Хелсмарт 19 инчен Пупка Лист Сад Тример Извртени Спин Сече Со Надградени Запчаници Остри Нерѓосувачки Челик Ножеви И Рачен Градинар, За Хидропонична Фабрика

Хелсмарт 19 инчен Пупка Лист Сад Тример Извртени Спин Сече Со Надградени Запчаници Остри Нерѓосувачки Челик Ножеви И Рачен Градинар,

DEN 1983.84

Свеж

Достапно.

Визуелно сечење : Јасниот капак на КОМПЈУТЕРОТ со висока транспарентност обезбедува целосна видливост за прецизна облога. Рачна ротација со двојна насока во насока на стрелките на часовникот/против стрелките на часовникот, отстранлива рачка и заменливи сечила, лесна за употреба и чистење. Функција : Овој тример ќе исече гранчиња од мноштво растенија за проекти како што се правење етерични масла, производи за ароматерапија и потпури. Специјално дизајниран за внатрешна хидропоника. Моќни сечила : Искористете ја моќноста на 30 ножици во 1 секач за да обезбедите чиста и ефикасна, додека минимизирате оштетување на растенијата. Сечилото со четири острици за влажно кастрење и назабено сечило И Нерѓосувачки челик Жица Х сечила за суво кастрење. Пакетот вклучува : ТРАНСПАРЕНТЕН капак НА КОМПЈУТЕР, 24 црна гумена лента и црн гумен прстен, мрежа од нерѓосувачки челик и слив (19 инчи), 4 гумени столбови, 1 назабено сечило за сува облога, 1 директно сечило за влажна облога, 1 силиконска подлога против лизгање, 1 ножици. Црни гумени ленти : Гумените ленти за Храна можат ефикасно да се справат со растенијата со деликатна грижа и да ја минимизираат адхезијата на остатоците за време на употребата, безбедна и без оштетен цвет. Хелсмарт 19 инчен Пупка Лист Сад Тример Извртени Спин Сече Со Надградени Запчаници Остри Нерѓосувачки Челик Ножеви и Рачен Градинар, За Хидропонски Фабрика.

Избор на клиенти

Лимон овошје илустрација за акварела и илустрација шема за нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња со шише Свеж
Океанска вода морска птици наука природа слика нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња клипер Свеж
Океанска вода морска птици наука природа слика нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња клипер

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
Оперативни ножици на G.S- остри/остри- 5 1/2 рачка во боја Свеж
Оперативни ножици на G.S- остри/остри- 5 1/2 рачка во боја

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Оперативни ножици остри / остри 5 1 / 2 р

DEN 2.33
Зафати печатени ножици, 7x3 во канцеларија, училиште и занаетчиство Свеж
Зафати печатени ножици, 7x3 во канцеларија, училиште и занаетчиство

Ножици Ножици Стилски избор за сите ваши потреби за сечење! Овие ножици од 7 инчи Тие се идеални за занае�

DEN 0.67
Крофна круг западен десерт храна за храна, нокти прстен прстен клуч за шишиња со шише, клипер Свеж
Крофна круг западен десерт храна за храна, нокти прстен прстен клуч за шишиња со шише, клипер

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

DEN 415.84
Египет Фараонот Жезол Фреска Преглед Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер Свеж
Египет Фараонот Жезол Фреска Преглед Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

DEN 415.84
Зенпорт QZ142 Тример Смолкнување, Црна, 1 Свеж
Зенпорт QZ142 Тример Смолкнување, Црна, 1

Ултра остриот хромиран јаглероден челик прави брза работа на копита од овци и кози и лесно цветно кастр�

DEN 2.00
Прекрасни Зелени Водоземци Арт Деко Подарок Мода Ноктите Нокти Остар Ноктите Нерѓосувачки Челик Машина Свеж
Прекрасни Зелени Водоземци Арт Деко Подарок Мода Ноктите Нокти Остар Ноктите Нерѓосувачки Челик Машина

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици Карактеристика : Му

DEN 0.33
Камисори Хе-3л скапоцен камен Лефи професионални ножици за коса, 5 инчи Свеж
Камисори Хе-3л скапоцен камен Лефи професионални ножици за коса, 5 инчи

Прекрасна облога за титаниум над јапонскиот не'рѓосувачки челик Направете го скапоцен камен омилен^stars�

DEN 1.67
Terweavg 5-Le Персонал Сина Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Свеж
Terweavg 5-Le Персонал Сина Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против л

DEN 984.00
AYHF-5PCS Нови клипери за шиење на ножици за шиење на ножици Свеж
AYHF-5PCS Нови клипери за шиење на ножици за шиење на ножици

Тип на категорија на артикли : Ножици за градинарство Како што е прикажано како слика Тип на алатка за гр

DEN 1.33
Енергичен 5-ле Персонал Сина Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Свеж
Енергичен 5-ле Персонал Сина Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Големина :

DEN 415.84
Волф-Гартен Премиум Плус Бајпас Прунер РР4000 Свеж
Волф-Гартен Премиум Плус Бајпас Прунер РР4000

Заедничкизаштита на 30 ° агол на сечење Прецизна прилагодлива напнатост на сечилото Нелепливи обложени

DEN 476.80