ГЕНЕРИЧКИ Сферични Коктел Стакло Транспарентен Пиво Тамблер Стакло Чаша Бар Партија Пијалок Виски Очила

ГЕНЕРИЧКИ Сферични Коктел Стакло Транспарентен Пиво Тамблер Стакло Чаша Бар Партија Пијалок Виски Очила

DEN 766.40

Свеж

Достапно.

1. Ова Е Чаша За Вино, Но и играчка за декомпресија. 2. Дизајн На Тамблер. Тресете, Не паѓајќи. 3. Задебелено дно, зафат е одличен. 4. Погоден за Виски, Ракија, Алкохолни Пијалоци, XO, Коктел. 5. Аплицирајте Во Клуб, Бар, КТВ, Домашно Домаќинство, Забава. 1. Ова Е Чаша За Вино, Но и играчка за декомпресија.2. Дизајн На Тамблер. Тресете, Не паѓајќи.3. Задебелено дно, зафат е одличен.4. Погоден за Виски, Ракија, Алкохолни Пијалоци, XO, Коктел.5. Аплицирајте Во Клуб, Бар, КТВ, Домашно Домаќинство, Забава.6. Најдобар избор како подарок За Тато, Шеф, Пријатели.Спецификација : Материјал : Стаклена Боја : Транспарентно Расчистување : 6,3 x 9,5 cmcapacapace : 350mlapplapplicable сценарија : дома, ресторан, хотел, вклучен барпак : 2 Парчиња Виски Стаклена Белешка : 1. Кога ќе добиете парцела и ќе најдете скршена стаклена чаша, ве молиме контактирајте не наскоро.Ќе се потрудиме да ви служиме.Благодарам2. Ве молиме дозволете 2-3см се разликува поради рачно мерење.

Material: Glass
Color: Transparent Clear
Size: 6.3 x 9.5cm
Capacity: 350ml
Applicable scenarios: home, restaurant, hotel, bar
Package Included:
2 Pcs Whiskey Tumbler Glass:
Note:
1. When you receive parcel and find glass cup broken, please contact us soon.We will try our best to serve for you.Thanks:
2. Please allow 2-3cm differs due to manual measurement. :

Избор на клиенти

GE 29092GC1 поле за лична карта Свеж
GE 29092GC1 поле за лична карта

99име и број на меморија 3линиски LCD дисплеј Преглед на напред / обратна повик со Избриши Вграден часовник

DEN 3.00
5 пакувања 5D комплети за сликање со дијаманти за возрасни почетници целосна вежба DIY дијамантска уметност Rhinestone Cross Свеж
Партнери бренд PMG3565 Minigrip 2 мил Свеж
Партнери бренд PMG3565 Minigrip 2 мил

Овие премиум поли торби имаат супериорна јасност Повторувачките торби можат повторно да се користат На

DEN 1276.80
Noctua Industrial NF -F12 120mm x 25mm вентилатор - 2000rpm Свеж
Noctua Industrial NF -F12 120mm x 25mm вентилатор - 2000rpm

Вентилатор за ладење со тешки работи, 120x120x25 mm, 12 V, 3пински Molex, 2000 вртежи во минута, 29,7 d B (A),> 150,000 H MTTF...

DEN 602.88
MOINYSKINS SKING компатибилна со Apple iPad Pro 11 ″ - наредено дрво | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална Свеж
4K систем за резервна камера со 10,36 '' монитор и една микро SD картичка од 128 GB Свеж
4K систем за резервна камера со 10,36 '' монитор и една микро SD картичка од 128 GB

Поддржете го единечен / двоен / квадрат поделен поглед, можете да обрнете внимание на околната состојба �

DEN 1.33
BOLT BASE 2,5 mm A2 Не'рѓосувачки челик Пози шалтерски завртки Пози CSK завртка DIN 965 M2.5 X 6 - 5 Свеж
BOLT BASE 2,5 mm A2 Не'рѓосувачки челик Пози шалтерски завртки Пози CSK завртка DIN 965 M2.5 X 6 - 5

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A270 Навртки за машини Pozi Counters Unk DIN 965 Метричка нишка од 2,5 мм, тере

DEN 44.80
SWOTCATER 2 PACK SHATER DINGIESTEELLE SHEEL 12 X36 260LB, комерцијален wallид поставен лебдечки полици за домашна кујна, ресторан Свеж
SWOTCATER 2 PACK SHATER DINGIESTEELLE SHEEL 12 X36 260LB, комерцијален wallид поставен лебдечки полици за домашна кујна, ресторан

Цврста конструкција : 12 "x36" полици од не'рѓосувачки челик има триаголна структура за поддршка за да се об

DEN 1759.84
DC 12V 2-PIN 60X60X10MM компјутер компјутерски процесорски процесорски систем за ладење на ракав 6010 6010 Свеж
DC 12V 2-PIN 60X60X10MM компјутер компјутерски процесорски процесорски систем за ладење на ракав 6010 6010

60 x 60 x 10mm 12 V 2пински вентилатор за ладење без четка за компјутерски случај Вентилаторот на случајот е едн

DEN 136.48
Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување Свеж
Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување

ZT KVT G10 е исклучително тврд сечило од 3,75 инчи направено со CPM 20 CV челик, нудејќи извонредно задржување на р

DEN 2.33