Индиски Череп Корпи За Перење Алишта Со Рачки Водоотпорна Склопувачка Тркалезна Облека Со Врвки Го Попречува Организаторот За Складирање

Индиски Череп Корпи За Перење Алишта Со Рачки Водоотпорна Склопувачка Тркалезна Облека Со Врвки Го Попречува Организаторот За

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

оксфорд ткаенина. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна корпа за перење е изработена од оксфордска ткаенина, издржлива,удобна и дише,со интимни ремени за раце од двете страни,погодна е за носење и лесно се вчитуваат сите видови облека и работи. Дизајн : корпата за перење е склоплива и опремена со чанта,лесна и пренослива,лесна е за употреба, складирање и движење,преклопниот цилиндар не зазема простор и е лесен и удобен за носење. Голем Капацитет : оваа корпа за перење е прекрасно решение за одржување на вашата детска соба уредна и уредна со обезбедување место за чување крпи,играчки,загатки,книги,занаети,алишта,ќебиња,списанија,крпи или други предмети. Лесен за Употреба : ова складирање за перење е лесно за ракување и складирање,има 2 рачки и лесен,што го прави многу пренослив и удобен за транспорт,секоја корпа лесно се преклопува за да можете да ја тргнете кога не е во употреба. Прилика : Оваа преклоплива пречка за перење може да биде и совршена декорација за секоја детска соба,игротека,расадник,спална соба,тоалет,соба за цртање,бања,организација на плакарот и дневна соба итн., направете го времето за чистење забавно за вашите деца. Печатена Преклоплива Корпа за Складирање Со Пречки За Перење Со Затворање На Врвки Издржлива Оксфордска Крпа Тркалезна Корпа за Перење Со Рачки За Играчки За Облека во Дневната соба во Бањата.

Избор на клиенти