со вода со лента има слама и херметички капак, што спречува прскање и протекување. Конструиран е од пластичен материјал. Долниот дијаметар на шишето со вода е 12 см, а висината е 20 см. Погоден е за надворешни работи, спорт, пешачење, кампување, домаќинство, училиште, итн. Спецификации : дизајнирани со слама и херметички покритие, транспарентното шише со вода со лента е докажано и доказ за протекување и протекување. со лента има слама и херметички капак, така што е анти-распрскувачко и докажување на протекување. Ова про transparentирно шише со вода со лента доаѓа со слама и херметички капак, што го прави отпорен на прскање и протекување. Шишето со вода може да понуди е дека има прецизна скала, така што може да ви помогне да управувате со внесот на вода секој ден лесно. Шишето со вода, во кое има прецизна скала, може да ви помогне да управувате со внес на вода секој ден лесно. Тоа е погодно за на отворено, спорт, пешачење, кампување, домаќинство, училиште, итн.20cm x 12cm/7,87 "x 4,72" (приближно. ) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. Пакетот вклучува : 1 x шише со вода 1 x лента (други не се вклучени).

Избор на клиенти

Термос чаша 500 мл симпатично диносаурус изолирано шише со вода со слама за спорт и патување 7,5х2,7 во Свеж
Термос чаша 500 мл симпатично диносаурус изолирано шише со вода со слама за спорт и патување 7,5х2,7 во

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

DEN 343.84
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено Свеж
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено

[Одвојување на капакот] Оваа вакуумска чаша со одвојливо покритие ви олеснува да одржувате чиста и хиги�

DEN 271.84
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост Произведено Во Кина...

DEN 201.44
декор Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Кафе Чаша, Патување За Топла &засилувач; Ладни Пијалоци 450мл 16оз-Црна Свеж
декор Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Кафе Чаша, Патување За Топла &засилувач; Ладни Пијалоци 450мл 16оз-Црна

Изолирана кригла за кафеземете го омилениот топол пијалок во движење со декор 450мл шолја за кафе за пату

DEN 3.33
Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881 Свеж
Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881

Големина (приближна) : надворешен дијаметар 3,3 x висина 0,4 инчи (83 Тежина : приближно 0,3 мл (9 g) Материјал : си

DEN 2.33