Јоргенсен 33804 Е-з Држете Хоби Занаетчиска Лента/Стегач, 4

Јоргенсен 33804 Е-з Држете Хоби Занаетчиска Лента/Стегач, 4

DEN 202.24

Свеж

Достапно.

Јоргенсен Е-З Држете Хоби Занаетчиска Лента Стегач е идеален за хоби, занаетчиски и моделски проекти. Карактеристики контуриран зафат за удобност и рачка за брзо ослободување. Може да се претвори во стегач за ширење. Максималниот дофат е 1-1/2 инчи од работ на шипката. Издржлива пластична конструкција и дизајн со двојна спојка. Јоргенсен Е-З Држете Хоби Занаетчиска Лента Стегач е идеален за хоби, занаетчиски и моделски проекти. Карактеристики контуриран зафат за удобност и рачка за брзо ослободување. Може да се претвори во стегач за ширење. Максималниот дофат е 1-1/2 инчи од работ на шипката. Издржлива пластична конструкција и дизајн со двојна спојка. Совршен за хоби, занаетчиски и моделски проекти. Карактеристики контуриран зафат за удобност и рачка за брзо ослободување. Може да се претвори во стегач за ширење. Максималниот дофат е 1-1/2 инчи од работ на шипката.

Избор на клиенти

Конекс КОКС865300 Завртка Стегач, Сребрена/Црна/Црвена, 300 х 120 мм Свеж
Конекс КОКС865300 Завртка Стегач, Сребрена/Црна/Црвена, 300 х 120 мм

Ширина на распон : 300мм Изработени Од податливо леано железо, со рамна челична шина обложена со никел (че�

DEN 512.00
Јост Алатки К7012 12 Тешки Паралелни Стегач, Челик Свеж
Јост Алатки К7012 12 Тешки Паралелни Стегач, Челик

Понатаму, главата на стегачот е реверзибилна, што овозможува да функционира или како стегач за шипки, ил

DEN 1392.00
ИРВИН Брзо ЗАФАТ Бар Стегач, Една Рака, Тешки, 24-Инчен Свеж
ИРВИН Брзо ЗАФАТ Бар Стегач, Една Рака, Тешки, 24-Инчен

Новото копче за Брзо Менување лесно ја претвора стегачот во распрскувач Нови отстранливи, вртливи вили�

DEN 1.00
Сребрена Линија Алатки 738743 600 мм Т-бар Појас Грч-Сина Свеж
Сребрена Линија Алатки 738743 600 мм Т-бар Појас Грч-Сина

Направено од тдел бар Насликана завршница Леано железо глави и нозе За вршење висок притисок...

DEN 0.67
БЕСИ КРЕ3524 ПАР 24 К ТЕЛО РЕВО Паралелно Бар Стегач Сега Со Хексадецимален Клуч Стегање Свеж Попустот
БЕСИ КРЕ3524 ПАР 24 К ТЕЛО РЕВО Паралелно Бар Стегач Сега Со Хексадецимален Клуч Стегање

ПАР КРЕ3524 паралелни бар стеги! К Телото На БЕСИ револуција паралелната шипка за шипки е редизајнирана з�

DEN 1599.84
Јоргенсен 2-пакет 30 Бар Стегач Во Собата, 90° Паралелно Стегач Кабинетот Господар, Челик Вилицата Бар Стегач за Обработка на Свеж Попустот
Лизгачка Рака Ф Стегач, Ergо, 20 во Свеж
Лизгачка Рака Ф Стегач, Ergо, 20 во

Мпн : 2400ти20 Земја На производство : Германија Производител : Беси Единица^Упатство За Употреба...

DEN 1217.92
Се Пластична Клешта, 4 - ФК Свеж
Се Пластична Клешта, 4 - ФК

Пластично тело Црна и портокалова боја Копче за брзо ослободување 4" Одлично за сите хобисти...

DEN 3.00
Тешка Ф Стегач За Обработка на Дрво, Обработка На Метали, Заварување и многу повеќе, Пакување од 2 Свеж Попустот
Тешка Ф Стегач За Обработка на Дрво, Обработка На Метали, Заварување и многу повеќе, Пакување од 2

€Разноврсна нашиот F капка фалсификувани челични шипки може да се користат за широк спектар на апликац�

DEN 319.84
ЦРНА+Декер Електричен Брусилка, 1/4 Лист, 1,5-Засилувач со ИРВИН Брзо ЗАФАТ Прстиња, Една Рака, Мини Бар, 6-Инчен, 4-Пакет Свеж Попустот
Перко 1113dp0chr Хромирана Монтажа Со Прав Агол Држач За Држење-2.5 x 1.5, Бронза Свеж
Перко 1113dp0chr Хромирана Монтажа Со Прав Агол Држач За Држење-2.5 x 1.5, Бронза

Држач за држење под прав агол Хромирана бронза Лесна инсталација Изграден со квалитетни материјали Хро

DEN 3.00
Гринли ТОЈ.9834 Обвивка, 1-Пакет Свеж
Гринли ТОЈ.9834 Обвивка, 1-Пакет

Погледнете го упатството за делови од алатката Гринли за да го потврдите точниот број на делот Сликата �

DEN 111.04
Bessey STC IHH25 T20 Прачка Клуч со Хоризонтална База Плоча/35 Профил Цилиндар Со Додаток Комплет Свеж
Bessey STC IHH25 T20 Прачка Клуч со Хоризонтална База Плоча/35 Профил Цилиндар Со Додаток Комплет

Оригинална БЕСИ точка број : СТЦ ИХХ25 Т20 Беси, полесно е Тежок и долготраен Оригинална БЕСИ точка број : С

DEN 514.56
БЕСИ ГК60, 24 Во. 450 фунти стегање сила, Менувач Серија Свеж
БЕСИ ГК60, 24 Во. 450 фунти стегање сила, Менувач Серија

Рачката за стегање е надвор од работната површина Ergономската рачка го придвижува вретеното за стегање

DEN 1.67
БЕСИ GSCC2. 512, 12 Во., 600 фунти стегање сила, Спојката Стил Бар Стегач Свеж
БЕСИ GSCC2. 512, 12 Во., 600 фунти стегање сила, Спојката Стил Бар Стегач

Ergономска дрвена рачка Вклучува 2парче спојката плочи и некршење заштита влошки Погоден за различни лес

DEN 191.20
МАКСИМАЛНА Моќност Тешки Ф Стегач 12-Инчен х 4-3/4-Инчен Грлото, Пакет од 2 Свеж
МАКСИМАЛНА Моќност Тешки Ф Стегач 12-Инчен х 4-3/4-Инчен Грлото, Пакет од 2

Макс Вилица Отворена : 12 инчи (300 мм ) Длабочина на грлото : 43 / 4 инчи (120 мм ) Големина на шината : 7 / 8 "х 27 / 64" (2

DEN 799.84
БЕСИ ЛМ2. 008 ЛМ Стегач За Општа Намена Свеж
БЕСИ ЛМ2. 008 ЛМ Стегач За Општа Намена

Рачни Алатки Производител : Беси Земја На Производител : Германија Заменува цстеги Handономски дрво рачка

DEN 135.20