Nuobesty 10 броеви на табла со пакувања, картички, вклучени налепници за креда, стој , chalkboard mini настан заснована на свадби засновани на вода, заменски места за замена на ?

Nuobesty 10 броеви на табла со пакувања, картички, вклучени налепници за креда, стој , chalkboard mini настан заснована на свадби

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Знаци на табла : Материјал : Нашите мини кредави и штанд се изработени од дрво, пакетот вклучува 10 мини кредави, големината на таблата со креда плус е околу 8,2* 3,5инч. Чалк табла : Материјал : Нашите мини кредави и штандови се изработени од дрво, пакетот вклучува 10 од мини креда со штанд. 10 x парчиња Заменете го филмот. 2 од течни креда. Симпатична табла : Дизајнот во форма на бранови го прави безбеден за допир и слатко да се погледне. Chalkboard стои мини : Совршен за декорација на табели за венчавки, броеви на свадбени табели, бифе од бонбони, потсетници, маркер за занаетчиски растенија. Знак на табла : Со отстранлива тркалезна основа, може да застане исправена стабилна на која било хоризонтална површина и удобно да се однесе каде. Знаци на табла : Материјал : Нашите мини кредави и штанд се изработени од дрво, пакетот вклучува 10 мини кредави, големината на таблата со креда плус е околу 8,2* 3,5инч. Чалк табла : Материјал : Нашите мини кредави и штандови се изработени од дрво, пакетот вклучува 10 од мини креда со штанд. 10 x парчиња Заменете го филмот. 2 од течни креда. Симпатична табла : Дизајнот во форма на бранови го прави безбеден за допир и слатко да се погледне. Chalkboard стои мини : Совршен за декорација на табели за венчавки, броеви на свадбени табели, бифе од бонбони, потсетници, маркер за занаетчиски растенија. Знак на табла : Со отстранлива тркалезна основа, може да застане исправена стабилна на која било хоризонтална површина и удобно да се однесе каде. Пакетот вклучува 10 * пакет мини креда со штанд 10 * парчиња Заменете го филмот 2 * Пакет со течни креда Карактеристики - Материјал : Boxwood Chalkboard стои мини. - Дизајнот во форма на бранови го прави безбеден за допир и слатко да се погледне во малата табла со штанд. - Со отстранлива тркалезна основа, може да застане исправена стабилна на која било хоризонтална површина и удобно да се земе каде и да е табла. - Совршено за декорација на маса за венчавки, броеви на свадбени маса, табели со бонбони, потсетници, знаци за занаетчиски маркери мини знаци за храна за храна. - Прагматичен и исклучителен дизајн за практичност мини знак за табла. - Големина : 8.2 * 3,5inch (креда од штанд); 1,6 * 0 Симпатична табла. - Користете ги како маркери на табели, знаци на храна, етикетирање за складирање, за потсетници и белешки, забава за забави или знак на табла за подароци. - Боја : Како што е прикажано мини креда со штанд. - Лесното тело на дрво го олеснува и е погодно за сопственикот каде и да сакате мини знаци на табла. - Дизајн на штанд за да се одржи таблата со пораки ефикасно знаци на картони. е изработен од боксер, лесен и удобен за да напишете знаци, поддршката за поддршка ја прави таблата со креда стабилно, добро да ги украсите и етикетираат вашите имоти.

Избор на клиенти

Veemoon 1pc мини креда од табла за избришана порака за креда од табла од дрво од табла за бамбус табла за пораки од дрво Свеж
Фрижидер за креда на креда од црна тетратка со солистри. Свеж
Фрижидер за креда на креда од црна тетратка со солистри.

Магнетна табла за фрижидер Може да биде како планер или табла за меморандуми, како што е планер за оброк,

DEN 1.33
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли Свеж
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли

Нашите таблички се чистат убаво секој пат! Нема потреба од посебни решенија за чистење или абразивни ср�

DEN 3.33
Stobok 1 Постави мини пораки Blackboard Black Decor Decor Black Chalkboard Desktop Decoks Graffiti на одборот Мал креда од табла Свеж
Stobok 1 Постави мини пораки Blackboard Black Decor Decor Black Chalkboard Desktop Decoks Graffiti на одборот Мал креда од табла

Стенд на таблата со креда : Зачудувачки и мазни рабови Дизајн, високо украсен и оваа пригода, одлични под

DEN 303.84
10 сетови мини креда со дрвена рамка правоаголник табла за украси за забава за роденденски роденден Свеж
10 сетови мини креда со дрвена рамка правоаголник табла за украси за забава за роденденски роденден

Употреба : Можете да напишете пораки, белешки, молитви, број на табела, име на гости, име на храна, цени на

DEN 2.00
Труско MSK-3045-BK магнетна листока креда, 11,8 x 17,7 инчи, XT0,7 mm), црно Свеж
Труско MSK-3045-BK магнетна листока креда, 11,8 x 17,7 инчи, XT0,7 mm), црно

Должина : 11,8 инчи (300 мм), ширина : 17,7 инчи (450 мм) Дебелина : 0,03 инчи (0,7 мм); Боја : Црна Боја на површината : цр�

DEN 2.33
VOGTP правоаголник креда изглед со ефект на фонт стил на креда 8 широк магнет за употреба на која било челична површина Свеж
Луози 10 парчиња дрвени пораки од табли за мемориски табли табла таблети таблички табли Свеж
Луози 10 парчиња дрвени пораки од табли за мемориски табли табла таблети таблички табли

Ова се мали знаци на табла, што го прави лесно да споделувате пораки со вашите гости во стил Доброто рабо

DEN 196.80
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла Свеж
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла

Topper на биро вашиот дом ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто така е и реквизит �

DEN 1.67