1 Парче Ноктите Уметност Палета лак Палета Мешање Палета Шминка Плоча Ноктите Плочи За Ноктите Уметност Ноктите Врвот Држач Ноктите Уметност Дисплеј

1 Парче Ноктите Уметност Палета лак Палета Мешање Палета Шминка Плоча Ноктите Плочи За Ноктите Уметност Ноктите Врвот Држач

DEN 95.84

Свеж

Достапно.

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 парче зелена ѕвезда смола палета за нокти со форма на лист, погодна за држење на многу бои и пигменти што сакате да ги измешате, доволно за да ги задоволите вашите основни потреби за користење. Премиум материјал : палетата за мешање нокти е изработена од квалитетен материјал од смола кој поседува мазна текстура, лесен за чистење и бришење, со мазни рабови, може да ве спречи да бидете изгребани од нив без напор, безбеден и удобен за употреба. Практичен дизајн : соодветна големина за да се одржи многу повеќе бои, дизајнирани со неправилни форми, изгледа повеќе шармантна и симпатична, златни рабови дизајн, убави и великодушни. Лесен за употреба : можете да ја прилагодите секоја боја и текстура што ви се потребни според вашите идеи, соодветни за мешање сенки за очи, мешање кармини, коректори, креми за подлога, пигменти и други предмети. Широка примена : овие алатки за козметичко мешање се идеални за сликање, правење уметност за нокти и вчитување на мал накит, исто така погодни за професионален, салон за нокти, дисплеј за нокти, уметничко училиште за нокти, уметник, лична или домашна употреба, одличен производ кога користите акрилна боја за да направите уметност за нокти. Спецификации : Големина : како што се прикажани сликите Боја : син Материјал : Карактеристики на смола : Нашата плоча за мешање бои може да се примени за професионална, салон за нокти, уметничко училиште за нокти, уметник, лична или домашна употреба, погодна за мешање сенки за очи, кармини, коректори, креми за подлога, пигменти и други предмети. Овие палети за уметност за нокти се изработени од квалитетен материјал од смола кој има мазна текстура, лесен за чистење и бришење, со мазни рабови, може да ве спречи да бидете изгребани од нив, лесен и пренослив за носење, не е лесен за кршење, добар материјал може да ве придружува долго време. Пакетот вклучува : 1 х смола ноктите уметност палета.

Избор на клиенти

Тигар Ноќта На Вештерките Шминка Изглед Свеж Попустот
Тигар Ноќта На Вештерките Шминка Изглед

Совршен пакет за шминка за Ноќта на Вештерките или Косплеј! Комплетот За Тигри на мехрон е дизајниран да

DEN 718.88
Шминка Револуција, Преполнета, Палета На Сенки, Престиж, 15 Нијанси, 16,5 гр Свеж
Шминка Револуција, Преполнета, Палета На Сенки, Престиж, 15 Нијанси, 16,5 гр

Богати И Длабоко Пигментирани : Овие Високо Пигментирани Нијанси Ќе Ви Дадат Долготраен Изглед На Шминк

DEN 273.28
Каи Пара Ми Контурна Палета-Светлина Свеж
Каи Пара Ми Контурна Палета-Светлина

КОМПЛЕТ ЗА КОНТУРА СО КРЕМ за ГРАДЕЊЕ е совршен за постигнување секси и извајан изглед ПОДОБРЕТЕ ГИ ПРИ�

DEN 3.33
Акрилик Јасно Сенки За Очи Палета Организатор 7 Сектони Шминка Палета Организатор За Бања Countertops, Суети Свеж Попустот
Акрилик Јасно Сенки За Очи Палета Организатор 7 Сектони Шминка Палета Организатор За Бања Countertops, Суети

Козметичкиот организатор на палетата за сенки е изработен од издржлив јасен псакрилик,може да се пере ш

DEN 127.68
Влажни н Диви Фантазија Креаторите Сликари Палета Светла Свеж
Влажни н Диви Фантазија Креаторите Сликари Палета Светла

Палетите За Бои На Креаторите на фантазии вклучуваат кремасти тонови на скапоцени камења, живописни, ча

DEN 95.84
Револуција Шминка Ултра Покритие &засилувач; Скриј Палета, Светлина, 10 гр Свеж
Револуција Шминка Ултра Покритие &засилувач; Скриј Палета, Светлина, 10 гр

шминка револуција ултра покритие и скрие палета (светлина) Број на предмети : 1 Број на единици : 1.0 Тип на

DEN 303.84
Почитувани Далија Рај Двојна Палета Свеж
Почитувани Далија Рај Двојна Палета

Палета за повеќекратна употреба севоедно со разноврсна формула за мелем и прав со мат до сјајни завршет

DEN 0.33
Капак на смашбокс Палети За Очи - Пламен Од Смашбокс За Жени-0,21 Мл Сенка За Очи, 0,21 Мл Свеж
Капак на смашбокс Палети За Очи - Пламен Од Смашбокс За Жени-0,21 Мл Сенка За Очи, 0,21 Мл

Преносливата палета има курирана мешавина од 6 сенки + 2 основни нијанси со двојна големина што испорачу�

DEN 2.67
Fantasyday® Pro 85 Бои Сите Во Една Крајна Боја Комплет За Шминка Козметичка Палета За Контурирање Свеж
Fantasyday® Pro 85 Бои Сите Во Една Крајна Боја Комплет За Шминка Козметичка Палета За Контурирање

45 Високо Пигментирани Треперливи И Мат Сенки за Очи, 20 Коректор,2 Пудра за Лице, 16 Сјај за Усни, 2 Руменило

DEN 3.33
Сочинуваат Засекогаш Сочинуваат Засекогаш Уметник Руж 7 Палета На Кармини - 2, 1 Г/0,03 Унца, 0,03 Унца Свеж
Сочинуваат Засекогаш Сочинуваат Засекогаш Уметник Руж 7 Палета На Кармини - 2, 1 Г/0,03 Унца, 0,03 Унца

Содржи седум високо пигментирани кармини Карактеристики кремасти текстури кои лесно се лизгаат Обезбе

DEN 1.67