Kisangel 2 комплети сет за нокти комплет за бебиња за чешлање на педикир сет за бебиња за чешлање комплет за новороденчиња, новороденче, комплет за чешлање, новороденче

Kisangel 2 комплети сет за нокти комплет за бебиња за чешлање на педикир сет за бебиња за чешлање комплет за новороденчиња,

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Апс. Комплет за маникир за новороденчиња : ножици за нокти со големина на бебе : голема рачка на дупки, зафат што не се лизга, кружен дизајн на главата. Комплети за нокти на мали деца : Деликатниот лак, заштитувајќи ги тендерските прсти. Комплет за клипери за нокти за бебиња : Дојдете со 4 алатки за кастрење точно ситни нокти во и издржлив случај. Сет за педикир за бебиња : пинцети : рачка против лизгање со испакнатини, лесен за зафаќање, заоблен дизајн на врвови. Комплет за нега на нокти за бебиња : Добро изработка и светла боја, дајте му на бебето сеопфатно искуство за грижа. Список на пакети 2 x клипер за нокти 2 x датотека за нокти 2 x ножици за нокти 2 x пинцети 2 x Карактеристики на кутијата -Калорија : Сини клипери за нокти на сини мали деца. -Материјал : Клипер за нокти ABS. -Додарот на заоблената кратка глава на клипер, спречувајќи случајна повреда за бебиња за нокти. -Направени врвен материјал за траен и траен комплет за нега на нокти. -Сиза : Прибл. 9 x 1 x 0,4 cm / 3,54 x 0,39 x 0,16 инчи комплет за чешлање на ноктите. -Дализирајќи полски, заштитувајќи го сетот за педикир за бебиња за прсти. -Дабел анти-лизгачки дизајн ви дава удобен сет за маникир за бебиња на допир. -Пресете мелење на месо за да го заштитите комплетот за маникир за новороденчиња на вашето бебе. Рачките се изработени од пластика, анти-лизгање, издржливи, ослободени од груби хемикалии.Анфантни клиперс за педикир е не-мелење и без 'рѓа, доста безбеден.

Избор на клиенти

Прекрасна игра цртани филмови за фантазии занданите за занданите на ноктите Свеж
Прекрасна игра цртани филмови за фантазии занданите за занданите на ноктите

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : клипери за нокти Функција : Мултифункционален клипер

DEN 415.84
Ножици за нокти за нокти за нокти за нокти за нокти за нокти за бебиња за нокти за нокти со лупа со лупа Свеж
Ножици за нокти за нокти за нокти за нокти за нокти за нокти за бебиња за нокти за нокти со лупа со лупа

Вграден сечило на лак +рачка со TPE +не'рѓосувачки челик Лесно е да се преклопи и носи Зголемување на стакл

DEN 1249.60