ВИДИЈА 6597158 Висока Храна МЕЛНИЦА VXF Метрички Крајот Мил 16mm Dia, 0.9 Mm Намалување Длабочина, 32mm Должина, А-Приклучок Главата Капа Завртка Школка Мелница 5 Флејти

ВИДИЈА 6597158 Висока Храна МЕЛНИЦА VXF Метрички Крајот Мил 16mm Dia, 0.9 Mm Намалување Длабочина, 32mm Должина, А-Приклучок

DEN 5621.28

Свеж

Достапно.

ВИДИЈА 6597158 Висока Храна МЕЛНИЦА VXF Метрички Крајот Мелница 16mm Dia, 0.9 Mm Намалување Длабочина, 32mm Должина, А-Приклучок Главата Капа Завртка Школка Мелница 5 Флејти. VXF-07 D40 Z5 ШКОЛКА МЕЛНИЦА. Кога купувате ПРОИЗВОДИ ОД ВИДИЈА, купувате врвни перформанси и век на траење на алатката. Повеќе од 90 години, ГРУПАТА ПРОИЗВОДИ НА ВИДИЈА ја дефинираше извонредноста во иновациите, технологијата и услугата за клиенти. Нашата филозофија е едноставна-бидете најдобри. Доаѓаме од скромни почетоци, но нашата трудољубивост и цврстина не одржуваат да напредуваме на пазарот. КАКО водечки индустриски производител на алатки за сечење, ВИДИЈА нуди комплетно портфолио на прецизно дизајнирани производи. Со илјадници Производи За Вртење, Мелење, Правење Дупки, Прислушување и Системи за Алатки; ќе најдете се што ви треба од еден извор. Кога купувате ПРОИЗВОДИ ОД ВИДИЈА, купувате врвни перформанси и век на траење на алатката. Живееме во првите редови на технологијата, секогаш стремејќи се кон совршена мешавина на иновации и сигурност. Одговарајте на најширокото портфолио на прецизно дизајнирани производи со глобална, специјализирана мрежа На Овластени партнери За Дистрибутери и имате моќ што доаѓа само ОД ВИДИЈА.

Избор на клиенти

4х28мм Карбид Цпу Рутер Битови Две Флејти Крај Мелници Двојни Флејти Мелење Машина Спирала Пвц Машина Свеж
4х28мм Карбид Цпу Рутер Битови Две Флејти Крај Мелници Двојни Флејти Мелење Машина Спирала Пвц Машина

4х28мм Карбид Цпу Рутер Битови Две Флејти Крајот Мелници Двојно Флејти Мелење Машина Спирала Пвц Машина �

DEN 192.32
Карбидна Крајна Мелница, 11/32 Д, 7/8 Сече Свеж
Карбидна Крајна Мелница, 11/32 Д, 7/8 Сече

Завршна мелница со високи перформанси Карбидот може да работи со поголема брзина од брзиот или кобалтн�

DEN 408.64
Вежба Америка КБР 1-3/4 Кобалт Крајот Мелница 3-3/4 Вкупна Должина КАЛАЈ Парична Казна Грубост Свеж
Вежба Америка КБР 1-3/4 Кобалт Крајот Мелница 3-3/4 Вкупна Должина КАЛАЈ Парична Казна Грубост

Големина 1 / 34" Материјал : Кобалт Заврши : КАЛАЈ Должина На Флејта : 11 / 2 Вкупна Должина : 33 / 4 Големина : 1 / 34,

DEN 2808.64
Валтер АГ-Х4044919-1.5-15 - Карбид Крај Мил, Метрички, 1,5 мм Мил Диа Свеж
Валтер АГ-Х4044919-1.5-15 - Карбид Крај Мил, Метрички, 1,5 мм Мил Диа

Техничка Спецификација Точка Агол Радиус Крајот Мелница МатеријалОбработка Карбид Заврши ...

DEN 3.33
ИГ - 1 ГМФ25016 4г Хеликс Крај Мил, 4 Флејта, 30 Степен Свеж
ИГ - 1 ГМФ25016 4г Хеликс Крај Мил, 4 Флејта, 30 Степен

1 / 4 х 1 / 4 х 5 / 8 х 23 / 8 Карбид крај мил Мувла и умре сечење суво или влажно сечење Одлична завршна површина К

DEN 366.40
ИГ - 1 11046 ХСС Двојна Крајна Мелница, 2 Флејта, Редовна Должина, Тиалн-Екстремна Завршница, 3-1/8 Должина, 15/64 Свеж
ИГ-1 07558ТН 1/8 Карбидна Крајна Мелница, 4 Флејта, Редовна Должина, Калај Финиш, 1-1/2 Должина Свеж
ИГ-1 07558ТН 1/8 Карбидна Крајна Мелница, 4 Флејта, Редовна Должина, Калај Финиш, 1-1/2 Должина

Можно за сечење со голема брзина, погодно за обработка со висока ефикасност за стврднати и високолегира

DEN 160.64
ВИДИЈА 6425572 90° Рамо Мил VSM490 - 10 Метрички Крајот Мил 25mm Диа, 10mm Намалување Длабочина, 89mm Должина, Велдон Стебло Свеж
ВИДИЈА 6425572 90° Рамо Мил VSM490 - 10 Метрички Крајот Мил 25mm Диа, 10mm Намалување Длабочина, 89mm Должина, Велдон Стебло

ВИДИЈА 6425572 90° Рамо Мил VSM490 10 Метрички Крајот Мил 25mm Диа, 10mm Намалување Длабочина, 89mm Должина, Велдон Сте�

DEN 2.00
Sandvik Coromant, WK-II-40625-R125 X1BH, CoroMill® Dura, цврст Карбид шеперкут крај Мил 4 Флејта, Без Течноста За Ладење Свеж
Sandvik Coromant, WK-II-40625-R125 X1BH, CoroMill® Dura, цврст Карбид шеперкут крај Мил 4 Флејта, Без Течноста За Ладење

ЦВРСТИ КАРБИДНИ КРАЈНИЦИ : високоперформанси, разноврсна цврста карбидна крајна мелница Оптимизиран 4ф

DEN 2404.96
ИГ-1 01055ХФ Хсс Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Тиалн-Футура Финиш, 2-5/16 Должина, 3/8 Свеж
ИГ-1 01055ХФ Хсс Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Тиалн-Футура Финиш, 2-5/16 Должина, 3/8

Овие крајни мелници се опремени како редовни со десно сечење и спирални флејти од десната страна...

DEN 779.20
Кливленд Ц33818 ХГ-2 Со Голема Брзина Челик Еден Крај 2-Флејта Центар Сечење Крајот Мил Свеж
Кливленд Ц33818 ХГ-2 Со Голема Брзина Челик Еден Крај 2-Флејта Центар Сечење Крајот Мил

Општа намена финишер 2 Флејта, дијаметар на сечење 3 / 8", должина на сечење 0,5625" Челик со голема брзина тик.

DEN 3.00
ВИДИЈА 6596154 90° Рамо Мил VSM890 Инчен Крајот Мил 1.5000 Инчен Диа, 0.3872 Инчен Макс Длабочина, 2.3800 Должина, А-Штекер Свеж
ВИДИЈА 6596154 90° Рамо Мил VSM890 Инчен Крајот Мил 1.5000 Инчен Диа, 0.3872 Инчен Макс Длабочина, 2.3800 Должина, А-Штекер

ВИДИЈА 6596154 90° Рамо Мил VSM890 Инчен Крајот Мил 1.5000 Инчен Диа, 0.3872 Инчен Макс Длабочина, 2.3800 " Должина, АШтеке

DEN 13534.40
ВИДИЈА 3954504 Лице Мелници М1200 Серија Инчен Крајот Мил 1.5000 Инчен Диа, 0.1380 Инчен Макс Длабочина, 1.7500 Должина, А-Штекер Свеж
Крај Мил, Груба, Ко, Тиалн, 5/8, 4 ФЛ, Квадратни Свеж
Крај Мил, Груба, Ко, Тиалн, 5/8, 4 ФЛ, Квадратни

Груба крајот мелница со парична казна теренот Кобалтниот челик се спротивставува на абразијата и висок

DEN 0.67
Карбидна Крајна Мелница, 7010, 1/2 Д, 1 Сече Л Свеж
Карбидна Крајна Мелница, 7010, 1/2 Д, 1 Сече Л

Завршна мелница со високи перформанси Карбидот може да работи со поголема брзина од брзиот или кобалтн�

DEN 1.00
Кливленд Ц41732 ХГ-2 Со Голема Брзина Челик Еден Крај 2-Флејта Центар Сечење Крајот Мил Свеж
Кливленд Ц41732 ХГ-2 Со Голема Брзина Челик Еден Крај 2-Флејта Центар Сечење Крајот Мил

Општа намена финишер 2 Флејта, дијаметар на сечење 1", должина на сечење 3" Висока брзина челик светла Прои

DEN 385.60
Х-DREE Спирален Жлеб 3 Флејта Крајот Мелница Мелење Машина 6mm x 6mm x 15mm x 57mm (Fresa хеликоидни 3 ranuras Fresa de extremo Свеж
Х-DREE Спирален Жлеб 3 Флејта Крајот Мелница Мелење Машина 6mm x 6mm x 15mm x 57mm (Fresa хеликоидни 3 ranuras Fresa de extremo

Име на производот : Крај Мелници Машина;Материјал : ХСС Боја : Сребрен Тон;Дијаметар На Сечење : 6мм / 0,24"...

DEN 604.80
IIVVERR директно дупчалка дупка 4 Флејти Крајот Мил 8mm x 8mm Hss Алатка За Сечење Сива (Vastago ректо 4 Flautas Крајот Мил Свеж
IIVVERR директно дупчалка дупка 4 Флејти Крајот Мил 8mm x 8mm Hss Алатка За Сечење Сива (Vastago ректо 4 Flautas Крајот Мил

Име на производот : 4 Флејти Крајот Мелница; Материјал : ХСС Дијаметар на сечење : 8мм / 5 / 16"; Длабочина На С

DEN 160.96
ВИДИЈА ХАНИТА 5-319017 Алусурф 5-3 Кс Алуминиумска Крајна Мелница, 1 ЛОК, 0,75 Диа За Сечење, Карбид, Необложен, Рх Сече, 0,75 Свеж
YG-1 60467CN HSSCo8 Груба Крајна Мелница, Мулти Флејта, Редовна Должина, Груб Терен, Калај Финиш, 4-1/4 Должина, 1-3/4 Свеж
YG-1 60467CN HSSCo8 Груба Крајна Мелница, Мулти Флејта, Редовна Должина, Груб Терен, Калај Финиш, 4-1/4 Должина, 1-3/4

Овој погруб за општа намена е дизајниран за отстранување на метал со високо производство во широк спект

DEN 2.33
ВИДИЈА 6525267 Серија 5V0E VariMill II Инчен Крај Мил 1.0000 Инчен Диа, 3.2500 Инчен Максимална Длабочина, 6.0000 Должина, Директно Свеж
Кливленд Ц33695 ХД-2 Со Голема Брзина Челик Двоен Крај 2-Флејта Центар Сечење Финишер Крај Мил Свеж
Кливленд Ц33695 ХД-2 Со Голема Брзина Челик Двоен Крај 2-Флејта Центар Сечење Финишер Крај Мил

Општа намена финишер 2 Флејта, дијаметар на сечење 7 / 32", должина на сечење 0,5" Челик со голема брзина тик...

DEN 3.33
ИГ-1 02565ТН 3/16 Карбид Крај Мил, 2 Флејта, Долга Должина, Калај Финиш, 2-1/2 Должина Свеж
ИГ-1 02565ТН 3/16 Карбид Крај Мил, 2 Флејта, Долга Должина, Калај Финиш, 2-1/2 Должина

Погоден за сечење стврднати и високолегирани челици, леење челик, леење студ, податливо леано железо, Цр

DEN 1.00