Здраво Пролет Слатка Домашна Кујна Комплети од 2 Пролетни Цвеќиња Нелизгачки Подни Подлоги Акварелни Ленти Украсен Тепих Гумена Подлога Што Се Пере Внатре Подлога

Здраво Пролет Слатка Домашна Кујна Комплети од 2 Пролетни Цвеќиња Нелизгачки Подни Подлоги Акварелни Ленти Украсен Тепих Гумена

-110 %

DEN 239.84

Свеж

Достапно.

Пролетна Тема Кујнски Килими и Душеци Комплети : пакетот доаѓа со 2 парчиња цветни пролетни кујнски килими и тие се дизајнирани во пролетна тема, испечатени со цвеќиња и зелени растенија, полни со пролетен допир и ви даваат свежо чувство. Соодветни Големини : тие здраво пролетни нелизгачки кујнски килими се дизајнирани со мали и големи димензии, малиот е околу 15,75 х 29,53 инчи/ 40 х 75 см, а големиот е прибл. 15,75 х 47,24 инчи/ 40 х 120 см, соодветните големини ги прават погодни за повеќето места. Меки И Против Лизгање : овие цветни пролетни кујнски нелизгачки килими и душеци се изработени од квалитетен кристален кадифен материјал, мек и удобен, и можете да го почувствувате облакот како мекост кога ќе го стапнете; задната површина е изработена од гума, против лизгање и безбедна, за да можете да ги користите со доверба. Широки Апликации : со дизајн на пролетна тема и извонредна изработка, овие домашни слатки домашни кујнски внатрешни килими се разноврсни за различни прилики, како што се кујна, перална, бања, дневна соба, канцеларија или други места што ви се допаѓаат, што може да направи вашиот дом да изгледа поисклучително и поубаво. Килими за перење И Лесни за Нега : нашите нескидни цветни кујнски килими ви обезбедуваат многу удобна потпора, која може убаво да се грижи за вашите стапала; погодно е да ги исчистите, можете да користите рачен вакуум за да ја отстраните површинската прашина или машината за ладна вода за длабоко чистење, но забележете дека подлогата не треба да се избелува или исцеди, да се поставува рамно или суво на ниска температура за најдобри резултати. Карактеристики : исто така, добар избор е да ги испратите нашите кујнски душеци што не се лизгаат како идеални подароци за загревање на куќата на вашите пријатели, колеги, соседи или семејство кои ќе се преселат во нов стан. И тие сигурно ќе бидат среќни да ги добијат подароците. Домашниот сладок домашен голем кујнски килим има практични функции и убави визуелни ефекти, стилски и елегантен, што ќе бидат добри додатоци во вашиот дом. Спецификации : Материјал : кристално кадифе, боја на гумена подлога : како што Се прикажани сликите Големина : прибл. 15,75 х 29,53 инчи/ 40 х 75 см, 15,75 х 47,24 инчи/ 40 х 120 См Пакетот вклучува : 2 Х пролет цвеќиња Кујнски килими Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Избор на клиенти

ДЕКСИ Кујнски Килими Кујнски Душеци За Подни Теписи Во Ходникот Кујнски Килими Што Не Се Лизгаат, 20 х32 +20 х71, Црно Свеж
Кујнски Килими Комплет Од 2 Кујнски Душеци Нелизгачки Боемски Кујнски Тркачки Килим 63*19.7/31.5*19.7 Во Теписи За Бањи Кујнски Свеж Попустот