soyout Метал LED Биро Светилка, Око-Грижат Маса Светилки, Затемнета Канцеларија Светилка СО 5V/2A USB Порта, 5 Режими На Бои, Прилагодливи Осветленост, Контрола На Допир, Тај?

soyout Метал LED Биро Светилка, Око-Грижат Маса Светилки, Затемнета Канцеларија Светилка СО 5V/2A USB Порта, 5 Режими На Бои,

DEN 271.84

Свеж

Достапно.

●Побрзо полнење● СО USB порта ЗА полнење 5 V/2 A НА дното на работната ламба, ќе можете да го полните вашиот мобилен телефон побрзо од другите светилки ЗА биро 5 V/1 A, повеќе не мора да го издржите долгиот процес на полнење. ●Прилагодливо Осветлување●Изберете помеѓу 5 режими на бои и 5 нивоа на осветленост за вкупно 25 можни комбинации за најдобро да одговараат на вашите активности. Со функцијата за меморија, оваа светилка за биро со затемнување ќе ги врати претходните поставки за осветлување. ●Флексибилна и Елегантна Градба ● Лесно прилагодете ја раката со повеќе зглобови на светилката за да го ориентирате светлосниот зрак точно онаму каде што е потребно. Тешката основа додава стабилност за светлото на бирото. Карактеристики со висококвалитетна ткаенина и метална конструкција, природно се вклопува со секаков вид декор. ●Нежно За Очите● Уживајте Во униформен светлосен зрак без треперење што нема да ви ги замори очите дури и по долги часови употреба, идеален за читање на ноќна маса во спалната соба во домашна канцеларија. ●Енергетски Ефикасна LED Технологија led светилката го постигнува истото ниво на осветлување додека заштедува до 75 проценти од енергијата во споредба со традиционалните светилки со блескаво светло. 5 нивоа на осветленост. 5 режими на боја. ТРЕПЕРЕЊЕ-слободен ЛЕР. Ткаенина и метален материјал. Широка површина за осветлување. 5в / 2А исмарт УСБ. Функција за ноќно светло. 60-минутен тајмер.

Избор на клиенти

LED Светилка ЗА БИРО ФИМУЕЗЛ СО Температура На Календарот За Дигитален Дисплеј, Светло За Читање Со Затемнување Со Контрола Свеж Попустот
Војна на ѕвездите Мандалориската Темна Сабја 24-Инчна Лед Светилка За Светло Свеж Попустот
Војна на ѕвездите Мандалориската Темна Сабја 24-Инчна Лед Светилка За Светло

Војна на ѕвездите Декор : Осветлете малку светлина На Вашите Војна на Ѕвездите : Мандалорискиот фандом с

DEN 959.84
РИОРАНД ПЛАЗМА Топка УСБ Светилка Светлина Или Батерија Напојува, 4 Х4 Х6 Свеж
РИОРАНД ПЛАЗМА Топка УСБ Светилка Светлина Или Батерија Напојува, 4 Х4 Х6

УСБ Плазма Топка Работат со КОМПЈУТЕР USB порта или 4pcs AAA батерии (не се вклучени) Дајте изглед на испуштањ

DEN 238.40
Војна На Ѕвездите Џедај Мајстор Јода Осветлена Биро Светилка Свеж
Војна На Ѕвездите Џедај Мајстор Јода Осветлена Биро Светилка

Поставете Ја Мудроста На Мајсторот На Џеда Јода аглоу со Светилката За Биро На Џедај Мајстор Јода, доста

DEN 1264.00
Неатфи Свеж
Неатфи

Ламба ориентирана кон задачи оваа светилка обезбедува одлично осветлување на задачите за широк спекта

DEN 2.00
Neatfi XL 2,200 Lumens Led Задача Светилка, 24w Супер Светла Биро Светилка, 117 Парчиња SMD LED, 4 Ниво Осветленост, Затемнување, Свеж
HCYHNB Rgb Биро Светилка Со Самото Место Светлина, Светилки За Дневна Соба Крајот Маса Спална соба Со Динамичен Режим На Сцена Свеж Попустот