TCM 101852vl-H-BX NBR/Јаглероден Челик VL-H Тип Масло Печат, 1.000 x 1.851 x 0.250

TCM 101852vl-H-BX NBR/Јаглероден Челик VL-H Тип Масло Печат, 1.000 x 1.851 x 0.250

DEN 143.52

Свеж

Достапно.

Тип На Производ : Лежишта И Чаури. Точка Пакет Димензии : 2.5 "L X 2.5" W X 0.5 " H. Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Тајван, Провинција Кина. Дихтоматик нитрил еден усна еден случај валани водечки работ создаден слој.

Избор на клиенти

СФУ1204 Ламинат Топката Вретено, 250 300 Мм 350 400 450 550 600 800 1000 1500мм Ц7 Прирабница Една Топка Орев БК/БФ10 Цпу Машински Свеж
TCM 05071VL-H-BX NBR/Јаглероден Челик VL-H Тип Масло Печат, 0.500 x 0.750 x 0.125 Свеж
TCM 05071VL-H-BX NBR/Јаглероден Челик VL-H Тип Масло Печат, 0.500 x 0.750 x 0.125

Димензии на пакетот : 2,5 Л х 0,5 Ч х 2,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,01 фунти Земја на Потекло : Тајван, Провинц�

DEN 1.33
28мм Dia DSG16H Ballscrew Sfu1605 Топката Завртка Домување Орев Домување Седиште Држач Држач Држач Цпу Додаток ЗА СФУ1604 1605 Свеж
TCM 14X25X5TC-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Tc Тип, 0.551 x 0.984 x 0.197 Свеж
TCM 14X25X5TC-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Tc Тип, 0.551 x 0.984 x 0.197

Димензии на пакетот : 2,5 Л х 0,5 Ч х 2,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,0183 фунти Земја на Потекло : Тајван, Провин�

DEN 0.33
TCM 146243TB-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Тб-H Тип, 1.468 x 2.437 x 0.375 Свеж
TCM 146243TB-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Тб-H Тип, 1.468 x 2.437 x 0.375

НБР (Буна Гума) / Јаглероден Челик Димензии на инчи и Профил На Дел : 1, 468х2, 437х0, 375 ТбХ.Инчен Заптивка За Ма�

DEN 166.56
Топката Завртка, 0.500 Во Диа, 48 Во Л, Челик Свеж
Топката Завртка, 0.500 Во Диа, 48 Во Л, Челик

Цена За : Секоја Агенција Усогласеност : Тип : Материјал : Јаглероден Челик Вклучува : Должина : 48" Корен �

DEN 3.33
TCM 231323TA-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, TA-H Тип, 2.312 x 3.251 x 0.375 Свеж
TCM 231323TA-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, TA-H Тип, 2.312 x 3.251 x 0.375

Димензии на пакетот : 3,5 Л х 0,75 Ч х 3,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,15589 фунти Земја на Потекло : Тајван, Прови�

DEN 218.40
Mssoomm 40mm Долг Терен Високо Олово Завртка SFE4040 RM4040 Должина 116.14 инчен / 2950mm + Топката Завртка Орев + BK/BF30 Лого Свеж
Mssoomm 40mm Долг Терен Високо Олово Завртка SFE4040 RM4040 Должина 116.14 инчен / 2950mm + Топката Завртка Орев + BK/BF30 Лого

Спецификации : Бренд : Mssoommanufacturing Процес : Валани Treadprecision : C7 Grade Material : GCr15 steel Model : SFE4040 This оваа ставка вклуч

DEN 767.84
TCM 31X50X8TC-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Tc Тип, 1.220 x 1.969 x 0.315 Свеж
TCM 31X50X8TC-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Tc Тип, 1.220 x 1.969 x 0.315

НБР (Буна Гума) / Јаглероден Челик Тип На Производ : Лежишта И Чаури Точка Пакет Димензија : 2.5 "L x 2.5" W x 0.5 " H.

DEN 121.12
TCM 12163TB-BX FKM/Јаглерод Челик Масло Печат, Тб Тип, 1.25 x 1.687 x 0.313 Свеж
TCM 12163TB-BX FKM/Јаглерод Челик Масло Печат, Тб Тип, 1.25 x 1.687 x 0.313

НБР (Буна Гума) / Јаглероден Челик Димензии На инчи и Профил На Дел : 1, 250х1, 687х0, 313 ТБ Инчен Масло Печат...

DEN 3.33
16мм 1604 Топчеста Завртка Валани топчести завртки 1 парчиња СФУ1604 Л 300мм со 1 парчиња 1604 Прирабничка Единечна балнут За Свеж
Fbt SFU1605 RM1605 Комплети За Завртки Против заостанување =1pcs SFU1605 1000mm-C7 со балнут + 1Set BK12/BF12 Крајна Поддршка Свеж
Fbt SFU1605 RM1605 Комплети За Завртки Против заостанување =1pcs SFU1605 1000mm-C7 со балнут + 1Set BK12/BF12 Крајна Поддршка

Колекции за завртки за ТОПКИ за ЦПУ SFU1605 топчести завртки во собата Бк12 / БФ12 Завршете Ја Поддршката со �

DEN 0.67
ЛАКНАЈТ Топки Од Нерѓосувачки Челик 304 Топка Од Нерѓосувачки Челик, Челична Топка,28.575/30/31.75/34.925/36/38.1/35мм, Прецизна Свеж
Mssoomm 50mm Топка Завртка SFU5010 RM5010 Против Реакција Линеарно Движење Топката Завртка, Должина 30.71 инчен / 780mm 10mm Свеж
Mssoomm 50mm Топка Завртка SFU5010 RM5010 Против Реакција Линеарно Движење Топката Завртка, Должина 30.71 инчен / 780mm 10mm

Дијаметар на топчестата завртка : 50мм; Олово / Теренот : 10мм; Вкупна должина : 30,71 инчи / 780мм; без крајна о

DEN 5678.24
TCM 40X45X5TB-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Тб Тип, 1.575 x 1.772x 0.197 Свеж
TCM 40X45X5TB-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Тб Тип, 1.575 x 1.772x 0.197

НБР (Буна Гума) / Јаглероден Челик Димензии на инчи и Профил На Дел : 1, 575х1, 772х0, 197 ТБ Метрички Масло Печат..

DEN 131.20
Продажба на домашна топчеста завртка со голема прецизност големо олово сфу10020 должина случајно сечење 1 парче Свеж
PIKIS KSM25-FL, Директно Универзална Топка Тркало Испорака Топката М12 Завртка Оптоварување Мечка 120kg Издржлив хардвер 1Pcs Свеж
BK10 BF10 BK12 BF12 BK15 BF15 BK20 BF20 FK10 FF10 FK12 FF12 FK15 FF15 EK10 EK12 SFU1204 SFU1605 SFU2005 Топката Завртка Крајот Свеж
BK10 BF10 BK12 BF12 BK15 BF15 BK20 BF20 FK10 FF10 FK12 FF12 FK15 FF15 EK10 EK12 SFU1204 SFU1605 SFU2005 Топката Завртка Крајот

Должина на водич : БК20 БФ20, Боја : Нормално Топчесто Лежиште Број на модел : БК&БФ Ширина или дијаметар на �

DEN 756.80
Челична Топчеста Челична Топка 7мм, Челична Топка 7мм, Челична Топка 7мм/1200, - 7мм/800 Челични Топчести Лежишта Свеж
Челична Топчеста Челична Топка 7мм, Челична Топка 7мм, Челична Топка 7мм/1200, - 7мм/800 Челични Топчести Лежишта

Технологијата за обработка припаѓа на фалсификување,печат,полирање,гаснење,мелење,изглед,преклопувањ�

DEN 3.00
TCM 20X32X7TB-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Тб Тип, 0.787 x 1.260 x 0.276 Свеж
TCM 20X32X7TB-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Тб Тип, 0.787 x 1.260 x 0.276

НБР (Буна Гума) / Јаглероден Челик Димензии на инчи и Профил На Дел : 0, 787х1, 260х0, 276 ТБ Метрички Масло Печат �

DEN 144.80
TCM 18303TA-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, TA Тип, 1.875 x 3.061 x 0.313 Свеж
TCM 18303TA-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, TA Тип, 1.875 x 3.061 x 0.313

НБР (Буна Гума) / Јаглероден Челик Тип На Производ : Лежишта И Чаури Точка Пакет Димензија : 3.5 "L x 3.5" W x 0.75 " H

DEN 2.67
TCM 38X52X8TB-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Тб-H Тип, 1.496 x 2.047 x 0.315 Свеж
TCM 38X52X8TB-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Тб-H Тип, 1.496 x 2.047 x 0.315

НБР (Буна Гума) / Јаглероден Челик Димензии на инчи и Профил На Дел : 1, 496х2, 047х0, 315 ТбХ.Метричка Заптивка За

DEN 3.00
TCM 22323SB-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Sb Тип, 2.250 x 3.251 x 0.375 Свеж
TCM 22323SB-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Sb Тип, 2.250 x 3.251 x 0.375

Димензии на пакетот : 3,5 Л х 0,75 Ч х 3,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,12934 фунти Земја на Потекло : Тајван, Прови�

DEN 1.33