Кабилок Керамичка Тегла За Складирање Декор За Кафе Контејнери За Колачиња Со Капаци Модел На Бугарска Пиперка Држач За Зачини Жито Херметички Канистер Деликатно

Кабилок Керамичка Тегла За Складирање Декор За Кафе Контејнери За Колачиња Со Капаци Модел На Бугарска Пиперка Држач За Зачини

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Керамика. Керамичка ТЕГЛА ЗА ЗАЧИНИ користи Мала големина и мала тежина, многу деликатна и пренослива, добра тегла за складирање чај. ЗАТВОРЕН ШЕЌЕРЕН КАНИСТЕР дизајнот на капакот за запечатување може да ви помогне добро да чувате чај, да го одржувате чајот и другиот свеж. ЛАБАВА ЧАЈ КАНИСТЕР Оваа тегла за складирање има прекрасен изглед, фина изработка и широк спектар на апликации. КАНИСТЕР ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА може да собере видови чај, црн чај, зелен чај и миризлив чај, многу корисен. Оваа тегла може предмети внатре од влага и. БОНБОНИ КОЛАЧИЊА СКЛАДИРАЊЕ тегла има добра цврстина и цврстина и може директно да се контактира со храната. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Канистерот За Складирање-Боја : црвени лабави контејнери за чај-Материјал : керамички керамички канистер-Големина 180мл : 10, 30Х8, 30Х8, 30см/ 4, 05Х3, 26х3 Канистер за Складирање. - Обликот е извонреден и жив, а финото мелење се чувствува удобно, што може подобро да го украси Снабдувањето со Кујната на работната површина. - Теглата е мазна и не ги повредува вашите раце, така што можете да користите Самоуверено Контејнер за Складирање. - Има добра цврстина и цврстина и може директно да се контактира Со Канистер За Декоративно Складирање на храна. - Има капак, а храната не е лесно да биде влажна. Пимиенто има реална форма и добро значење Кујна За Складирање тегла. - Тоа може да биде за складирање на сушено овошје, чај, Тркалезна уста, добро запечатување тегли за храна со воздух.Опис на стокаталабав калај за чај тоа е најдобриот избор за вас.керамички контејнери за чај дали барате канистер за чај? Дали сте во потрага по цврст, доверлив канистер што може да биде за чување лабав чај? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот канистер за чај во форма на пимиенто, изработен од висококвалитетен керамички материјал, мора да ја задоволи вашата потреба.

Избор на клиенти

Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност Свеж
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност

КОМПАТИБИЛНОСТОдговара На Samsung Galaxy S22 (стандардна големина, А не плус или Ултра) ЗАШТИТАЗаштитник На Екр�

DEN 2.33
Оддел 56 Дом на Северен Пол за празници Поставени селски додатоци, разнобојни Свеж
Оддел 56 Дом на Северен Пол за празници Поставени селски додатоци, разнобојни

Серија : Одмор специјален, 2017 година Сет од 3 вклучува групирање на додатоци Електрични : Стандарден кабе

DEN 383.20
Оксиселект Напредно Гликација Крајниот Производ Конкурентни ЕЛИСА Комплет, 5 х 96 анализи Свеж
Оксиселект Напредно Гликација Крајниот Производ Конкурентни ЕЛИСА Комплет, 5 х 96 анализи

ВОЗРАСТ Конкурентна ЕЛИСА Комплет 5 х 96 Анализи Колориметриски Exiselect ВОЗРАСТ Конкурентни ЕЛИСА комплет

DEN 1017.60
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање расадник диносаурус почетен г подарок за подароци Свеж
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање расадник диносаурус почетен г подарок за подароци

Нашите дизајни за wallидни уметности се достапни по избор на големини, а се достапни како отпечатоци, врам

DEN 399.84
Натан Фајрсторм Трка Елек Хидратација Пакет, 2-Литар, Една Големина, Пенливи Космо Свеж
Натан Фајрсторм Трка Елек Хидратација Пакет, 2-Литар, Една Големина, Пенливи Космо

Опремен СО 2л мочен меур со вентил за брзо ослободување и џеб за организатор со клип за прстен во горниот

DEN 306.88
D110551, Приклучок Додатоци Заклучување Блок Директно Нерѓосувачки Челик Пасивирани Свеж
D110551, Приклучок Додатоци Заклучување Блок Директно Нерѓосувачки Челик Пасивирани

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN( САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 7318.19.00.00 Тип : Заклучување Блок Конектор Тип : Ко�

DEN 2.67
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер Свеж
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер

Концентрација на урина пред електрофореза за дијагноза на мултипен миелом и амилоидоза Концентрирајте

DEN 3.00
Фолкултура Платно Торба Торба Со Патент за Жени | 16 х 15, Памук Еднократно Намирници Торба Со Џеб, Торба Торбаesетски Свеж
HP Завист 2-во-1 Лаптоп 2022 | 15,6 инчен FHD Екран На Допир | 8-Јадро AMD Ryzen 7 5825U Радеон графика | 16GB DDR4 512GB NVMe Свеж
HP Завист 2-во-1 Лаптоп 2022 | 15,6 инчен FHD Екран На Допир | 8-Јадро AMD Ryzen 7 5825U Радеон графика | 16GB DDR4 512GB NVMe

[Брилијантен 15.6" Дисплеј] FHD (1920 x 1080) екран На Допир СО ПОВЕЌЕ допировозможено IPS раб до раб стакло микрора

DEN 411.20
Реткоелектричен НОВ ПАР НА ОПАШКА КОМПАТИБИЛЕН СО ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ ЕЛЕКТРИЧЕН 10-14 9Т1З 13404 А 9Т1З-13404-А 9Т1З13404А Свеж
Ac110v-240v Лабораториска Променлива Брзина Перисталтичка Пумпа 0-250ml/min, Лесно Заменете Ја Цевката Со 2 Метри Бесплатен Свеж
Четки за шминка за очила со обоени рачки за кристали Свеж
Четки за шминка за очила со обоени рачки за кристали

Кристална рачка цврста четка Четка во прав Фондација четка Песна четка за шминка Овие обоени четки со к�

DEN 144.00
Meped Travel Makeup Bag 12 парчиња пумпа за пумпа шише без шишиња со пумпа за шишиња празни шишиња за лосион крем контејнери Свеж
Ролна Филм Назад Адаптер Темно Слајд За Mamiya RB67 RZ67 Pro S sd 645 6x9 6x4, 5 120 Среден Формат Светлосна Бариера Свеж
Ролна Филм Назад Адаптер Темно Слајд За Mamiya RB67 RZ67 Pro S sd 645 6x9 6x4, 5 120 Среден Формат Светлосна Бариера

Компатибилност : Мамија РБ67 Z67 Про сд 6х9 6х4, 5см Среден Формат Камера Материјал : нерѓосувачки челик Пакет

DEN 399.84