Ноќта На вештерките Духот Ѕвезди Виси Перење Попречува Торба, во Текот На Вратата Перење Попречува Торба Тешка Издржлив Простор За Заштеда На Чување Торба Виси Вал

Ноќта На вештерките Духот Ѕвезди Виси Перење Попречува Торба, во Текот На Вратата Перење Попречува Торба Тешка Издржлив Простор

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

Нашиот сортирач на облека може да биде совршено решение за нередот додека го подобрува украсувањето на вашиот дом. Функционален И Заштеда На Простор : оваа чанта за попречување е доволно голема за да собере многу облека за целото семејство и е корисна за складирање на секаков вид облека, шалови, постелнина, навистина заштедува простор. Заштеда на простор, торбата може да се закачи на вратата, плакарот, ѕидот или каде сакате. Склопувачката пречка за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, што ви помага да добиете најголема употреба на секој простор. Пренослива облека попречува за студентски домови, Кампери, Апартмани, престој Во Хотел, расадници За Бебиња и помошна просторија. Без разлика дали треба да ги соберете алиштата, да ја организирате облеката или да ставите играчки во ред, оваа пространа чанта за отежнување на алиштата е секогаш вашиот најдобар избор. Постојат 2 куки од нерѓосувачки челик за да ги инсталирате на вратата или плакарот, и 2 куки за вшмукување за да се држите до плочките во бањата, спалната соба или каде било каде што сакате. Задниот страничен патент на дното на висечката корпа за перење е побрз и полесен за празнење на валканата облека или што било друго што треба да се измие во вашата машина за перење. Висококвалитетен Водоотпорен Материјал : Висечката Торба за Перење е изработена ОД најдобра 420д Оксфордска ткаенина, која е издржлива и стабилна за употреба, безбедна за допир, водоотпорна, лесна, преклоплива. Особено погоден ЗА Р. Тоа е високо препорачливо за мали простори, како бања спална соба еднократно пелени за складирање простор заштеда на ѕид валкани колеџ плакарот дома студентски дом зад вратите. Издржливост и Цврстина : Нашата висечка пречка е изработена од оксфордска ткаенина со висока густина и армирана нишка за шиење на странично шиење, висечки петелки и патент, ја направија оваа торба за перење е издржлива за вечера. Едноставно отпакувајте и растоварете го миењето директно во корпата за перење. Вклучени 2 метални куки за врата + 2 пвц лепливи hooks. Висечките корпи може да се закачат на вратата, во плакарот, на ѕидот или каде сакате и можат да ви помогнат да ги чувате секојдневните потреби, како што се валкана облека, постелнина, крпи, детски играчки итн. Забележете Два Различни Типа На Куки : обезбедуваме два различни типа куки, едниот е леплива кука, другиот е кука од нерѓосувачки челик, попогодно ви е Да ја користите торбата за валкана облека Во различни прилики секоја висечка торба е обезбедена со 2 куки за железна врата и 2 пвц куки за лепак.It може да се пере со рака или машина. Лесен за Употреба : ќошот за Перење е многу лесен за инсталирање., патување, универзитетски дом и семејна употреба. Патентот на дното на торбата го олеснува истоварувањето ако сакате да ја оставите чантата предадена таму каде што сте ја оставиле.

Избор на клиенти

Карневалот Марди Грас Тркалезна Торба За Перење Водоотпорна Пречка за Складирање Со Капак И Рачка За Врвка Свеж
Карневалот Марди Грас Тркалезна Торба За Перење Водоотпорна Пречка за Складирање Со Капак И Рачка За Врвка

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа тркалезна торба за перење има дијаметар

DEN 0.33
Смешна Корпа За Перење Авокадо Со Затворање На Врвки За Перење Кеси За Складирање На Алишта За Домашно Патување Свеж
Азееда Летечки Книги Торба За Перење/Перење/Складирање Свеж
Азееда Летечки Книги Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 252.64
Азеда Стилизирана Глава На Готвач Торба За Перење/Перење/Складирање Свеж
Азеда Стилизирана Глава На Готвач Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 252.64
Цртан Филм Жолти Слонови Перење Крпа Попречува Вграден Во Поставата Со Монтажни Загради Перење Кошница Со Рачки Свеж
Азееда Музички Џек Во Кутијата Торба За Перење/Перење/Складирање Свеж
Азееда Музички Џек Во Кутијата Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 892.80
Ретро Сквотот Бигфут Тркалезна Торба За Перење Водоотпорна Пречка за Складирање Со Капак И Рачка За Врвки Свеж
Ретро Сквотот Бигфут Тркалезна Торба За Перење Водоотпорна Пречка за Складирање Со Капак И Рачка За Врвки

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа тркалезна торба за перење има дијаметар

DEN 825.60
Азееда Лице, Животни &засилувач; Природата Торба За Перење/Перење/Складирање Свеж
Азееда Лице, Животни &засилувач; Природата Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 252.64
Азеда Лошо Плишано Мече Торба За Перење/Перење/Складирање Свеж
Азеда Лошо Плишано Мече Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 252.64
Неродеко 2 парчиња Декор За Перење Декор Машина За Перење Налепници Декорација Ѕид Налепница Свеж
Неродеко 2 парчиња Декор За Перење Декор Машина За Перење Налепници Декорација Ѕид Налепница

Машини За Перење Декор На Вратата : ● Одличен материјал●налепницата на машината за перење е изработена

DEN 0.67