DEYYA Пастелни Розова Бела Полка Точка Работна Капа со Копчето &засилувач; Sweatband 2 Парчиња Хируршка Хирургија Капи Носителот На Конска Опашка Мулти Боја

DEYYA Пастелни Розова Бела Полка Точка Работна Капа со Копчето &засилувач; Sweatband 2 Парчиња Хируршка Хирургија Капи Носителот

DEN 223.84

Свеж

Достапно.

100% Полиестер. Еластично затворање. Машинско Перење. ●Цврста Еластична Лента●Еластичната Лента На Задната Страна Има Засилено Шиење, Кое Е Цврсто Прицврстено За Капачињата На Буфантот И Нема Да Се Скрши По Повеќекратно Перење, Вратоврската Со Лента Може Да Се Прилагоди За Да Одговара На Различни Големини На Главата Спречете Прашина И Мирис Да Останат На Косата, Намалете Го Бројот На Миење На Косата; Ветроупорен, Одржувајте Топло Во Зима, Апсорбирајте Ја Потта, Одржувајте Ја Главата Сува Во Лето, Работна Капа Погодна За Секоја Сезона, Во Секое Време За Носење. Водоотпорност Ниво : Не_вода_резистентни. Опис На Возраста : Возрасни. Тип На Вклопување : Редовно. Работните капачиња ви овозможуваат постојано да ја стилизирате косата и да останете фокусирани на работата.Спецификации За Капачиња За чистење Материјал : полиестерско работно капаче, дише, удобно, брзо сушење; пластични копчиња; памучна лента за пот : дијаметар на Капа од 18 см/7 инчи, висина на раб 13,5 см/5,3 инчи, една големина одговара на сите тежина : 90гр, лесен пол : Унисекс, Машки, Женски : Погоден За тинејџери и возрасни на возраст од 14 години-60-Дебелина : Умерено, Сеуште Можете Да Носите Тврда Капа или шлем откако ќе носите работна вратоврска со хатрибон : засилено шиење, не оштетено од Перење Издржливо : не се намалува или избледува по миењето и може да се користи повеќекратно карактеристики : спречување на опаѓање на косата, спречување на прашина, нечистотија и масло да останат на косата, Метод На Чистење На Држачот За опашка : Машина Или Рачно Перење, сушење на паѓање, не избелувајте апликација : Работно Капаче За Жени Медицински, Капа За Чистење, Хируршко Капаче, капа за операција, капа за медицинска сестра, капа за готвач, капи за стоматолошки глави, медицински капи, Пријателска Капа За Белило, капа за вратоврска, широко користена во фабрики, работилници, бањи, салони, кујни, ресторани, болници, аптеки, средување на подарок : Идеален За Лекари, Медицински Сестри, Пациенти, стоматолози, готвачи, козметичари, чистачи, Домашни Работницидве Начини За Носење1. Прицврстете ја косата со еластична лента и врзете ја во опашка2. Завиткајте ја косата во торбичката за опашка и зацврстете ја со еластични ленти : еластичната лента е доволно долга, можете да ја врзете во лак или друга форма, изгледа послатко.Гаранција90-ден безусловно враќање за враќање на средствата, затоа не двоумете се да купите со доверба!Ако имате какви било прашања со капачето за нега, слободно контактирајте ме преку е-пошта и ќе ви дадам детални одговори во рок од 24 часа.

Избор на клиенти

Изолација, 13 x 8 x 1/2 Свеж
Изолација, 13 x 8 x 1/2

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 1.00
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност Свеж
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност

КОМПАТИБИЛНОСТОдговара На Samsung Galaxy S22 (стандардна големина, А не плус или Ултра) ЗАШТИТАЗаштитник На Екр�

DEN 2.33
N/A Екран на проектор 133/120/100 инчи 16: 9 преклопен преносен материјал за бела ткаенина за 4K целосен HD проектор Свеж
N/A Екран на проектор 133/120/100 инчи 16: 9 преклопен преносен материјал за бела ткаенина за 4K целосен HD проектор

Многу подебели од порано : Сите екрани се направени со висококвалитетен материјал кој има задебелен мат

DEN 1.67
Кутија за складирање на козметички накит WAAZI, стаклена кутија за накит за накит Свеж
Кутија за складирање на козметички накит WAAZI, стаклена кутија за накит за накит

? Стабилен дизајн одличен за сортирање четки за шминка, палети за очила, шишиња за нега на кожата и компа�

DEN 1195.20
D110551, Приклучок Додатоци Заклучување Блок Директно Нерѓосувачки Челик Пасивирани Свеж
D110551, Приклучок Додатоци Заклучување Блок Директно Нерѓосувачки Челик Пасивирани

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN( САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 7318.19.00.00 Тип : Заклучување Блок Конектор Тип : Ко�

DEN 2.67
Фантастикар Розова Преклопна Алатка Нож Кутија Машина и 100 Остри Ножеви Со Диспензерот Свеж
Фантастикар Розова Преклопна Алатка Нож Кутија Машина и 100 Остри Ножеви Со Диспензерот

[Замена Ножеви] 100 пакет брич остри назабени сечила се стандардна големина за повеќето стандардни ножев�

DEN 1422.40
Убиец Филтер Замена За Паркер 925669 Свеж
Убиец Филтер Замена За Паркер 925669

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Филт�

DEN 118.08
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции Свеж
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции

Постојат многу поврзани видеа на интернет, Ако сте прв пат да ја завршите оваа работа, ви предлагаме прв�

DEN 1457.60
VIDIA TDS413A17859 ТОП Вежба S TDS413A, 0.7031 Дијаметар, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Tds Точка, Карбид, AlCrN, Леано Свеж
VIDIA TDS413A17859 ТОП Вежба S TDS413A, 0.7031 Дијаметар, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Tds Точка, Карбид, AlCrN, Леано

Пвд обложување WK15 PD за апликации од леано железо 4 маргина земјиште обезбедува дупка стабилност, исправ�

DEN 13236.00
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна Свеж
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи И Додатоци Сите Производи Се Дизајнирани Имајќи Го

DEN 3.00
Натан Фајрсторм Трка Елек Хидратација Пакет, 2-Литар, Една Големина, Пенливи Космо Свеж
Натан Фајрсторм Трка Елек Хидратација Пакет, 2-Литар, Една Големина, Пенливи Космо

Опремен СО 2л мочен меур со вентил за брзо ослободување и џеб за организатор со клип за прстен во горниот

DEN 306.88
Екран за екранот на LCD екранот за PSP3000/ PSP 3000 конзола на екранот за замена, црна, 500000516 Свеж
Екран за екранот на LCD екранот за PSP3000/ PSP 3000 конзола на екранот за замена, црна, 500000516

Сосема нова замена на екранот на PSP LCD со задно осветлување Замена на екранот на PSP LCD од PSP Лесно за замена

DEN 3.00
ГЕНЕРИЧКИ Сферични Коктел Стакло Транспарентен Пиво Тамблер Стакло Чаша Бар Партија Пијалок Виски Очила Свеж
ГЕНЕРИЧКИ Сферични Коктел Стакло Транспарентен Пиво Тамблер Стакло Чаша Бар Партија Пијалок Виски Очила

1 Ова Е Чаша За Вино, Но и играчка за декомпресија 2 Дизајн На Тамблер Тресете, Не паѓајќи 3 Задебелено дно,

DEN 766.40
Собрание на антената на Merco, MHC LH Short GND Свеж
Собрание на антената на Merco, MHC LH Short GND

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Собрание на антен

DEN 5412.48
9 инчен Автомобил Радио Фасција Панел За MAZDA RX-8 RX 8 RX8 SE 03-08 Стерео Рамка Темперамент Свеж
9 инчен Автомобил Радио Фасција Панел За MAZDA RX-8 RX 8 RX8 SE 03-08 Стерео Рамка Темперамент

Поставување : Контролна Табла Висококвалитетна Абс Пластика Одговара само за 9 или 10.1 инчен екран стере�

DEN 1.00
Екран за преклопување на проекторот YTYZC Преносен дом на отворено KTV Office 3D Projector Screence Screence Екран 60/72/84/100/120 Свеж
Екран за преклопување на проекторот YTYZC Преносен дом на отворено KTV Office 3D Projector Screence Screence Екран 60/72/84/100/120

Преклопување (без набори) за лесно носење Лесен и компактен дизајн дело, совршен за рачни проектори Проuc

DEN 1.67
Gelishi Sport Band компатибилен со Apple Watch Bands 49mm 45mm 44mm 42mm, дише мека TPU лента за замена на лентата за часовникот Свеж
Gelishi Sport Band компатибилен со Apple Watch Bands 49mm 45mm 44mm 42mm, дише мека TPU лента за замена на лентата за часовникот

[Сигурен спортски опсег] Овој спортски опсег компатибилен со Apple Watch 49mm 45mm 44mm 42mm за Watch Ultra / SE Series 8 7 Серија

DEN 123.04
ЛЕК Б-676 Бања Огледало, Анти-Магла Филм, Бела, С, 6,7 х 8,7 инчи Свеж
ЛЕК Б-676 Бања Огледало, Анти-Магла Филм, Бела, С, 6,7 х 8,7 инчи

Огледало = Акрилик, Смола Од Стиропор, Филм Против магла=Пет Шпатула : Полиетилен Големина : 6,7 х 0,2 х 8,7 инч

DEN 2.00