Велигденски Корпи За Деца, Симпатична Кадифена Корпа За Крави За Деца Момчиња Девојчиња Персонализирани Јајца Лов Велигденски Кеси Со Кравји Уши Велигден

Велигденски Корпи За Деца, Симпатична Кадифена Корпа За Крави За Деца Момчиња Девојчиња Персонализирани Јајца Лов Велигденски

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

●100% Гаранција За Задоволство На Клиентите ● Ако имате какви било прашања или потреби во врска со персонализираните велигденски кеси, слободно контактирајте не.Големина на производот : 25х20х15см (10х8х6ин) големина на Пакување : 20х15х3см (7, 9х6х1, 2ин). Може да држи играчки, храна, книги итн. Симпатична Кадифен Крава Велигден Кошница, Кадифен Крава Велигден Кофи Со Кадифен Уво, Јајца Лов Велигден Подарок Кеси За Момчиња Девојки, Велигден Торби За Партиски Украси Кендиспецификација : 100% сосема нов и висок квалитет.Тие се супер меки и слатки, а децата ќе сакаат да си играат со овие нови пријатели долго откако ќе исчезнат бонбоните и другите добрите.Симпатична Кадифен Крава Велигденски Кофи со Кадифен УвоОваа Кадифен Велигден Кошница Е 3Д претстава НА симпатична крава глава, покажувајќи ја својата нејасни симпатична лице и покриени со мека кадифен ткаенина, рачката е кадифен покриени, што го прави совршен за малку раце да се одржи. Направено од кадифен. Вашето малечко ќе биде хит На ловот На велигденски јајца носејќи ја оваа симпатична корпа за крави.Содржина на пакетот : 1клуш Корпа.Нето тежина на производот : 0,12 кг/0,26 фунти.Бруто тежина на производот : 0,135 кг/0,3 фунти.Не Само Велигденските Кофи, Освен Велигден, оваа прилагодена велигденска корпа може да се користи И Како детска торбичка во секојдневниот живот. Вашето малечко ќе биде хит На ловот На велигденски јајца носејќи ја оваа симпатична корпа за крави. ①Кадифен Велигденска Корпа За Крави Ќе имате корпа полна со интерес Овој Велигден со нашиот пат за да ја прославиме Велигденската Кадифена Крава.Совршено големина - - - - јајца Велигден Подарок Кеси е висок квалитет краток кадифен и исполнет пп памучна ткаенина наредени и оваа кошница мери висина 10 во, таа е погодна за возраст 7 и нагоре, доволно големина за собирање На Сите Оние Велигденски Јајца и Други велигденски третира и изненадувања!Мултифункционални Млечни Кофи За Крави - - - - Оваа Велигденска Кадифена Корпа За Крави не само што може да се користи за држење јајца На Велигден, туку и бонбони и други подароци, и содржи различни предмети како пијалоци, зеленчук, овошје, закуски, бонбони, играчки, предмети за пикник итн. Несамо меко, но и топло! Ќе ги придружува вашите деца низ Секој Велигден.Боја : Кафеава. ●Многу Текстура●капацитетот на персонализираната велигденска корпа е доволно голем за да собере многу јајца и бонбони. Ако имате незадоволство по добивањето на производот, ние ќе ви вратиме или ќе ви испратиме нов. Вашите деца ќе сакаат да ги земаат нашите слатки плишани корпи за крави за да ловат велигденски јајца!Инструкции : бидејќи големината на производот се мери рачно, може да има грешки.Количина : 1 парчиња. ●Дизајн} оваа Кадифна Велигденска Корпа е 3Д претстава НА симпатична глава од крава, прикажувајќи го нејзиното нејасно слатко лице и покриено со мека кадифена ткаенина, рачката е кадифена покриена, што ја прави совршена за држење на малите раце, димензионална и стилска, може стабилно да собере повеќе од 20 јајца.Материјал : Кадифен и исполнет пп памук.Карактеристика : Плишана Велигденска Корпа За Кравиќе имате корпа полна со забава Овој Велигден со Нашиот Начин Да Ја Прославиме Велигденската Кадифена Џамбо Велигденска Корпа, Крава.

100% brand new and high quality.:
Quantity: 1pc.
Material: Plush and filled PP cotton.
Color: Brown.
Product size: 25x20x15cm(10x8x6in)
Packing size: 20x15x3cm(7.9x6x1.2in).
Product net weight: 0.12kg/0.26lb.
Product gross weight: 0.135kg/0.3lb.
Feature:
Plush Cow Easter Basket: -You will have a basket full of fun this Easter with our Way To Celebrate Easter Plush Jumbo Easter Basket, Cow. Your little one will be the hit of the Easter eggs hunt carrying this adorable cow basket.
Cute Plush Cow Easter Buckets with Plush Ear: -This plush Easter Basket is a 3D representation of an adorable cow head, showcasing its fuzzy cute face and covered in a soft plush fabric,The handle is plush covered, making it perfect for little hands to hold.
Perfectly Sized: -eggs Easter Gift Bags is high quality short plush and filled PP cotton fabric lined and this basket measures height 10 in, it’s suitable for ages 7 and up, ample size for collecting all those Easter Eggs and other Easter treats and surprises!
Multifunction Dairy Cow Buckets: -This Easter Plush Cow Basket not only can be used to hold eggs on Easter, but also candies and other gifts, and containing a variety of items like drinks, vegetables, fruits, snacks, candies, toys, picnic items etc. The cute tote basket can also be filled with things to decorate the ro-om or garden, adding a festive or party atmosphere.
They're super soft and cute, and kids will love playing with these new friends long after the candy and other goodies are gone. Your kids will love taking our cute stuffed cow baskets to hunt for Easter eggs!:
Instructiongs:
Because the size of the product is measured manually, there may be errors.:
Package Contents:
1xPlush Basket.:

Избор на клиенти

Model Model Model, Human Anatomy Science Model Свеж
Model Model Model, Human Anatomy Science Model

Одлично за училиштата, болниците, визуелните помагала во наставата по физичко здравје Може да се корист

DEN 2.00
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело Свеж
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 518.40
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи Свеж
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �

DEN 182.24
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај Лунарн�

DEN 0.33
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД 1 / 8 in Јасен акрилик Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно к�

DEN 3.00