ZSFBIAO 46pcs Сокет Клуч Сет Крцкалка Клуч Мултифункционален Автомобил Поправка Алатка Професионална Механичка Работилница Алатки Комплет Мотоцикл Алатка Кутија Сет

ZSFBIAO 46pcs Сокет Клуч Сет Крцкалка Клуч Мултифункционален Автомобил Поправка Алатка Професионална Механичка Работилница Алатки

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Рачката на шрафцигерот може да се совпадне со главата на шрафцигерот (главата на шестоаголната шипка за продолжување на сливот во форма на крст во форма на т-може да се смести лента за свиткување). Ракавот е изработен од висококвалитетен хром ванадиум челик 50БВ30 со ладно цедење. Вртежниот момент е 50% поголем од оној на јаглеродниот челик. Ракавот се третира со мазна површина од втор ред и има добар ефект на спречување на ' рѓа. Главата на серијата е изработена од материјал, кој има поголема цврстина и цврстина. Клучот за крцкање (позитивен и негативен прилагодлив) што брзо паѓа, функцијата за брзо ослободување на копчето може да осигури дека штекерот е цврсто заклучен во процесот на употреба, а штекерот може лесно да се отстрани или брзо да се замени со мрсни или мрсни прсти. Нашиот висококвалитетен 45 крцкалка за заби може да ја подобри брзината на работа. Тоа е идеален сет на алатки за отворање на педалот за гас, а малите навртки обично се користат во климатизацијата, навртките на седиштата, браниците на гумите, бравите на вратите и домаќинството (во основа вклучени). Спецификации : Материјал : шестоаголен штекер од јаглероден челик : Т10 / Т15 / Т20 / Т25 / Т30 / Т40флат шестоаголен штекер за глава : Н3 / Х4 / Ч5 / Х6 / Х7 / Х8слоттед : С4/С5.5/С7крос : Ф1/Ф2/Ф3ПОЗИ : ПЗ1 / ПЗ2 / Пз313пцс 1 / 4 "хексадецимален приклучоци : 4-4, 5-5, 5-6-7-8-9-10-11-12-13-14мм1pc 1 / 4 "Универзален спој1pc 1 / 4 "Еластична Екстензија Rod2pcs 1 / 4 "Продолжни Прачки (50mm, 100mm)3 парчиња L-ТИП АЛЕН КЛУЧЕВИ (1.5-2-2.5 мм) 1pc 1 / 4 "слајд bar1pc 1 / 4 "интерфејс мал квадрат bar1pc 1 / 4" брзо ослободување ratchet клуч1pc алатка кутија Пакет Содржина : 1 X 46pcs Приклучок Клуч во собата.

Избор на клиенти

С-поли Ф/Л Води 0,35 мм 2х 12 Води Свеж
С-поли Ф/Л Води 0,35 мм 2х 12 Води

Супер полимерот ФаберКастел оловото од 0,35 мм е многу силно мазно олово за пишување што произведува инте

DEN 3.33
Ваксон 3-Пакет Заштитник На Екранот, компатибилен Со Garmin Пристап S3 Tpu Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ] Свеж
Цели Прибор За Домаќинство | Корпа За Отпадоци Од Бања | Декорација На Мозаично Стакло | Корпа За Отпадоци Од Бања | Додаток Свеж Попустот
Притиснете На Ноктите Бадем Средна Должина Акрилни Лажни Нокти Со Дизајни Срце Лажни Нокти Денот На Вљубените Лепак На Ноктите Свеж Попустот
3/4 Инчен Гумен Флексибилен Резервоар Адаптер Компресија Преграда Фитинзи за Запечатување Свеж
3/4 Инчен Гумен Флексибилен Резервоар Адаптер Компресија Преграда Фитинзи за Запечатување

Заменете : за 3 / 4 инчен Флексибилен Адаптер За Резервоар Материјал : Изработен од гумени материјали, фле�

DEN 3.33
3дроза Розета-Став-Благодарноста Е Најдобриот Став-Врамени Плочки Свеж
3дроза Розета-Став-Благодарноста Е Најдобриот Став-Врамени Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0.5 D Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рам

DEN 407.84
Шеф Flexi зафаќа текстурирани латекс маскирни нараквици - x -large Свеж
Шеф Flexi зафаќа текстурирани латекс маскирни нараквици - x -large

Вклучува (1) пар на натопени латекс на натопи на нараквици Големина : xlarge 55% латекс, 45% полиестер Текстурен

DEN 79.84
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл

Мирис : Памук Бонбони Мандарина Колорбрит за Обновување И ПодмладувањеЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Сончање Напре

DEN 1308.80
СИЛВАНИЈА 25в Халоген Декор Б11 Сијалица, Канделабра База, 280 Лумени, 2800К, Мека Бела-2 Пакет Свеж Попустот
СИЛВАНИЈА 25в Халоген Декор Б11 Сијалица, Канделабра База, 280 Лумени, 2800К, Мека Бела-2 Пакет

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : халогените класични светилки произведуваат поголема ефикасност на светилката и о

DEN 109.92
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење Свеж
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење

1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен со Империјална Опрема За Готвење 90 Ден Производители Гаранција...

DEN 271.20
АСУРИОН 2 Годишен План За Заштита од Несреќи со Камера Свеж
АСУРИОН 2 Годишен План За Заштита од Несреќи со Камера

Дефектите се покриваат по гаранцијата на производителот Asurion.com или по телефон Ние ќе ви испратиме епода

DEN 1.33
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете Свеж
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете

●Големина и Должина : 4,65 " / 118мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 12,5 мм х 12,5 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 303.84