HP Завист 2-во-1 Лаптоп 2022 | 15,6 инчен FHD Екран На Допир | 8-Јадро AMD Ryzen 7 5825U Радеон графика | 16GB DDR4 512GB NVMe SSD | WI-FI 6 Windows 10 Home Fullsize Позадинско Осветлување | TLG 32GB USB Диск

HP Завист 2-во-1 Лаптоп 2022 | 15,6 инчен FHD Екран На Допир | 8-Јадро AMD Ryzen 7 5825U Радеон графика | 16GB DDR4 512GB NVMe

DEN 411.20

Свеж

Достапно.

[Брилијантен 15.6" Дисплеј] FHD (1920 x 1080) екран На Допир СО ПОВЕЌЕ допир-овозможено IPS раб до раб стакло микро-раб 250 nits 45% NTSC. Hp Широк Визија 720p HD камера Со Блендата За Приватност. [Најнови Моќ Процесор] AMD Ryzen 7 5825 U 2.0 GHz база часовник до 4.5 GHz макс поттик часовник 16 MB L3 кеш 8 јадра 16 теми 5000 серија мобилен процесор Со Радеон Графика. [Надградена Меморија 2x SUPERSPEED USB Тип-а; 1x HDMI 2.0; 1x Читач На Повеќе Картички; 1 x AC паметен пин; 1x слушалки/микрофон комбо Батерија : 4-ќелија, 56 Wh Li-yonsize : 14.12 x 9.02 x 0.72 инчи Тежина : 3.93 фунти Боја : Црна Во Кутијата : 65 W AC адаптер TLG 32 GB USB Диск.

Избор на клиенти

Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100 Свеж
Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100

Референца OE Број : 52933C1100 (Ве молиме, потврдете го бројот на делот пред да го купите) Инсталација : Извадет�

DEN 3.00
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ Свеж
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ

Дизајниран за употреба со апликации за глас и ниски податоци со блокови за удирање, панели за лепенки и �

DEN 796.80
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна Свеж
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 294.40
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку Свеж
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку

Погоден за употреба како градина, отворено, внатрешен двор, тревник, двор и многу области од вашиот дом, �

DEN 1312.16
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај Лунарн�

DEN 0.33
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок Свеж
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

80% најлон, 20% спандекс.进口 Еластично затворање Само миење на рацете Асистент за согорување на маснотии о

DEN 207.84