Селием Црвена Црна Денот На Вљубените Срца Поставени На 4, Бивол Карирани Проверете Леопард Лента Љубов Трпезариска Маса Место Душеци Дома Кујна Декор, Свадба Годи?

Селием Црвена Црна Денот На Вљубените Срца Поставени На 4, Бивол Карирани Проверете Леопард Лента Љубов Трпезариска Маса Место

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Ажурирајте ја трпезариската маса со нашите извонредни душеци за места што ќе го разубават вашиот дом за време на одморот. Одговарајте на сите видови стилови на мебел, донесете добри вести и навивајте за сезоната на празници. Премиум Материјал : нашите подлоги за трпезариска маса се изработени од памучна постелнина, меки, силни и издржливи, може да се користат долго време. Дизајнот отпорен на топлина и против лизгање ја штити вашата подлога за маса од лизгање надолу дури и на мазна или влажна маса. Густите рустикални подлоги ја штитат вашата трпезариска маса од дамки и гребнатини од храна. Стандардна Големина : Доаѓа со 4 парчиња правоаголни душеци за маса. Маса место душеци големина : 12" х 18 " расплетува. Заоблените и засилени рабови можат да помогнат да се спречат расипување на подлогите. Сезонски патосници погодни за пролет, лето, aut и зима. Оригинален и Стилски Декор За Маса : водоотпорните подлоги се оригинални дизајнирани со живописни обрасци и знаци од професионални дизајнери. Поставените подлоги од правоаголник селием се лесен начин за осветлување на вашата кујна, кафе бар или трпезарија. Совршен за семејна секојдневна употреба, празници, приеми, забави и многу повеќе. Подобрете Го Вашиот Дом : овие памучни ленени подлоги ќе донесат завршен допир на вашиот декор за јадење, без разлика дали се сами или во комбинација со чаршафи, тркачи на маса или салфетки. Живописната шема додава шарм на подлогата и носи свеж ветер во вашата трпезарија, совршен за внатрешна и надворешна употреба. Лесна Нега И Одржување : машинско перење топло со слични бои, не избелувајте, исушете го сувото ниско и топло железо доколку е потребно. Одлично за семејни вечери, банкети, украси за прием, подароци за одмор и загревање на куќата.

Избор на клиенти

Doily Бутик Божиќ Круг Doily Со Црвена Сечење Poinsettias, Големина 11 инчи Свеж
Doily Бутик Божиќ Круг Doily Со Црвена Сечење Poinsettias, Големина 11 инчи

100% Полиестер Средно Тркалезно Дили Машина За Перење, Фен За Сушење Потребно е малку или без пеглање АКО �

DEN 2.00
Еид Умре-Сече Винил Плацемат -15 х 15 | 1 Компјутер. Свеж
Еид Умре-Сече Винил Плацемат -15 х 15 | 1 Компјутер.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Златен Подлога15 "х 15" ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : овој винил плацемат има испреплетен дизајн и

DEN 159.84
Слатка Панда Бебе Бамбус Трпезариска Маса Подлога За Перење Место Душеци, 12 х 18 инчи Свеж
Слатка Панда Бебе Бамбус Трпезариска Маса Подлога За Перење Место Душеци, 12 х 18 инчи

●Висококвалитетен Материјал●подлогата за повеќекратна употреба е изработена од оксфордска ткаенина,

DEN 559.68
Рози Поставени Подлоги од 4 18х12 Инчи За Кујнска Маса, Рустикална Фарма Декоративни Летни Душеци За Вечера Свеж
Рози Поставени Подлоги од 4 18х12 Инчи За Кујнска Маса, Рустикална Фарма Декоративни Летни Душеци За Вечера

Големина : 18х12 Инчи / 45х30см.Пакетот вклучува 4 ткаени винилни подлоги Материјал : Изработен од 100% полиест

DEN 2.00
Неовива Комплет од 4 Ватиран Тексас Подлоги За кујнски трпезни душеци Платнени Подлоги За Перење Свеж
Неовива Комплет од 4 Ватиран Тексас Подлоги За кујнски трпезни душеци Платнени Подлоги За Перење

Изработен од 100% Памучен Тексас Со Средна Тежина, Мек, Издржлив и Може Да се Пере Во Машина Пакување од 4, П

DEN 2.67
4пакувајте Ретро Чипка Во француски Стил Модерни Везени Чипкасти Чипки Вазна мат12 х16, Розова Свеж
4пакувајте Ретро Чипка Во француски Стил Модерни Везени Чипкасти Чипки Вазна мат12 х16, Розова

?Спецификацииголемината на подлогата за чипка е околу 41 х 30 СМ (16 инчи*12 инчи) ?Материјал100% Висококвалите

DEN 0.33
Плоча За хранење, 2 Пакувања Во Форма На Облак Топлинска Изолација Плоча За Хранење Силиконски Подлоги За Деца Свеж
Поставени подлоги од 6 Подлошки За Перење За Душеци За Кујнски Маси, Цртани Животни Коала Мајка И Бебе Свеж
Поставени подлоги од 6 Подлошки За Перење За Душеци За Кујнски Маси, Цртани Животни Коала Мајка И Бебе

Материјал : Изработен од висококвалитетна оксфордска ткаенина Површината е текстура и ефикасно не се л�

DEN 463.84
Хофмастер 9.75 х 14 Зимска Земја На Чудата Мултипакувани Хартиени Подлоги 1000 кт. Свеж
Хофмастер 9.75 х 14 Зимска Земја На Чудата Мултипакувани Хартиени Подлоги 1000 кт.

1.000 хартиени подлоги Подлоги со димензии 9,75 "х 14" Направено од цврста, економична хартија...

DEN 2.33