Gdfjiy Компост Бин Кујна, Внатрешна Кофа За Компост, Корпа За Компост Од Правоаголник Со Дрвен Капак, Капацитет Од 2 Литри За Домашна Гимнастика За Компост, Конзерва За

Gdfjiy Компост Бин Кујна, Внатрешна Кофа За Компост, Корпа За Компост Од Правоаголник Со Дрвен Капак, Капацитет Од 2 Литри За

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

1. Контејнер За Компост Со големина на правоаголник : компостот кади е доволно голем за да собере храна во вредност до неколку дена waste.It големина на (Lx Wx H) 31x16, 2x15, 4cm / 12.2"x6, 3"x6" и 2 галон капацитет може удобно да се одржи во вредност од секојдневниот живот на чај лисја, цвеќиња, кафе основа, лушпи од јајца, овошје јадра, зеленчук лушпи, пилешки коски и многу повеќе. 2. Премиум Конструкција На Кофа За Компост : металната внатрешна корпа за компост обезбедува долгорочна цврстина за континуирана употреба благодарение на специјалната обвивка внатре и надвор, а капакот е изработен од дрвена, што ја прави оваа корпа за компостери врвен квалитет на кујнска алатка без ' рѓа за вас и вашиот дом. 3. Одлична Контрола На Мирисот : Сакајте ја идејата за компостирање, но мразете го мирисот? Нашата кофа за компост за кујна користи филтрација на јаглерод со поголеми дупки за вентилација за да воведе повеќе кислород и да спречи гниење—или лоши мириси. Плус мазен внатрешен ѕид на компостерот кој спречува таложење на храна и течност. 4. Внатрешна Корпа За Компост : Ставањето на оваа кофа со компост од правоаголник на вашиот кујнски шалтер, исто така, може да игра декоративна улога или под мијалникот, решавајќи ги вашите проблеми после вечерата и помагајќи ви да го рециклирате кујнскиот отпад во градинарско злато. Корпата за компост Gdfjiy ќе биде одличен додаток во вашата кујна. 5. Вклучен пакет-ќе добиете кофа за компост, 4 парчиња филтер памук, метална рачка (што треба да се инсталира) и додатоци за инсталација. Избришете со влажна крпа за да ја исчистите.Мазниот метален внатрешен ѕид се согласува да биде исчистен. Не е погоден за машини за миење садови.

Избор на клиенти

Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve Свеж
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4насочен вентил за отстранува

DEN 127.84
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина Свеж
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина

✅ 160,00мм калај 135 deg Бит за вежбање со должина на работникот ✅ Групирање на бит за вежба : Бит за вежбање Typ

DEN 1019.20
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Кликонски ушни парчиња за радија на Motorola, 2 пински G форма на клип-уво слушалки за Motorola 2 Way Radio Walkie Talkie CP200 Свеж
Кликонски ушни парчиња за радија на Motorola, 2 пински G форма на клип-уво слушалки за Motorola 2 Way Radio Walkie Talkie CP200

Парчиња за ушите за радија на Motorola, 2 пински G обликувани слушалки за слушалки PTT (притисок за разговор) со

DEN 123.04
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija Свеж
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешен дијаметар : 75мм / 3 "; Дуп дија : 1 x Slitting Saw (Contenido del P

DEN 1.00