SOYOND 150w Моќ Инвертер DC 12v до 110V AC Конвертор со 3.1 Двојна USB Автомобил Полнач Адаптер

SOYOND 150w Моќ Инвертер DC 12v до 110V AC Конвертор со 3.1 Двојна USB Автомобил Полнач Адаптер

DEN 287.68

Свеж

Достапно.

?€150 W МОЌ ИНВЕРТЕР®Соја 150w моќ инвертер карактеристики 2 USB порти и 1 AC излез. Овој КОНВЕРТОР од DC ДО AC за автомобил е одличен за полнење телефони, лаптопи, конзоли за игри, двд плеери, стринг светла, i Pad или други електронски уреди. ?●ИНВЕРТЕР 12 V ДО 110 V ® Одлични додатоци за кампување со автомобили со дизајн на алуминиумска обвивка. 3,2 x 2,5 x 1,5 инчи големина, пренослив и лесен, заштеда на простор и лесно складирање. ●Мулти-ЗАШТИТА ● адаптерот за Излез На Автомобил е вграден осигурувач за заштита на вашиот уред, механизмот за безбедно полнење обезбедува заштита од прегревање, полнење под и над напон, краток спој, преоптоварување и преполнување. ?●ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА КАМПУВАЊЕ●овој енергетски инвертер за возила може да се користи за кампување, на отворено, одмори, патувања, па дури и за полнење предмети за домаќинството. Тивок вентилатор за ладење за контрола на температурата помага да се продолжи животниот век на производот. Убав комплет за итни случаи за патување кој може да напојува широк спектар на предмети на патот. ?Тоа ШТО ГО ДОБИВАТЕ е Висококвалитетен инвертер ЗА напојување на автомобил ОД 150w, упатство за употреба, гаранција од 18 месеци и 100% услуга за клиенти со пристојна политика за враќање. Може да се користи за кампување, на отворено, одмори, патувања, оддалечени работни места,па дури и за полнење предмети за домаќинството. Двојните USB порти без напор полнат два уреди одеднаш додека штекерите можат да напојуваат широк спектар на предмети гладни за енергија на патот. За максимална корисност, останете одговорни во секое време и додајте го ова во вашиот комплет за итни случаи за патување. Вкупна Моќност : 150w. Влез : DC 12 V/40 A. AC Излез : 110 V. USB Излез1-2 : DC 5 V/3.1 A. Големина : 3.2 x 2.48 x 1.45 инчи (81 x 63 x 37mm). Тежина : 8 мл (225гр). Крајна Разноврсност.

Избор на клиенти

Оди Моќ! ГП - 1000хд 1000-Вати Тешки Модифициран Синусен Бран Инвертер Свеж
Оди Моќ! ГП - 1000хд 1000-Вати Тешки Модифициран Синусен Бран Инвертер

1000 вати континуирана моќност Користете ГПДЦКИТ2 за лесно поврзување на батеријата 2 ПРИКЛУЧОЦИ ЗА НАИЗМ

DEN 1680.00
Power4Laptops Замена Лцд Инвертер Компатибилен СО HP Павилјон DV6125TX Свеж
Power4Laptops Замена Лцд Инвертер Компатибилен СО HP Павилјон DV6125TX

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

DEN 3.33
Фолкма 1000w Чист Синусен Бран Моќен Инвертер 2000w Пренапони DC 12v ДО 110v Ac Автомобилски Инвертер Со lcd дисплеј И Далечински Свеж
Автомобил Моќ Инвертер Автомобил Полнач 150w DC 12V до 110v AC Автомобил Инвертер со 3.1 Двојна USB Полнач Свеж
Автомобил Моќ Инвертер Автомобил Полнач 150w DC 12V до 110v AC Автомобил Инвертер со 3.1 Двојна USB Полнач

€150w Инвертер За Автомобил ● Премиум 150w автомобил моќ инвертер 1x 110 V AC излези и 2 x 5 V DC USB порти (2.1 а х 1А) за

DEN 255.84
Power4Laptops Замена Лцд Инвертер Компатибилен СО HP Павилјон DV9035NR Свеж
Power4Laptops Замена Лцд Инвертер Компатибилен СО HP Павилјон DV9035NR

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

DEN 1118.40
POOXTRA 1500 Вати Чист Синусен Бран Инвертер DC 24V ДО 110v/120v Моќ Инвертер Со 16.4 стапки Далечински Управувач И Двојно Ладење Свеж
Yyton 400w Моќ Инвертер За Возила DC 12V ДО 110V AC Автомобил Инвертер Конвертор со 4.2 Двојна USB Полнење Порти, 2 AC Приклучоци Свеж