Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност

Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

КОМПАТИБИЛНОСТ-Одговара На Samsung Galaxy S22 (стандардна големина, А не плус или Ултра). ЗАШТИТА-Заштитник На Екранот Отпорен на Кршење. Верзијата со сина Светлина блокира до 43% од сината светлина. Верзијата за приватност го замаглува вашиот екран кога се гледа од страна. ЗАШТИТА ОД НЕЧИСТОТИЈА И ПРАШИНА-Заштитникот на Екранот обезбедува дополнителен слој на заштита од елементите. ЧУВСТВИТЕЛНОСТ НА ДОПИР-Одлична чувствителност на допир. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Лесна, чекор-по-чекор инсталација. Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност.

Избор на клиенти

GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист Свеж
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 2.33
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore Свеж
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore

Материјал : смола, фино изработка, креативни украси Големина (пар) : 23 13 25см Декорација за десктоп : Дизај

DEN 0.33
Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100 Свеж
Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100

Референца OE Број : 52933C1100 (Ве молиме, потврдете го бројот на делот пред да го купите) Инсталација : Извадет�

DEN 3.00
Феи функционална манжетна тежина во собата Свеж
Феи функционална манжетна тежина во собата

Продавачот обично го испраќа овој производ во рок од 12 работни дена.?Во согласност со нивната политика н

DEN 630.40