Масло електрични коса стил глава коса машинка коса бербер бербер алатки сребрена неми полнење бербер ножици, три типа на коса машинки четка полнење чистење линија

Масло електрични коса стил глава коса машинка коса бербер бербер алатки сребрена неми полнење бербер ножици, три типа на коса

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

1 во 1 тример за лице, глава и стил на тело : парчиња, можат да ги задоволат сите ваши потреби градинарски, машината е моќен и долготраен материјал. Нашиот уникатен штитник за сечење ултра цврст армиран материјал од фиберглас за да се спречи свиткување и свиткување, за да се осигура дека секоја униформа за сечење; материјал на сечилото : Челик. Самиот клиперс е силен и има целосна структура од нерѓосувачки челик. Машинката има и безжична функција, а долгото траење на батеријата, сечилото може да се измие, а со тоа и лесно да се исчисти. Едноставно ставете ги под вода за да ги измиете вишокот украси и украси. Компактен и пренослив дизајн, ergономија и тенок дизајн на каросеријата го олеснуваат ракувањето, удобно држење. Најдобар подарок на професионални фризерски Ножици / Берберски Ножици Мажи, совршени подароци / маж / сопруг / татко / Божиќ, Денот на Таткото, Денот на Вљубените, родендени, годишнини или други специјални настани дечко подарок. спецификација : Услови : 100% сосема нов Тип На производ : клиперс Боја : Сребрен Влез за Полнење : 5v / USB интерфејсирана моќност : 10wbatery Капацитет : 800 Mahuse Време : околу 2 часа големина : Прибл.147 Х40 мм / 5.8 € 1.6 во 3 чешли ограничување : 1 мм / 2 мм / 3 мм инструкции за употреба : 1. Притиснете го прекинувачот за напојување и ја отвора моќноста на електричните машинки.2. Електричните машинки за коса се движат назад и по должината на косата скратена до соодветна должина. Не користете анти-клиперс, или тоа може да биде претерано скратена.3. Притиснете го прекинувачот за напојување исклучете ги електричните машинки за напојување.список за пакување : ЧЕШЕЛ за машинка 3 € 1 USB кабел ограничете ја четката : рачна грешка во мерењето поради дозволено рачно мерење од 1-3mm. ви Благодариме за разбирањето.информации за производот.

Conditions: 100% brand new
Product Type: clippers Color
Charging Input: 5V / USB Interface
Rated power: 10WBattery Capacity
Size: Approx.147 X40 mm / 5.8 × 1.6in
3 combs limit: 1 mm / 2 mm / 3 mm
Instructions for use:
1. Push the power switch and opens up the power of the electric clippers.:
2. Electric hair clippers moves back and along the hair trimmed to an appropriate length. Do not use anti-clippers, or it may be excessively trimmed.:
3. Push down the power switch off electric power clippers.:
packing list:
A clipper comb 3 × 1 USB cable limit a brush:
note:
Manual measurement error due to allow manual measurement of 1-3mm. Thank you for your understanding.:
product information :

Избор на клиенти

Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна Свеж
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Подјака : Со овој поштенски, стендап, супер пози

DEN 3.00
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД 1 / 8 in Јасен акрилик Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно к�

DEN 3.00
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку Свеж
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку

Погоден за употреба како градина, отворено, внатрешен двор, тревник, двор и многу области од вашиот дом, �

DEN 1312.16
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи со половина кошула и панталони за половината за влечење Свеж
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи со половина кошула и панталони за половината за влечење

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

DEN 0.33
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена Свеж
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена

Нови OEM фабрички исечени и печат COMPX Timberline 103 TA / 103 T копчиња (2) Само Easy Keys нуди оригинални делови за произ�

DEN 2.00
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога Свеж
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога

Чипови со права на чешми чипови во дупка или се испуштија со внатрешна течност за ладење Произведено од

DEN 1.00
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt

65% памук / 35% поли Затворање на патент Врати на Твил 2x2 ребра плете манжетни и лента за половината...

DEN 3.00
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија Свеж
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија

Напон на полнење : DC 4.6 V8 V (Препорачајте DC 5 V) „CR“ LED е индикатор за статус на полнење...

DEN 3.33
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби Свеж
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби

Оваа RC LED LED покривна светлина е специјална дизајнирана за Traxxas 1 / 18 TRX4 M Bronco Светилката за покривот RC може

DEN 3.00
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка Свеж
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка

Ги одржува вашите обетки и друг накит организирани, без заплеткување 160 дупки за закачување обетки и 10 к�

DEN 2518.72
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка

Ѕвезда На Давидс & Снегулки 6 во Коска Куче Играчка Суперсофт Кадифен Ткаенина Одлична играчка во форма �

DEN 862.40
X-Dree Home Bales Bation Cinc легура тројно палто за палто, кука, закачалка, црна 8 парчиња (Cuarto de Baño de Aleación de Zinc Свеж
X-Dree Home Bales Bation Cinc легура тројно палто за палто, кука, закачалка, црна 8 парчиња (Cuarto de Baño de Aleación de Zinc

Главна боја : црна; Број на куки : 3 куки Dia Dia Dia суспензисин де е парен; дистанциа дел orificio de montaje : 21 mm / 0,8 ''.

DEN 2.67
Појавувања за температура на температурата на сопирачката на моторспортот на сопирачот 370-450 ° F пакет од 16 етикети Свеж
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore Свеж
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore

Материјал : смола, фино изработка, креативни украси Големина (пар) : 23 13 25см Декорација за десктоп : Дизај

DEN 0.33
Kanto M300 целосна движење на ТВ wallидот за 26-55 телевизори | артикулирачка рака со 19 продолжение | До 135 ° вртење | Лесен Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај Лунарн�

DEN 0.33
Ојоангл машки 2 Парчиња Облека Краток Ракав Шарени Копче Надолу Кошула И Шорцеви Сетови Свеж
Ојоангл машки 2 Парчиња Облека Краток Ракав Шарени Копче Надолу Кошула И Шорцеви Сетови

100% Полиестер Увезени Копче Надолу затворање Машинско Перење Ткаенина : мека, удобна и пријателска за ко�

DEN 623.84
Еџ Потпишан 2002 Стрип Слики WWF Суровини Договор SummerSlam Картичка 28 WWE Ние Го Зграби Микрофон-Автограм Борење Картички Свеж
Pro -Advantage - Рејнолдс торби со корња - одобрени ACL - како што се гледа на ESPN - Професионални торби за корпи - направени Свеж