ФЕЕР Преклопување Облека Кошница За Перење Детски Играчки Организаторите Го Попречуваат Платното Торба За Складирање Со Голем Капацитет Водоотпорна Корпа За Скл?

ФЕЕР Преклопување Облека Кошница За Перење Детски Играчки Организаторите Го Попречуваат Платното Торба За Складирање Со Голем

DEN 4552.80

Свеж

Достапно.

Преклопен : дизајнот на преклопување на корпата за перење е лесен за употреба и чување. Рачка : рачките се флексибилни, издржливи, не е лесно да се оштетат. Цел : Погоден За чување облека, домашен текстил, играчки, производ за бебиња и производ за домашни миленици. Материјал : неговиот материјал е памучна и ленена ткаенина со водоотпорна обвивка, издржлив и долг работен век. Практично : има голем капацитет, заштедува простор, може да се стави на многу места, издржлив и долг работен век. Опишете : преклопен : дизајнот На преклопување на корпата за перење е лесен за употреба и складирање : рачките се флексибилни, издржливи, не е лесно да се оштетат намена : Погоден За чување облека, домашен текстил, играчки, бебешки производ и производ за домашни миленици материјал : неговиот материјал е памучна и ленена ткаенина со водоотпорна обвивка, издржлив и долг работен век практично : има голем капацитет, заштедува простор, може да се стави во многу места За Обложување, Издржлив и долг работен век спецификација : тип : корпа за перење Материјал : памучни ленени ткаенини големина : 42х33см карактеристика : со Рачки пакетот вклучува : 1*корпи за перење белешки : поради разликата Во поставувањето На Светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од корпата за перење алишта.

Type: Laundry Basket
Material: Cotton Linen Fabric
Size: 42X33cm
Feature: With Handles
The package includes:
1*Laundry basket:
placesNotes: Due to the light & screen setting difference, the item's color may be slightly different from the
Dirty clothes bucket laundry basket :

Избор на клиенти

Униси Пауни Јапонски Цвеќиња Корпа За Организатор На Домаќинство Склоплива Кофа За Перење Со Рачки Свеж
Униси Пауни Јапонски Цвеќиња Корпа За Организатор На Домаќинство Склоплива Кофа За Перење Со Рачки

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

DEN 623.84
Тизоракс Цртани Чамци Оксфорд Крпа Преклопување Кошница за перење Прашина Кофа Кошница Складирање Свеж
Тизоракс Цртани Чамци Оксфорд Крпа Преклопување Кошница за перење Прашина Кофа Кошница Складирање

Слатки Корпи за Перење Со многу простор Торба за перење изгледа издржливо можете да ги носите насекаде �

DEN 1.67