Екомахоличарите Лаптоп Рампа За Допир Заштитен Капак За Ацер Спин 1 14 инчен Лаптоп, Транспарентен Заштитник На подлогата За Патека Кожата Филм Отпорност На Гребење

Екомахоличарите Лаптоп Рампа За Допир Заштитен Капак За Ацер Спин 1 14 инчен Лаптоп, Транспарентен Заштитник На подлогата За

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Овој заштитник на подлогата за допир е изработен од висококвалитетен материјал кој е ултра тенок транспарентен и речиси невидлив по инсталацијата. Ова е мат финиш со јасен ефект заштитник на подлогата за допир. Оваа заштитна подлога за подлога за допир ја штити кожата на вашиот лаптоп од гребнатини , отпечатоци од прсти , пот и помали гребнатини. Ова ќе ја одржува вашата подлога за допир на лаптопот добра како нова многу години. Овој материјал е лесен за инсталирање, не е потребно претходно искуство за да се инсталира овој заштитник на подлогата за допир и исто така остава остатоци кога ќе се отстрани. Овој капак за заштитник на подлогата за тачпад е специјално дизајниран за името на моделот споменато во насловот. Ве молиме погледнете го насловот пред да нарачате. Овој заштитник на подлогата за допир брзо реагира на допир и не влијае на функционалноста на подлогата за допир. Го подобрува искуството со допир.

Избор на клиенти

4каста Кинеско-англиска Бела Позадина Нетранспарентна Налепница За Тастатура Свеж
4каста Кинеско-англиска Бела Позадина Нетранспарентна Налепница За Тастатура

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

DEN 2.33
Ecomaholics Премиум Trackpad Заштитник за HP Завист 14 14 инчен Лаптоп, Црна Допир Рампа Покритие Анти Гребење Анти Отпечаток Свеж
Kwmobile Тастатура Покритие Компатибилен Со Apple MacBook Pro 16 A2485-Azerty Распоред Тастатура Покритие Силиконски Кожата-Црна Свеж
Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Тастатурата Покритие Кожата Налепница Филм ЗА ASUS ProArt StudioBook Pro X W730 17 Свеж
Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Тастатурата Покритие Кожата Налепница Филм ЗА ASUS ProArt StudioBook Pro X W730 17

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

DEN 95.84
Ecomaholics Premium Trackpad Заштитник ЗА Asus Chromebook CX1 11,6 инчен Лаптоп, Црна Подлога За Допир Покритие Против Гребење Свеж
Ecomaholics Premium Trackpad Заштитник ЗА Asus Chromebook CX1 11,6 инчен Лаптоп, Црна Подлога За Допир Покритие Против Гребење

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали греб

DEN 143.84
Vaxson 2-Пакет Заштитник Филм, компатибилен Со lenovo ideapad 330s 15.6 Тастатура Touchpad Trackpad Кожата Налепница [Не Заштитници Свеж
Vaxson 2-Пакет Заштитник Филм, компатибилен Со lenovo ideapad 330s 15.6 Тастатура Touchpad Trackpad Кожата Налепница [Не Заштитници

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилни модели Покријте ги гребнатинките и дајте ви сосема но�

DEN 0.67