Лисја и Ленти На Геометриски Торби За Јога Мат Со Целосен Патент Јога Торба За Носење За Жени Мажи, Носач За Јога За Вежбање Со Прилагодлив Ремен

Лисја и Ленти На Геометриски Торби За Јога Мат Со Целосен Патент Јога Торба За Носење За Жени Мажи, Носач За Јога За Вежбање

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Големина : голем-34" долг х 6.7 "дијаметар; мали21" долг х 6.3" дијаметар. доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фитнес душеци. Достапни се две големини, одговара на повеќето душеци. Материјал : Изработен од 100% висококвалитетни Оксфордски Ткаенини, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога мат ќе ве придружува за многу тренинзи во блиска иднина. (Јога мат не се вклучени). Дизајн во форма на Буквата у : големиот отвор во Форма На буквата У и дизајнот со двоен патент ви олеснуваат да ја вметнете и извлечете јога подлогата во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Ременот за рамо е прилагодлив за да одговара на вашата висина и претпочитаната положба за носење, хуманизирана и удобна. Лесно за носење, без замор на рацете и рамената. Прилики : Шарени, млади и енергични, користени во различни прилики, оваа јога чанта е совршена за подлога, костум за час, на отворено, пасишта, крајбрежје, парк и сл. Максимизирајте Го Вашето Јога Искуство со нашите нови Чанти за Јога Мат. Со својот голем Дизајн Во Форма На Буквата У и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашата јога мат со леснотија во известувањето за моменти. Со својот издржлив материјал од 100% платно, зошто да купувате на друго место за Вашата Торба За Јога Мат, веќе сте го нашле најдоброто. Нашата Торба За Носачи На Јога мат е совршен придружник за вашата јога пракса и одговара на начинот на живот. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема Големина : 6, 7х34ин/17х86 см Мала Големина : 6, 3х27ин/16х69 См Материјал : Оксфордската Ткаенина Треба Да Се Ремени : Прилагодливиот Пакет Вклучува : 1x Јога Мат Кеси.

Избор на клиенти

Прекрасна Торба За Носач За Јога За Слон Со Ремен За Рамо Торба За Јога Торба За Теретана Торба За Плажа Свеж
Прекрасна Торба За Носач За Јога За Слон Со Ремен За Рамо Торба За Јога Торба За Теретана Торба За Плажа

Димензии : Достапни во две големини, Големи 6, 7х33, 9ин / 17х86 см,Т Мали 6, 3х27, 1 во / 16х69 см, Погодни за јога подл

DEN 287.84
Yellowолто кафеава полко -точка шема за јога мат носач торба со рамо од рамо за јога торбичка торба торба плажа торба Свеж
Вреќа за носач на јога со боја со боја со рамената, торба за торба со торба со торба за торба за сад Свеж
Вреќа за носач на јога со боја со боја со рамената, торба за торба со торба со торба за торба за сад

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 287.84
Смешна цртана роботска јога мат торба со торбичка со рамо од рамо за јога торба торба за торба со торба за плажа Свеж
Лалето жолт цвет јога мат носач торба со рамената лента за јога мат торба торба за торба со плажа Свеж
Лалето жолт цвет јога мат носач торба со рамената лента за јога мат торба торба за торба со плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 3.00
Виножито Витраж Поздравниот Јога Мат Превозникот Торба Со Рамо Ремен Јога Мат Торба Салата Торба Плажа Торба Свеж
Гранџ Ноќта На Вештерките Тиква Јога Мат Носач Торба Со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Свеж
Розова Љубов Срца Шема Црвена Позадина Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Свеж
Еже 3 торба за носач на јога со носач со рамо од рамо за јога торба торба за торба за плажа Свеж
Еже 3 торба за носач на јога со носач со рамо од рамо за јога торба торба за торба за плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 287.84