Ureе Лаудер Чиста Боја Завист Здрав Сјај Светлина Вајање Кармин, 0.12 мл. / 3,5 гр ••

Ureе Лаудер Чиста Боја Завист Здрав Сјај Светлина Вајање Кармин, 0.12 мл. / 3,5 гр ••

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Чиста Боја На Colorе Лаудер Завист Здрав Сјај Светло Вајање Кармин Во Промотивна Темносина И Златна Кутија. Откријте ја моќта да создадете нов изглед на волумен и дефиниција за обликување на усните. Формулата на лаудер ги заситува усните со сјајна боја, ги ваја усните со светлина. Средна Покриеност / Треперлива Завршница. ГИ ТРАНСФОРМИРА УСНИТЕ СО СЈАЈНА БОЈА, БРИЛИЈАНТЕН СЈАЈ.

Избор на клиенти

Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Подводни Светот Желка Сирена Преносни Случај Носителот Организација Свеж
Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Мапа На Светот Обичен Пренослив Случај Носителот Организација Свеж
Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Мапа На Светот Обичен Пренослив Случај Носителот Организација

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

DEN 1027.20
Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Ајфеловата Кула Париз Преносни Случај Носителот Организација Свеж
Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Ајфеловата Кула Париз Преносни Случај Носителот Организација

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

DEN 292.80
Лореал Париз Непогрешлив Про Последниот 2 Чекор Кармин, Вечен Карамел, 1 fl. оз. Свеж
Лореал Париз Непогрешлив Про Последниот 2 Чекор Кармин, Вечен Карамел, 1 fl. оз.

Кармин со боја со висок интензитет Про изглед на долга облека Останува ставен до 24 ЧАСА Отпорен На Прено

DEN 120.00