Бебе Тренд Експедиција Двоен Џогер, Стогодишнина

Бебе Тренд Експедиција Двоен Џогер, Стогодишнина

-50 %

DEN 3519.84

Свеж

Достапно.

Гуми за брзо ослободување за складирање и патување. Заклучување пред вртливото тркало. Пневматски велосипедски гуми. Крцкава сенка крошна. Практичниот родителски послужавник вклучува два држачи за чаши и покриен простор за складирање. Голема корпа за складирање. Безбедносни прицврстувачи со 5 точки. Мулти-позиција седиште лежат. Брзо и лесно компактно преклопување. Лесна, цврста конструкција. Гума. Увезени. Дизајниран за деца од 6-50 килограми (секое дете) и не повеќе од 42" високи. Навалување на седиштето со повеќе позиции со безбедносен ремен од 5 точки. Крцкава сенка крошна. Практичниот родителски послужавник вклучува два држачи за чаши и покриен простор за складирање. 16" задни и 12 " предни сите терени, гумени пневматски велосипедски гуми. Заклучување на предните вртливи тркала со систем за задна сопирачка активиран со нога и брзо и лесно компактно преклопување. Лесна, цврста конструкција. Гуми за брзо ослободување за складирање и патување. Експедицијата за трендови за Бебиња двојната количка за џогирање ви ја олеснува работата како родител. Количката со двојно седиште удобно одговара на две деца, секое до 50 килограми. Тоа е идеален начин да земете близнаци или блиски браќа и сестри заедно со секојдневните активности. Оваа лесна количка за џогирање ќе ги задоволи желбите на секој родител со удобни карактеристики, додека децата уживаат удобност и безбедност. Оваа Експедиција за трендови за Бебиња со двојно џогирање користи издржливи пневматски гуми за велосипеди од сите терени, така што без разлика дали работите со обврски низ градот или трчате по патека, оваа количка може да се тркала веднаш заедно со вас. Оваа количка користи задна сопирачка активирана со стапала за брзо и лесно запирање кога ви требаат слободни раце. 31,5" ширина х 46" должина х 42" висина, 32 фунти. Земете го вашето семејство џогирање Со Бебето Тренд Експедиција Двојно Џогер. Направена за две деца, оваа количка за џогирање содржи гуми за велосипеди и заклучено предно вртливо тркало што ви овозможува да го држите предното тркало на место додека џогирате. Ако сте надвор на лежерна прошетка, едноставно отклучете го предното тркало за поголема маневрирање. За ваша погодност, матичната лента вклучува два држачи за чаши и покриено складирање на одделот. За удобност и безбедност на вашите деца, двојниот џогер има крошна во сенка, седиште за навалување во повеќе позиции и прилагодливи безбедносни прицврстувачи со пет точки. Чувајте ги потребите на вашите деца во големата корпа за складирање и подготвени сте да се тркалате. Знајте дека патувате безбедно во овој цврст, лесен двоен џогер. На крајот од вашето патување, брзо и лесно преклопете ја количката во компактна единица.