УЛТЕХНОВО 1 парчиња Преклопно Светло Лупа Читање Лупа Лед Осветлена Рачна Леќа Широк Хоризонтален Лупа Златар Лупа Џеб Лупа Читање Лупа Детски Гигант

УЛТЕХНОВО 1 парчиња Преклопно Светло Лупа Читање Лупа Лед Осветлена Рачна Леќа Широк Хоризонтален Лупа Златар Лупа Џеб Лупа

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

LED ОСВЕТЛЕНИ ЗГОЛЕМУВАЧИ Постари Читање Лупа Изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и акрилни материјали, безбеден е за употреба и издржлив. ЧИТАЊЕ ЛЕЌА ЛУПА Постарите Читање Зголемувачот Има разумен дизајн на структурата СО LED светла, што може подобро да ви помогне да ги видите деталите за објектот. ГОЛЕМ РАЧЕН ЛУПА дизајнот е разумен, ergономски, лесен за совладување и употреба, дизајнот НА ЛЕД светло ќе ви донесе поголема погодност. ПОСТАРИТЕ ЧИТАЊЕ ЗГОЛЕМУВАЧОТ има разумен дизајн на структурата со LED светла, што може подобро да ви помогне да ги видите деталите за објектот. ПРЕКЛОПЕН ЛУПА стакло Изработени од безбедни и нежни материјали, можете лесно да го користите. СО ПРЕДВОДЕНИ светла, можете да читате или работите во темната ноќ. Пакетот Вклучува 1 x лупа, 1 x Usb Кабел За напојување Карактеристики-Материјал : ABS, Акрилно Читање Лупа-Големина : Околу 22, 00 X8, 30 X2, 70cm/8, 65 X3, 26x1 Детски Детективски Објектив. - Батерија : 3 ААА батерии (не се вклучени) Објектив За Набудување-Боја : Црно-Бели детски лупи-има широк спектар на употреба и е практичен помошник за читање, проверка, заварување, изработка, поправка и забава леќа за зголемување. - СО ПРЕДВОДЕНИ светла, можете да читате или работите во Темната ноќ Читајќи Лупа. - Изработени од безбедни и нежни материјали, можете лесно да го користите Постарите Читање Зголемувачот. - Внимателно изработената лупа е едноставна, практична, ефикасна и издржлива и може да ви послужи добро лупа. - Уникатен дизајн, рачна поддршка, Преклоплива, попогодна За Употреба Алатка за Зголемување.Опис на стокатабљудување Лупа изработен е од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и акрилни материјали.Пренослив Лупа има добри детали за процесот и разумен дизајн на структурата.Зголемувач за идентификација погоден е за повеќето корисници со слаб вид.џеб лупа фината изработка на производот може да ви донесе добро искуство за гледање, сликите се јасни и неискривени и лесно ќе ги задоволат вашите потреби.Детективска Леќа за деца може лесно да се преклопи и е лесен за носење.лупа лупа овој проект е едноставна и практична лупа.

Избор на клиенти

Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање Свеж
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање

Делови за поправка на хард диск за конзола Xbox One, идеални за замена на вашите скршени или стари Овозможув

DEN 0.33
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван висина на п

DEN 3.33