Дууфин 8 Парчиња Заби Чешел Лента За Глава Нелизгачки Ленти За Коса Шарени Ленти За Заби Со Обрач За Коса За Жени Девојки, 8 Бои

Дууфин 8 Парчиња Заби Чешел Лента За Глава Нелизгачки Ленти За Коса Шарени Ленти За Заби Со Обрач За Коса За Жени Девојки, 8

DEN 121.44

Свеж

Достапно.

Мулти-бои : 8 бои достапни се ленти за чешел за заби, тие се жолти, розови, црвени, розови црвени, црни, зелени, морнарички и розови кафеави, доволно за секојдневно носење и добро усогласени со облека со различни бои. Соодветна големина : дијаметарот на лентите за глава на забите приближно 12 см/ 4,72 инчи, неговата висина приближно 13,5 см/ 5,3 инчи, неговата ширина приближно 1 см/ 0,4 инчи, одговара за поголемиот дел од обемот на главата на жените и девојчињата. Премиум материјал : лентите за чешел за заби дууфин се изработени од висококвалитетна пластика со заби и сатенска ткаенина, нелизгачки, меки и удобни, издржливи и растегливи, нема лесно да се скршат, одличен подарок за себе или за вашите пријатели. Едноставно и корисно : овие шарени ленти за чешел за заби се едноставни дизајнирани, елегантни и корисни, можат да ви помогнат цврсто да ја поправите косата и против лизгање, исто така можете да ги декорирате овие ленти за глава со вашите омилени додатоци како лак, цвет или лента за да ги направите убави и уникатни. Широки апликации : чешел заби ленти за глава се совршени за занает и САМ дома, можете да создадете идеални украси за коса со прицврстување со прекрасни додатоци, кои можат да одговараат на многу прилики, како што се секојдневно носење, танцување, костим, враќање на училиште, забава и така натаму.

Избор на клиенти

Бакар Бисер Бебе Растеглива Мека Плетена Лента За Глава Лак Блаженство Свеж
Бакар Бисер Бебе Растеглива Мека Плетена Лента За Глава Лак Блаженство

ПРЕМИУМ МЕШАВИНА ОД ПОЛИЕСТЕР / ВИСКОЗА нашата стилска лента за глава е дизајнирана имајќи ја предвид у

DEN 2.00
Црна Црвена Цветна Лента За Глава За Девојчиња Црн Цвет Црвена Коса Бенд ГЛАВА JBC17 Свеж
Црна Црвена Цветна Лента За Глава За Девојчиња Црн Цвет Црвена Коса Бенд ГЛАВА JBC17

Црна Црвена Цветна Лента за Бебиња Пакет : 4 парчиња / во собата Материјал : Ткаенина,Боја : Црна Црвена...

DEN 159.84
18 Парчиња Метална Круна Лента За Коса Ангел Невестинска Круна Лента За Глава 3 Бои Двојна Жица Лента За Глава Ангел Лента За Свеж Попустот
Мека Лента За Глава За Девојче, Памучна Еластична Лента, Новороденче Мало Дете Додатоци За Коса, Фото Реквизити Свеж
Јумику Невестата Свадба Самовила Кристал Лента За Глава - Коса Додатоци Глава Партија Накит Жени Свеж
Јумику Невестата Свадба Самовила Кристал Лента За Глава - Коса Додатоци Глава Партија Накит Жени

①Воведете го Вашиот посебен ден Уште помагичен Со Оваа извонредна Свадба На Невестата Самовила Криста�

DEN 2.33
Клземо Женска Обвивка Со Двојна Јамка Муслимански Хиџаб Инстант Шал Шамија Долга Шамија Шамија Исламски Турбан Капак Свеж Попустот