Зибзех Акварел Жолто Овошје Од Лимон Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателска Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови Вежби Јога И Пилатес

Зибзех Акварел Жолто Овошје Од Лимон Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателска Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За

DEN 847.84

Свеж

Достапно.

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густина и висока еластичност. Материјалот ТПЕ е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Нема ЕВА, нема ПВЦ, нема токсичност, нема штетни хемикалии. ●Димензии на подлогата ● долги 72 инчи, широки 24 инчи и дебелина од 0,6 см, со одлична мека завршница. €Лесно За Преклопување И Носење Quoga mat може лесно да се преклопи, што ја прави идеална патна јога мат. Тоа мора да биде совршен комплет за патување за секого. Совршено одговара за вашата топла јога, пилатес, семеен пикник и патување. Покрај тоа, можете да се одморите после вежбање. ●Повеќенаменски●ова е одлична НАДВОРЕШНА И внатрешна ПОДЛОГА, идеално за употреба како поден тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се релаксира и да игра на неа. Совршен за пилатес, часови за вежбање, теретана, туширање, кампување, патување, плажа и многу повеќе!. ●Машина За Перење, Подлогата може да се пере, лесно може да се исчисти со машина за да се заштитат вашето тело и облека од несакана нечистотија. Чувствувајте леснотија да уживате во вежбањето во секое време. Фантастична Еколошка Јога Мат! Мека текстура површина, Голема удобност, обезбедува амортизација за вашето тело, кога лежите на нашата подлога ја чувствувате мекоста што ќе направи да се чувствувате опуштено. Димензии на подлогата : долга 72 инчи, широка 24 инчи и дебелина од 0,6 см, доаѓа во различни бои. Оваа јога е направена од еко-свесни состојки. Како резултат на тоа, ова е разноврсна и високо издржлива јога мат е одличен избор за секаков вид практика, и ако издржливоста е проблем, секогаш можете да ја рециклирате, бидејќи е толку неутрална за околината. Дополнително густа и мека, оваа подлога овозможува удобна практика на јога со обезбедување амортизирање на колената, глуждовите и другите чувствителни области. Апсолутно не е токсичен-изработен Од еко-свесни материјали! Исто така, печатените јога душеци може да ослободат безопасен мирис кога првпат ќе се одвиткаат. За најдобри резултати одмотајте ја и проветрете ја подлогата 2-3 дена пред употреба.

Избор на клиенти

Јога Душеци За Домашно Вежбање, Душеци За Вежбање,Подлога За Вежбање Свеж
Јога Душеци За Домашно Вежбање, Душеци За Вежбање,Подлога За Вежбање

Големина на јога Мат : 183х80х0, 8 см / 72х32х0, 32 инчи ● Материјал За Тренингот : Јога Мат Е Изработен Од Тпе Мат�

DEN 1489.60
Сите Намени Јога Мат Вежба &засилувач; Тренингот Мат За Јога, Овошје Манго Банана Лубеница Ленти Свеж
Сите Намени Јога Мат Вежба &засилувач; Тренингот Мат За Јога, Овошје Манго Банана Лубеница Ленти

Здрав МатеријалИзработен од тпе материјал (без ПВЦ И ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со ефект против лизг

DEN 622.40
Оле Спиј 9 Повеќеслоен Душек Од Мемориска Пена, Близнак, Бело Свеж
Оле Спиј 9 Повеќеслоен Душек Од Мемориска Пена, Близнак, Бело

Повеќеслоен Душек Од Луксузна Мемориска Пена, кој е конструиран со пена за ладење со гел, пена со висока

DEN 2870.88
Meoliny јога мат не лизгање Еко пријателски вежби за вежбање мат пилатес подни вежби, виолетова 60x25x1.5cm Свеж
Meoliny јога мат не лизгање Еко пријателски вежби за вежбање мат пилатес подни вежби, виолетова 60x25x1.5cm

Дизајн на МАТ за домашни дневни јога или фитнес луѓе, широка и мека удобност за најдобро искуство со веж�

DEN 159.84
Јога Мат со Ремен, 1/3 Инчен Екстра Дебел Јога Мат Двострано Нелизгање, Професионални Тпе Јога Душеци За Жени Мажи, Тренингот Свеж Попустот
Siebzeh Cute Wlesh Corgi Dogs Model Premium Дебела јога мат Еко Пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите Свеж
Siebzeh Cute Wlesh Corgi Dogs Model Premium Дебела јога мат Еко Пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите

【Лесно за преклопување и носење】 Мат со јога може лесно да се склопи, што го прави идеален пат за патува

DEN 847.84
Море симпатична животинска сирена јога мат виткање на патување и вежбање мат Свеж
Море симпатична животинска сирена јога мат виткање на патување и вежбање мат

Патнички јога мат : Овој не токсичен Јога Мат со дебелина од 2 мм лесно се склопува на квадрат од 10 инчи x 12

DEN 2.67