Корд Валмарк 1920 Полистирен Петри Сад, Лизгање, 100 Мм Дијаметар, 15 Мм Висина, 7,32 кубни. во. Капацитет

Корд Валмарк 1920 Полистирен Петри Сад, Лизгање, 100 Мм Дијаметар, 15 Мм Висина, 7,32 кубни. во. Капацитет

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Погоден за автоматизирана опрема (Без раб на редење на капакот). Исчистете ги горните и долните површини за гледање. Јадење од полистирен петри за еднократна употреба (еднократна употреба) за општа микробиолошка употреба. Ребрата за вентилација овозможуваат слободна циркулација на воздухот и ја намалуваат кондензацијата за време на инкубацијата. Разгорено здолниште со капак и квадратни агли за лесно ракување со една рака, особено со ракавици. Корд Валмарк 1920 Полистирен Петри Сад, Лизгање, 100 Мм Дијаметар, 15 Мм Висина, 7,32 кубни. во. Капацитет (Пакет од 480).

Избор на клиенти

Динглаб, 230мм Х 100мм,Стаклен Сад За Кристализација, Од230мм, Висина 100мм, Лабораториски Стакларија Свеж
Динглаб, 230мм Х 100мм,Стаклен Сад За Кристализација, Од230мм, Висина 100мм, Лабораториски Стакларија

Бидете Направени Од Г3 3 Боросиликатно Стакло Жарење Точка 560 . Линеарен Коефициент На Експанзија 32×107 / ℃

DEN 2.33
Витон Замена Боење Сад и Покритие за 48585-00 Боење Сад Систем Свеж
Витон Замена Боење Сад и Покритие за 48585-00 Боење Сад Систем

Опис : Витон Замена Боење Сад и Покритие за 4858500 Боење Сад Систем Број На Предмети : 3 ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ВИТОН

DEN 4408.00
Пченка - 3160-101 Пирекс Боросиликатно Стакло Петри Јадење Со Капак, 95мм Дијаметар х 17мм Висина Свеж
Пченка - 3160-101 Пирекс Боросиликатно Стакло Петри Јадење Со Капак, 95мм Дијаметар х 17мм Висина

Стил на јадење петри : 100 х 15мм; висина на долниот дијаметар х : 95 х 17мм Направено од код на боросиликатно с

DEN 1.00