ПЖЈ-Дифузер за Магла 400мл,Навлажнувачи на Воздух За Пренослив Овлажнител За Ладна Магла Во Спалната Соба со Мини Вентилатор И ЛЕД Дифузер за Светлина, за автомобил,

ПЖЈ-Дифузер за Магла 400мл,Навлажнувачи на Воздух За Пренослив Овлажнител За Ладна Магла Во Спалната Соба со Мини Вентилатор

DEN 1129.76

Свеж

Достапно.

МОЌЕН ОВЛАЖНИТЕЛ : овлажнител е направен од висококвалитетни материјали. Маглата НА овлажнител ОД 400 МЛ може длабоко да ја навлажнува и навлажнува кожата. Лесен за носење. Идеален за пространи соби. УЛТРА-ТИВОК НОЌЕН РЕЖИМ НА МИРУВАЊЕ : тивко навлажнување (дури и ако го ставите на ноќната маса, нема да се чувствувате бучно). Деликатниот спреј, индикаторското светло е меко и не е блескаво, нека заспиете мирно цела ноќ. АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЗ ВОДА : овлажнител автоматски ќе се исклучи кога водата ќе истече. Нема потреба да се грижите дали ќе го оштетите самиот уред или ќе предизвикате опасност за корисникот. Идеален начин за додавање влажност и удобен воздух во малите спални соби, хотелски соби, десктоп компјутери, па дури и канцеларии. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Кажете збогум на традиционалниот начин на додавање вода, отворете го капакот и додадете вода директно на врвот. Независниот дизајн на резервоарот за вода го прави додавањето вода и чистење поудобно. Навлажнете ја целата куќа на постојана температура и време. СОВРШЕН ПОДАРОК : стилски и практичен дизајн, лесен. Идеален подарок за семејството, пријателите, љубовниците и колегите. Дизајниран за луѓе кои го сакаат животот. спецификација : име На Производ : Навлажнет напон : 5 VSize : 112*135*83mmchargent време : околу 2 часовивлажнување време : околу 6 часа капацитет на батеријата : 800m AThe пакетот вклучува : € 1 *Навлажнувачко Белешка : } овој производ е за употреба на полнење. поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата.Бидејќи методите за рачно мерење и мерење се различни, ве молиме дозволете отстапување од 1-3см. Благодарам!.

Product name: Humidifier
Rated voltage: 5V
Size: 112*135*83MM
Charging time: about 2 hours
Humidification time: about 6 hours
Battery capacity: 800mA
The package includes:
★1 *Humidifier:
note:
★This product is for rechargeable use:
★Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as shown in the picture.:
★Because manual measurement and measurement methods are different, please allow a deviation of 1-3cm. Thank you! :

Избор на клиенти

Ланолин 1 lb. USP Одделение безводен чиста навлажнувач на кожата Свеж
Ланолин 1 lb. USP Одделение безводен чиста навлажнувач на кожата

100% чист безводен ланолин Органски, USP одделение и ултра рафинирани за да ви обезбедат високо квалитетен

DEN 2.67
Навлажнувач Филтри Стапчиња, 4.5 Памучни Стапчиња Фитили Замена За Мини Кактус Навлажнувачи Свеж
Навлажнувач Филтри Стапчиња, 4.5 Памучни Стапчиња Фитили Замена За Мини Кактус Навлажнувачи

20 парчиња стапчиња за замена на дифузор за воздух прилагодени за симпатичен овлажнител на кактус, Голем

DEN 1.33
Каваи Воздухот Овлажнител Со Нерон-Вода &засилувач; Етерични Масла Свеж
Каваи Воздухот Овлажнител Со Нерон-Вода &засилувач; Етерични Масла

МОЖЕ Да Пиете до 200 мл вода со капки есенцијални масла со одличен мирис `+Смирувачки ОВЛАЖНИТЕЛ ЗА РАСАД�

DEN 0.67
UXZDX Неми Спална Соба Мини Есенцијално Масло Арома Дифузор, Нем Дизајн На Воздухот Овлажнител Свеж
UXZDX Неми Спална Соба Мини Есенцијално Масло Арома Дифузор, Нем Дизајн На Воздухот Овлажнител

Пп материјалот за храна е специјално дизајниран за етерични масла, лесен за чистење и цврсто дрво, што е

DEN 1.33